Використовуйте потужність великих даних за допомогою панорамного рішення: комплексне рішення для збору, управління та аналізу інформації з простотою

TL; ДОКТОР: Panoply, заснована в 2015 році, – це всебічне рішення для управління даними, яке оцінюється за доступні цінові ціни, простоту використання та розширюваність. Використовується деякими з найбільших світових компаній, що керуються даними, рішення з повним набором послуг пропонує гнучкий підхід до розкриття дійсних даних, що підтримуються практичною підтримкою команди експертів з даних. Просуваючись вперед, Panoply продовжить впроваджувати вбудовані роз’єми джерел даних, такі як нещодавно оголошений досвід LinkedIn Ads.

За останні роки ЗМІ зробили велику справу з великими даними – і це з поважних причин. Ці величезні обсяги інформації – що породжуються щоденними транзакціями, активністю соціальних медіа, промисловим обладнанням та датчиками IoT – можуть бути проаналізовані, щоб виявити ключові уявлення про прийняття рішень..

Але кілька добрих речей у житті приходять легко, і коли ти маєш справу з даними такого масштабу, тягар переносити особливо важко. Витяг цінності з величезних обсягів даних вимагає тонни потужності для зберігання та обробки, не кажучи вже про можливості аналітики.

Введіть Panoply, всебічне рішення для управління даними, побудоване на основі безпечної та гнучкої інфраструктури Amazon, яка зберігає дані у численних обласних областях AWS та зонах доступності. Будь-який користувач може використовувати Panoply для збору, управління та аналізу даних за допомогою інтуїтивного та швидкого процесу налаштування – і це може зробити це доступно.

Панорувати логотип

Panoply – це рішення для управління даними під ключ, розроблене з урахуванням аналітиків.

“Хоча ми обслуговуємо корпоративних клієнтів, наш класичний клієнт – це той, хто має великі потреби в даних, але не має бюджету для підтримки команди даних”, – сказав Джейсон Харріс, Data Evangelist з Panoply. “Це може бути аналітик даних, який має навички вбивць перед SQL Workbench і може складати таблиці разом для складання звіту, але не хоче керувати сховищем даних”.

Завдяки Panoply, клієнти користуються гнучким підходом до розкриття дійсних даних, що підтримуються практичною підтримкою експертної групи даних. Більше того, сервісне зберігання даних та керування хмарними даними автоматично автоматизує конвеєр даних, економлячи час та ресурси, залишаючись безпечними, стабільними та сумісними. Створений для всіх, хто працює з аналітикою, Panoply дозволяє приймати рішення, керовані даними, у режимі реального часу.

Універсальне управління даними за доступною ціною

Panoply був заснований у 2015 році аналітиками даних Янівом Левеном та Роєм Авіноамом, двома досвідченими фахівцями з управління даними з Тель-Авіва, Ізраїль. Пара визначила розрив на ринку, коли справа стосувалася службовців засновників, генеральних директорів, ОГС, стартапів, аналітичних команд та науковців з даних, які мають значні потреби в даних, але не мають бюджету, щоб найняти команду даних або розробити стек даних..

Amazon Redshift, рішення хостингу та сховища даних, було запущено в 2012 році в рамках AWS. Але хоча рішення відоме тим, що воно є спритним, швидким та розтяжним, Джейсон сказав, що його також досить складно створити та підтримувати. Прагнучи створити доступну, просту у використанні альтернативу з однаковою швидкістю та спритністю, Янів та Рой побудували панополію на вершині Redshift.

Талісман Panoply виконує завдання управління даними

Нехай Panoply керує важким підйомом, необхідним для управління великими даними.

З цього моменту він став ще більше функціонувати. “Якби ви запитали мене рік тому, я б сказав, що ми є хмарним сховищем даних”, – сказав Джейсон. “Сьогодні ми являємо собою рішення щодо управління повними послугами”.

За словами Джейсона, управління даними тягне за собою збір, управління та аналіз даних. Що стосується колекції, Panoply пропонує все необхідне для перенаправлення даних з кількох джерел в одне місце.

У компанії представлені нестандартні інтеграції або “роз’єми” з більш ніж 150 базами даних, хмарними службами та програмами, включаючи Google Analytics, MailChimp, Salesforce і практично будь-яку базу даних, від MongoDB до PostgreSQL. “Якщо у вас є інтеграція, яку ми не підтримуємо в домашніх умовах, ми маємо партнерські стосунки з такими інструментами, як Periscope і Stitch, які можуть підштовхувати кількість роз’ємів до 2000”.

