Вставити: Додаток Clipboard Manager надає користувачам Mac та багатозадачникам усі інструменти, необхідні для організації фрагментів коду, посилань та інших даних

TL; ДОКТОР: Вставлення для macOS та iOS виконує функцію машини часу для буфера обміну. Додаток містить у собі все, що ви намагалися скопіювати та організувати для подальшого використання – не втрачаючи більше уваги важливого тексту, зображень чи іншої інформації. Добре оцінений додаток було розроблено для досягнення максимальної ефективності робочого процесу користувачів і продовжує стежити за іншими сучасними корисними функціями, які очікують користувачі Mac. Доступний за допомогою простої комбінації клавіш, програма Paste готова допомогти розробникам, письменникам та іншим потужним користувачам економити час і головні болі при важкій роботі..

Копіювання та вставка – одне з перших дій, впроваджених у сучасні операційні системи, і одне з перших ярликів клавіатури, які навчаються молоді користувачі комп’ютерів. І, тим не менше, було зроблено дуже мало для інновації команди поза її ранньою функціональністю.

Після того, як ви скопіюєте фрагмент коду або електронну адресу, параноя повзуча негайно вставляє інформацію в пункт призначення, побоюючись втратити дані про заповітні дані та перекопатись через нескінченні вкладки чи документи для повторного виявлення фактоїдів.

Щоб розширити свої можливості копіювання-вставки, користувачі повинні покластися на різні додатки чи утиліти – і багато хто звертається до вставки. Сучасний додаток лише для Mac поєднує надзвичайний, легкий користувальницький інтерфейс із спрощеними дошками, які збирають та зберігають усі ваші скопійовані елементи для використання, коли ви готові.

Тримаючи всю інформацію під рукою, Paste дозволяє користувачам Mac будь-яких форм і розмірів досягти максимальної ефективності та мінімізувати натискання клавіш. І було сотні тисяч опитувань та оглядів, де користувачі описували безпроблемний досвід користування Paste та економію часу.

“Вставлення щільно інтегрується в будь-який робочий процес і заряджає старий добрий буфер обміну з необмеженою ємністю на всіх пристроях”, – сказав представник пасти. “Після того, як ви почнете використовувати пасту, вона стане важливою частиною вашого щоденного робочого процесу.”

Зручні для користувача функції Зберігайте та упорядковуйте важливу інформацію

Пасту регулярно порівнювали з іншим всюдисущим, зручним для користувачів додатком для Mac – Time Machine. Простота вбудованого програмного забезпечення для резервного копіювання, його автоматизоване резервне копіювання, зберігання та відновлення файлів – це те, що розробляла команда розробників для Paste.

“Я б сказав, що всі функції Пасти доповнюють одна одну, і всі вони служать одній і тій же цілі: Зробити щоденні завдання простішими для завершення”, – сказав представник Пасти. “Ми називаємо Вставити особисту машину часу буфера обміну”.

Скріншот вставних щитів

Вставити щити пропонують огляд найчастіше копіюваних та вставлених елементів.

Вставлення легко інтегрується з macOS, керуючи аналогічно Mission Control – додаток можна налаштувати для завантаження, коли комп’ютер увімкнено, і користувачі можуть отримати доступ до шару стилю ящика стилю за допомогою інтуїтивного натискання клавіші.

Там Paste відображає нещодавно скопійовані елементи, будь то текст з електронної пошти, відформатований розділ документа Word або зображення – візуальні уявлення означають, що користувачі можуть знайти те, що їм потрібно надзвичайно швидко.

Необмежена історія програми дозволяє користувачам зберігати все, що вони скопіювали та вставили, а функція інтелектуального пошуку допомагає їм знову виявити втрачені посилання, рецепти, номери телефонів та іншу інформацію. З іншого боку, предмети, що часто використовуються, можуть бути зібрані на чітко виведених щитах для легкого доступу.

Безпечно зберігайте та діліться лише тим, що хочете на пристроях

Дизайнери та розробники представляють найбільший пул користувачів Paste, і велика кількість авторів, спеціалістів із підтримки клієнтів, юристів та інших фахівців розраховують на додаток для підвищення продуктивності..

“Існує багато різних способів використання пасти”, – сказав представник Пасти. “Він розроблений, щоб бути універсальним і гнучким. Але я вважаю, що головна користь – продуктивність праці. Вставлення просто робить ваш робочий процес більш ефективним. “

Через періодично чутливу та важливу для бізнесу інформацію, яку користувачі вставляють, додаток дотримується всіх стандартів безпеки Apple. Користувачі також можуть встановлювати гнучкі правила, які виключають певні програми зі зберігання даних у пасті.

Вставити логотип із макетами пристроїв

Завдяки введенню програми Paste for iOS, користувачі можуть надійно синхронізувати дані на кількох пристроях.

“Paste не використовує жодних сторонніх, а то й наших власних послуг для зберігання ваших даних”, – сказав представник Пасти. “Все зберігається на локальному диску та на вашому персональному диску iCloud, якщо ви ввімкнули цю функцію, яка використовує шифрування в кінці”. “

Необов’язкове сховище iCloud особливо корисне користувачам, які, можливо, захочуть розгорнути функцію Вставити на декілька пристроїв. Інтегруючись із персональним хмарним сховищем користувача, додаток “Вставити” дає можливість користувачам синхронізувати буфер обміну та щити між іншими Mac, iPhone та iPad.

“Якщо синхронізація iCloud увімкнена, всі ваші дані також надійно зберігаються в iCloud”, – сказав представник Пасти. “Якщо ви втратили свої дані локально, ви завжди можете їх відновити з iCloud, навіть на іншому пристрої.”

Paste також добре грає з Universal Clipboard, представленим в iOS 10 та macOS Sierra. Додаток “Вставити” для iOS потрапило в App Store на початку 2018 року, похвалившись 467 годин роботи та 379 поліпшеннями під капотом..

Спрощений досвід користувачів та продуктивність інтуїтивного інтерактивного інтерфейсу

Завдяки орієнтованим на продуктивність додаткам, таким як менеджери буфера обміну, краса та успіх часто виявляються у простоті. Ці програми дають користувачам лише ті основні необхідні речі, які необхідні для оптимізації процесу та уникнення зайвих кнопок чи компонентів.

Цей підхід – це те, що команда Пасте скептично оцінює багато нових потенційних ракурсів розвитку.

“Ми надзвичайно прискіпливі, коли говоримо про нові функції”, – сказав представник пасти. “Наша мета – зробити Paste якомога простішим у використанні, тому ми мусимо говорити” ні “собі багато разів на день”.

Балансування швидкої, легкої бази даних з візуальним користувальницьким інтерфейсом, який так добре інтегрується з тим, що очікують користувачі Mac від їх операційної системи, означає, що накладені обмеження підтримують команду Paste в гармонії з відгуками, отриманими від клієнтів за допомогою опитувань, оглядів та підтримки бесіди.

“Наші користувачі – наше основне джерело натхнення”, – сказав представник Пасти. «Ми їх дуже багато слухаємо, тому що саме ми будуємо Paste. Наша основна увага в розробці – це досвід користувача та відносність, тому що Paste використовується мільйони разів на день. Він повинен виконувати свою роботу швидко і легко ».

Зацікавлені користувачі можуть завантажити безкоштовну пробну версію програми Paste з веб-сайту програми або ж оновити до Pro версії на 14,99 дол. Додаток також доступний у App Store та через Setapp.

Завантажте безкоштовну пробну версію пасти »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me