Все, що вам потрібно для того, щоб отримати Інтернет: UK2.NET святкує 20 років доменів та хостингу, поділившись успіхом в Інтернеті

TL; ДОКТОР: Запустившись 20 років тому як безкорисний, недорогий реєстратор домену, UK2.NET з тих пір перетворився на одного з найпопулярніших та надійних хостів із повним набором послуг у Великобританії. Зараз ветеран галузі працює на тисячі сайтів та зареєстрував понад 1 мільйон доменних імен, надаючи клієнтам все необхідне для успішного онлайн-доступу. Придбаний гігантами електронної комерції The Hut Group у 2017 році, сім’я технологічних брендів у Великобританії незабаром перезапуститься як THG Ingenuity, щоб краще допомогти широкому колу клієнтів.

Двадцять років тому “Титанік” зачаровував публіку у всьому світі. Ніхто не чув про Google, а Facebook не існував.

Джеймс Хьюз ще не був достатньо старий для роботи, але бренд, який він, зрештою, прийшов на підтримку, вже робив хвилі як недорогий, не надто вигідний постачальник доменних імен. UK2.NET зазнав швидкого зростання після його запуску в 1998 році і став найбільшим господарем Великобританії лише через два роки.

Зараз компанія готова здійснити нову захоплюючу подорож з материнською компанією The Hut Group, яка працює понад 140 брендів електронної комерції в галузі здоров’я, краси та способу життя. Злиття хмари та інфраструктури безпеки Великобританії з майстерністю групи Hut Group в галузі електронної комерції та маркетингу означає, що хостинг клієнтів матиме повний набір послуг для створення та розвитку свого малого бізнесу.

“Ми пережили спади та жорстку конкуренцію. Ми зробили це завдяки можливості запропонувати постійно розвивається модель, яка адаптується до того, що потрібно людям”, – сказав Джеймс. “Ми надаємо вам пакет, який надає вам все необхідне, щоб вийти в Інтернет”.

Надання новачкам легких, доступних доменних імен

UK2 продовжує пропонувати потужну реєстрацію доменних імен та послуги хостингу, особливо з доменами .co.uk – які компанія продає за копійки протягом першого року, коли клієнти реєструються принаймні два роки. Доступність доступна для доменів .com, вартість яких становить 6,99 фунтів стерлінгів (трохи менше $ 9).

“Все починається з доменного імені”, – сказав Джеймс. “Це перше, що вам потрібно вийти в Інтернет, і саме там ми можемо бути дуже конкурентоспроможними і максимально допомагати нашим клієнтам”.

Зображення Джеймса Х'юза з логотипом UK2.NET

Група Hut та менеджер з маркетингу Джеймс Х’юз прагнуть допомогти клієнтам UK2 розробити свої бренди в Інтернеті.

Кожен домен має безкоштовний веб-сайт на одній сторінці, який клієнти можуть закрутити менше ніж за п’ять хвилин. Перкут StarterSite, який Джеймс сказав, що нещодавно створив UK2, допомагає власникам сайтів, які вперше почали працювати, швидко запустити простий сайт.

“На ринку хостингу немає нічого іншого, особливо у Великобританії на даний момент”, – сказав він. “Тут є вся інформація, необхідна для базового веб-сайту для вашого бізнесу. Потім ви можете оновити з часом. “

Різання через плутанину виходу в Інтернет

Після того, як нове доменне ім’я клієнта зареєстровано та налаштовано (вони безкоштовні з обліковими записами хостингу), UK2 надає повний список варіантів, включаючи розробник сайтів, інструменти SEO та розміщення електронної пошти. Великий чи зростаючий бізнес може масштабуватись до оптимізованого VPS, хмарного та спеціалізованого хостингу, а також керованих послуг.

“У нас є 20-річний досвід роботи з веб-хостингом, тому ми абсолютно знаємо, що робимо”, – сказав Джеймс. “Незалежно від того, чи є ви масовою корпорацією, яка хоче взяти участь у світі електронної комерції, чи ви хочете стати малим бізнесом, який хоче вийти в Інтернет, ми вас охопили”.