Спритний підхід до розкриття зрозумілих даних

Що стосується управління даними, Panoply використовує машинне навчання, щоб заощадити час, який вони зазвичай витрачають на кодування та моделювання для прийому, інтеграції та трансформації даних. “Ми гарантуємо, що все працює максимально гладко”, – сказав Джейсон.

Потім йде аналіз. З цією метою Panoply пропонує інтеграцію з популярними інструментами бізнес-аналітики, такими як Tableau, Chartio, Looker та Power BI. “Ви можете підключити будь-яке рішення бізнес-аналітики до нашого програмного забезпечення, щоб ви могли миттєво створювати приладні панелі та звіти миттєво”, – сказав Джейсон.

Але Panoply на цьому не зупиняється. Рішення для керування даними також оптимізує ці платформи для підвищення швидкості та продуктивності, швидше забезпечуючи доступ до аналітики. Як доказ цього, Джейсон наводив тематичне дослідження, в якому детально описується, як команда Кімберлі Кларк Omnichannel EMEA використовує Panoply для прискорення збору та збору даних..

“Один з двох ударів використання Panoply для прискорення моїх результатів у Tableau був найкращим можливим рішенням для моєї команди”, – сказала Хелена Керр, керівник аналітики команди EMEA Omnichannel у Кімберлі Кларк, у тому випадку. «Це дало мені потрібні мені речі – швидкість, автоматизацію, ефективність, гнучкість – не підірвавши бюджет, збільшивши чисельність чи не додавши зайвих складностей. Це продовжує бути чудовим доповненням до моїх існуючих ресурсів ».

Одним із випадків, команда Карра витрачала більше восьми годин на тиждень, збираючи дані для простого щотижневого звіту Tableau, який коштував компанії 250 000 доларів кожні два роки. За допомогою Panopoly команда може створювати та оновлювати звіт із нульовим втручанням людини.

Індивідуальна підтримка експертів з даних

В цілому, Джейсон – який щодня тісно співпрацює з клієнтами – сказав, що користувачі цінують Panoply за ціноутворення та простоту використання. “Їм подобається наша величезна бібліотека роз’ємів даних, і їм подобається простота в досягненні надшвидких результатів”, – сказав він.

Розширюваність також є головним фактором. Наприклад, Motorsport.com – медіа-компанія, що працює понад 40 онлайн-публікацій на 17 мовах – увійшла з Panoply для того, щоб упорядкувати один процес збору даних, перш ніж виявити цілий ряд випадків використання продукту.

“Вони почали використовувати нас для моніторингу ефективності статті, але потім зрозуміли, що можуть використовувати Panoply для моніторингу витрат на рекламу”, – сказав Джейсон. “Потім вони почали вносити свої дані про підписку, тоді маркетингова сторона сказала:” Це чудово, ми можемо відстежувати, як люди взаємодіють з нами “. І перш ніж ви це знали, було багато випадків використання”.

Швидкість, спритність, доступність та підтримка поєднуються у клієнтів, які важко перемогти.

Джейсон заявив, що бачить, що ця історія повторюється знову і знову серед клієнтів, які вирішили впровадити інтелектуальний сховище даних Panoply у всьому своєму стеку даних, упорядкувавши організацію управління даними.

Підтримка також служить диференціатором для компанії, яка може похвалитися командою досвідчених аналітиків даних, які готові і готові вирішити найскладніші проблеми. Замість того, щоб виплювати загальні відповіді, команда служби обслуговування клієнтів Panoply виписує детальні рішення окремих проблем.

“Я чув це знову і знову – клієнти кажуть, що ми витрачаємо час і турботу, щоб допомогти оптимізувати їх запити”, – сказав Джейсон. “Ми дійсно засуваємо рукави і хвилюємося про те, що людина просить”.

Плани на майбутнє: вдосконалення системи передачі даних

Щодо майбутнього, Panoply планує зробити все можливе для покращення користувацького досвіду, що включає розширення вже надійного каталогу роз’ємів даних.

У липні компанія представила нове джерело даних – LinkedIn Ads -, а також доопрацювання свого джерела даних Twitter Ads, що забезпечує вміст сучасним та актуальним для користувачів.

Що стосується продукту, Джейсон сказав, що Panoply завжди вдосконалює механізм прийому даних, забезпечуючи, щоб дані були доступні для аналізу якомога швидше..

“Не має значення, чи це структуровані або неструктуровані дані. Ми завжди їх коригуємо і надаємо їх доступними за лічені хвилини”, – сказав він. “Ми продовжимо зосереджуватися на швидкості та спритності”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me