Web.com tarafından DIY veya Tamamen Yapılmış Siteler – Kodsuz, Düşük Maliyetli, Kişisel veya Profesyonel Çevrimiçi Varlık Kurma Demektir

TP; DR: Web.com küçük, orta ve tek taraflı işletmelere çevrimiçi olmak, hizmetlerini pazarlamak ve müşteri tabanlarını büyütmek için inanılmaz derecede kolay, kodlama gerektirmeyen bir yol sunar. Web.com’daki uzman tasarımcılar, her işletmenin benzersiz ihtiyaçları hakkında daha fazla bilgi edindikleri tanıtım çağrısına dayanarak profesyonel web siteleri oluşturur. Daha pratikseniz, sürükle ve bırak düzenleyicisine sahip profesyonel olarak tasarlanmış şablonları kullanarak tek bir kod satırı yazmadan web sitenizi oluşturabilirsiniz. Web sitenizi oluşturmak için hangi yolu seçerseniz seçin, Web.com SEO, PPC ve sosyal medya pazarlaması yoluyla potansiyel müşterilerin sizi bulmasını sağlayacak araçlara ve uzmanlara sahiptir. Web.com ayrıca otomotiv ve dental endüstriler gibi belirli endüstri siteleri için özel CRM, pazarlama, zamanlama ve iletişim araçları sunar.

Çok sayıda web sitesi oluşturucu ana makinesi, site oluşturmak için basit, sürükle ve bırak tasarım arayüzleri sunar, ancak çok azı sizin için tasarımı gerçekten yapacak kadar ileri gider.

Web.com bir kendin yap, sürükle ve bırak site oluşturucuya sahiptir – ancak aynı zamanda inanılmaz derecede düşük bir maliyetle profesyonelce tasarlanmış web siteleri sağlar. Bir telefon görüşmesi yapar ve tamamen işlevsel bir web sitesi ile gelirsiniz.

Web.com, ek arama motoru ve sosyal medya pazarlama araçlarının yanı sıra yerleşik ödeme seçenekleriyle, küçük işletme sahiplerine sundukları hizmetleri sunmuştur. Çevrimiçi görünürlük, modern iş dünyasında çok önemlidir ve birçok müşteri çevrimiçi ürün ve hizmet aramaya başlar. İyi planlanmış bir web varlığına sahip olmak, kişisel veya profesyonel markanız için büyük bir başarı itici gücü olabilir.

Web.com, kodlama bilgisi olmadan herkesin web sitesi oluşturmasına yardımcı olmakta uzmanlaşmıştır. Aslında, uzman tasarımcılar web sitenizi telefonla söylediklerinize dayanarak oluştururken, sizin için bir web sitesi oluşturmak için çevrimiçi olmanız bile gerekmez.

Sizin İçin Yapılan Tasarım: Web.com, Sıfırdan Özel Siteler Oluşturur

Aynı hafta e-posta yardımı veya robo aracıları tarafından yürütülen canlı sohbetler almakta şanslı olduğunuz birçok hizmetin aksine, Web.com sizi aramaya teşvik eder.

Rakamları telefonunuzda delin ve kişisel tasarımcı, kodlayıcı, destek teknisyeni, pazarlama analisti ve hesap uzmanınız olarak hizmet verecek web sitesi uzmanlarıyla bağlantı kuracaksınız. Size, işletmeniz ve yeni web siteniz için hedefleriniz hakkında sorular soracaklar ve daha sonra, başarılı bir çevrimiçi varlığa katkıda bulunan değişkenleri (dikkate alabileceğiniz veya bilmediğiniz değişkenleri) hesaba katarak ihtiyacınız olan siteyi oluşturacaklar.

Atanmış uzmanınız siteyi özel profesyonel ve / veya kişisel hedeflerinize göre özelleştireceğinden, çerez kesici, herkese uyan tek bir web sitesi elde edemezsiniz. Strese girmeden önce sıfırdan oluşturulmuş bir siteniz olacak.

Web.com şablonlarının ekran görüntüsü

Profesyonelce tasarlanmış yüzlerce şablon, yeni bir web sitesi için sağlam bir başlangıç ​​noktası sağlar.

İşletmenizi çevrimiçi olarak sunmak, G.I’yi yorumlamak için “savaşın yalnızca yarısı” dır. Joe. Müşterileriniz tarafından fark edilmenin diğer yarısı, bu da bizi Web.com için başka bir odak alanına getiriyor.

Siteniz tamamlandıktan sonra, web sitesi uzmanınız sizi pazarlama moduna yönlendirecektir: Potansiyel ziyaretçilerin Google, Bing, Yahoo !, YP.com ve diğer arama motorları. Arama motoru varlığınız maksimuma çıkarıldığında, bir uzman Facebook, Google+ ve diğer sosyal medya tanıtımlarıyla sosyal varlığınızı artırmanıza yardımcı olabilir.

Kendin Yap Site Oluşturucu: Sitenizin Görünüm Sans Kodlamasını Kontrol Edin

Tabii ki, site oluşturucularının sunduğu avantajlardan yararlanmak için Web.com’un uzmanlarını aramanız gerekmez. Basit, kodlama gerektirmeyen, Microsoft Office’ten ilham alan kendin yap site oluşturma aracını kullanarak her şeyi kendiniz yapabilirsiniz; belgeler, kılavuzlar ve öğreticilerle birlikte.