UK2 досягає цього, частково, обслуговуючи початківців за допомогою пакетів, орієнтованих на тих, хто шукає розробника сайтів чи налаштування інтернет-магазину. Пакет розробника веб-сайтів включає хостинг доменів, веб-адрес та електронної пошти, тоді як виробник інтернет-магазинів забезпечує безпечну обробку платежів та системи управління продуктами.

“Якщо ви сьогодні власник малого бізнесу, скажімо, механік, який володіє його гаражем 20 років, вам потрібно вийти в Інтернет”, – сказав Джеймс. “Але як це зробити? Це велике питання. Вам потрібна підтримка, і вам потрібна платформа, яка пропонує повний пакет для того, щоб ви потрапили в Інтернет. Це причина того, що ми робимо, і те, що ми робимо добре ».

Увага клієнтам забезпечте відповідні, добре підтримувані функції

Продукти UK2 розроблені для того, щоб заощадити клієнтам час і гроші, забезпечуючи при цьому високу продуктивність і надійний час роботи, необхідні для отримання значної віддачі від інвестицій в хостинг. За словами Джеймса, багато продуктів та послуг компанії – включаючи цілодобову підтримку та 30-денну гарантію повернення грошей – виникли через запити клієнтів.

“Ми великі в відгуках клієнтів, і це визначається тим, як ми змінювалися протягом багатьох років”, – сказав він. “Ми на 100% відстали від наших клієнтів. Якщо їм це вдасться, ми досягаємо успіху ».

Скріншоти пристроїв веб-сайту UK2

Розробник веб-сайтів із перетягуванням UK2 має понад 140 шаблонів і оптимізований для сертифікатів SEO та SSL.

Компанія регулярно зв’язується з клієнтами за допомогою опитувань та фокус-груп, щоб переконатися, що вони отримують достатню допомогу та підтримку, а співробітники, що знаходяться на сервері голого металу, також стежать за інфраструктурою та можливостями конкурентів..

“Ми контролюємо конкуренцію дуже уважно, звичайно, як і будь-який інший бізнес, але ми намагаємось утримати наших клієнтів у центрі того, що ми робимо”, – сказав Джеймс. «Зосередженість на клієнтах – це те, чим ми пишаємось».

Коли британські команди з маркетингу та електронної комерції збираються, щоб обговорити нові можливості, Джеймс заявив, що компанія наголошує на відкритому сприятливому середовищі, де кожен може запропонувати ідею..

“Хтось може бути одним із наших клієнтів – це я дивлюся на це”, – сказав він. “Ми продаємо речі для початківців інтернет-маркетологам та експертам. У нас все це є під одним дахом, тож йдеться про подання чудових ідей до столу, про те, щоб у нас була сильна команда та справді виховували творчість ».

Як команда UK2 продовжить адаптуватися у майбутньому

Бренд UK2 незабаром зазнає деяких змін, щоб плавно об’єднатись у портфель The Hut Group та розширити свої пропозиції електронної комерції.

“Ми хочемо продати платформу The Hut Group, як ми зробили наш бізнес в Інтернеті, всім, хто хоче змінити себе”, – сказав Джеймс. “Про це збирається наша інженерна команда”.

Таким чином, UK2 незабаром отримає ребрендинг як THG Ingenuity та відновиться за допомогою електронного комерційного рішення, орієнтованого на обслуговування компаній усіх розмірів. Під парасолькою UK2 також знаходиться 100TB.com, що пропонує широкі інфраструктурні рішення для клієнтів підприємств та середніх підприємств.

“Незалежно від того, чи є ви малим бізнесом, хтось веде блог в Інтернеті, чи велика корпорація, яка хоче досягти успіху, який ми досягли в Інтернеті, і зробити так само успішним для вашого бізнесу, ми вас охопили”, Джеймс сказав. “Це наземне рішення”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me