DIY rotası, benzersiz, özelleştirilebilir web siteniz için bir başlangıç ​​noktası olarak yüzlerce profesyonel olarak tasarlanmış web sitesi şablonu seçiminizle başlar. Logonuzu ekleyin. Şablonu marka renklerinizle özelleştirin. Beğendiğiniz yazı tiplerini seçin.

Web sitesi işletmenizi veya kişisel markanızı temsil ettiğinde, kullanımı kolay sürükle ve bırak bileşenleri ile daha da özelleştirebilirsiniz – kodlama bilgisi gerektirmez. Arayüz, bir web sitesine kişilik katan takvimler, iletişim formları ve ekstra fotoğraflar gibi gelişmeleri eklemeyi kolaylaştırır.

Altı ay sonra, isterseniz tekrar yapın. Web sitenizi oluşturduktan sonra, aynı aracı kullanarak web sayfalarını istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Müşteriler sık ​​sık faceliftler geçiren popüler web sitelerini görmeye alışmıştır, bu nedenle sitenizi, özellikle tatiller için veya büyük bir satış yapıyorsanız, sitenizi değiştirmekten vazgeçmeyin.

Profesyonellerle Müşterilerle Etkileşim Kurmak İçin Sektöre Özel Çözümler

Web.com, belirli işletme türleri için de özel çözümler sunar. Örneğin, oto mekaniği, kayropraktörler, diş hekimleri ve emlak uzmanları yeni web sitelerinin etkinliğini artırmak için Web.com’un entegrasyonlarını kullanabilir.

Otomotiv tamir atölyeleri ve tamircileri, maruziyeti en üst düzeye çıkarmak ve potansiyel müşteriler oluşturmak için Web.com’un özelleştirilmiş pazarlama paketini kullanabilir. Yerel SEO uygulamaları sayesinde, siteniz arama sonuçlarında daha yüksek görünebilir. Bu arada, Google, Yahoo! ve Bing’de doğru anahtar kelimelere yerleştirilmiş tıklama başına ödeme (PPC) reklamları, müşterileri size getiren güçlü ve alakalı olası satışlar üretir. Son olarak, Web.com işletmenizi Google Haritalar’a ekleyerek potansiyel müşterilerin masaüstü veya mobil cihazlarda benzer işletmeleri ararken sitenizi bulmalarına yardımcı olacak.

Dental uygulamalar için Lighthouse 360 ​​hepsi bir arada otomatik hasta iletişim yazılımıdır. E-posta, metin, telefon ve fiziksel posta yoluyla otomatik hasta hatırlatıcıları ile hastaları yaklaşan randevuları bilgilendirin ve gösterileri azaltın. Tedavi planları ve kontroller için hatırlatıcılar gönderin. Bilgisayarınızdaki kısa mesajlar aracılığıyla hastalarla iletişim kurun, mesaj bekleme listeleri gönderin, randevu taleplerini karşılayın ve hatta bültenleri dağıtın. Yelp, Google ve diğer büyük sitelerdeki incelemelerle çevrimiçi itibarınızı artırın. Lighthouse 360, Web.com web sitenizi davet ederek şık uygulamalarınıza entegre edilebilir ve uygulama yönetimi yazılımınıza sorunsuz bir şekilde bağlanabilir.

Emlakçılar, brokerler ve emlak yönetimi şirketleri, özellikle gayrimenkul profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış, kullanımı kolay bir müşteri yönetimi çözümü olan TORCHx’ten yararlanmaktadır. Gelişmiş CRM araçlarını ve istemci etkinliği bildirimlerini içerir. Şablon oluşturulmuş e-posta kampanyaları aracılığıyla müşterilerle iletişim halinde olun ve ardından TORCHx aracılığıyla kampanya ilerlemesini izleyin. Mahalle verileri ve haritalar içeren listeler için güzel web siteleri ile potansiyel müşteriler çekin ve dönüştürün. Web.com web sitenizle sorunsuz entegrasyon sayesinde TORCHx, müşteri bilgilerini toplayıp birleştirebilir, sık görevleri otomatikleştirebilir ve kritik iş bilgilerini erişilebilir tutabilir.

Web.com 20 Yıldan Fazla 3 Milyondan Fazla Müşteriye Yardım Etti

Küçük bir işletme için yerleşik pazarlama araçlarına sahip yeni veya daha etkili bir web sitesine ihtiyaç duyan herkes için Web.com, bir web varlığı oluşturmayı kolaylaştırır.

Web.com, 20 yıldan fazla bir süredir site tasarımından pazarlamaya kadar her şeyi sağlayarak iş kurma ve büyütme konusunda milyonlarca müşteriye yardımcı olmuştur. Çevrimiçi satış yapmak isteyen şirketler için, Web.com’un e-Ticaret araçları satıcılara alışveriş sepetlerini kurmak, ödemeler ve gönderim bedeli ile uğraşmak için yerleşik araçlar sunar.

Uzmanları sitenizi basit bir telefon görüşmesi ile çalıştırabilir ve çevrimiçi hiçbir şey statik olmadığından, değişiklik yapabilmek için basit bir sürükle ve bırak arayüzü kullanarak değişiklik yapmak için sadece başka bir arama veya giriş yapmanız gerekir. Web.com, bir web sitesi oluşturmanın herkesin yapabileceği bir şey olması gerektiğine inanıyor ve 3 milyon müşterisi tarafından ve 3 milyon müşterisi için oluşturulan siteler şirketin kalma gücünün kanıtı olarak hizmet veriyor.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me