Web Wiz, Hem Çevre hem de Geliştirici Dostu İngiltere Tabanlı, Işık Hızında Windows ve Bulut Barındırma Çözümleri Sunuyor

TP; DR: Çevre etiği göz önünde bulundurularak çalışan Web Wiz, yaklaşık yirmi yıldır barındırma ve web uygulamalarında uzmanlık sağlamıştır. Şirketin Windows Web Sunucusu platformu için web uygulamaları geliştirme deneyimi, bilgili destekle desteklenen veritabanı odaklı, kritik görevli web sitelerini barındırmak isteyen geliştiricilerin güvenini kazandı. Web Wiz Genel Müdürü Bruce Corkhill, geçtiğimiz günlerde şirketin teknolojide nasıl dalga dalga geçirdiğini ve daha sürdürülebilir bir geleceğin yolunu açtı.

En acil sorularımızın cevapları için forumlar ne zaman internette toplandığımızı hatırlıyor musunuz? Web Wiz’in arkasındaki insanlar kesinlikle öyle. 2001 yılında, başlangıç ​​web uygulamalarına odaklandı ve ana yazılımı Web Wiz Forumları.

“Forum yazılımı gerçekten başarılı oldu, Microsoft, Sony’ye sattı – bunun gibi birçok büyük şirket,” Web Wiz Genel Müdürü Bruce Corkhill dedi. Ama heyecan kısa sürdü. “Sonra Facebook geldi ve forumları öldürdü,” diye ekledi..

Web Wiz ana sayfasının ekran görüntüsü

Web Wiz’in misyonu, işletmelerin çevrimiçi olarak iletişim kurmalarına, ölçmelerine ve operasyonlarını desteklemelerine yardımcı olmaktır.

Neyse ki, şirket ayrıca web barındırma dabbled ve sadece nasıl pivot biliyordu.

Bruce, “Temelde oradan adapte olduk ve web barındırma tarafını ana iş olarak üstlendik,” dedi Bruce.

Web Wiz Forumları çevrimiçi toplulukları (ücretsiz olarak) desteklemek için kullanılabilirken, barındırmada sıfırlama başarılı oldu. Bugün, Web Wiz 100’den fazla ülkedeki müşterilere, iş dünyasına ve çevreye başarılı bir şans vermek için tasarlanmış çok çeşitli geliştirici dostu veri merkezi ve barındırma çözümleri ile performans, değer ve güvenilirlik getiriyor.

Karbon Dengeleme ile Desteklenen Özel, Enerji Verimli Sunucular

Web Wiz, karbon ayak izini minimumda tutarak işini büyütmeye kendini adamıştır. Enerji tüketimi ile bilinen bir endüstride, şirket ofis atıklarının en az% 70’ini geri dönüştürürken ofislerinin, sunucularının ve veri merkezlerinin güç kullanımını azaltmayı amaçlamaktadır..

Bruce, “Her zaman düşük voltajlı CPU’ları kullanarak şirket içinde sunucu oluşturdum” dedi. “Tüm sunucularımız mümkün olan en az gücü kullanıyor ve bu yaklaşımı veri merkezimizle de kullanıyoruz. Kirli dizel jeneratörlere sahip olmak yerine, doğal gazla çalışan yedek jeneratörlerimiz var. ”

Web Wiz bulut sunucusu özelliklerinin ekran görüntüsü

Web Wiz, daha hızlı ve daha güvenilir barındırma çözümlerine ihtiyaç duyan müşterilere kendi kendini ve tamamen yönetilen bulut sunucuları sunar.

Şirket ayrıca veri merkezini güneşten gelen enerjiyle güçlendirmeyi planlıyor.

Bruce, “Binayı olduğu yerde seçebilirim – güneşe bakar – çatısına güneş panelleri koyabilirim,” dedi. “Yıl sonuna veya gelecek yılın başlangıcına yönelik bir sonraki projemiz çatıya çok sayıda panel koymak ve umarım yaklaşık% 100 yenilenebilir enerjiye ulaşmak.”

Gerçekçi olarak, elbette, tüm karbon emisyonları ortadan kaldırılamaz – bu, Web Wiz’in tamamen kabul ettiği bir gerçektir. Çözüm olarak, ev sahibi, Karbon Dengeli programı aracılığıyla habitatları koruyan uluslararası bir koruma kurumu olan World Land Trust ile ortaklık kurdu. Sera gazı emisyonlarını dengelemeye yönelik program, tropik bölgelerde tehdit altındaki vahşi yaşam habitatlarının korunmasına odaklanıyor.

Geliştiricilerin İhtiyaçlarına Göre Tasarlanmış Bir dizi Güvenli Barındırma Hizmeti

Windows ve bulut barındırmadan yönetilen sunuculara ve web uygulamalarına kadar Web Wiz, geliştiricilerin ihtiyaçlarını farklı bir şekilde anlayarak oluşturulmuştur.

Bruce, “Orada çok fazla web barındırıcısı var ve forum yazılımımız Windows Web Sunucuları için Microsoft ASP’de yazıldığı için daha fazla niş pazarla gittik” dedi. “Herkes gibi birçok Linux barındırma yapmak yerine Windows’a odaklanıyoruz.”

Web Wiz'in dinamik veri merkezi mimarisinin ekran görüntüsü

Web Wiz’in dinamik veri merkezi mimarisi, yüksek güvenlik ve optimum performans seviyeleri sağlamak için tasarlandı.

Bu, ASP.NET Core, ASP.NET, klasik ASP, PHP, SQL Server ve MySQL’in en son sürümlerini sağlamak ve güvenliği, hızı ve güvenilirliği artırmak için yalıtılmış uygulama havuzlarından yararlanmak anlamına gelir. Web Wiz, teknik müşterileri için bazı ana bilgisayarlardan daha yüksek düzeyde destek sağlamaya çalışmaktadır..

Bruce, “Wix’e ücretsiz web siteleri için gidebilecek acemi kullanıcılar yerine geliştiricilere ev sahipliği yapmaya odaklandım” dedi. “Onlara daha fazla teknik destek sunuyoruz.”

Microsoft Hyper-V ile Güvenilir, Tamamen Yönetilen Bulut Barındırma

Kurumsal sınıf bulut web barındırma ve bayi paketlerine ek olarak, Web Wiz, özel bir sunucunun yeteneklerini, fazla kesinti olmadan bellek, CPU ve depolama ekleme esnekliği sağlayan Windows Hyper-V Bulut Sunucu Barındırma hizmeti sunar. Her Hyper-V bulut sunucusu, özel bir işletim sistemi, bellek ve Intel SSD depolama alanına sahip diğer bulut sunucularından izole edilmiştir.

Bu seçenek, sunucuların sürekli olarak yedek düğümlere kopyalanabilmesi ve geleneksel yük devretme sunucularına göre bir avantaj sağlar ve otomatik yerine çalışma çözümü sunar.

Web Wiz sunucusunun fotoğrafı

Web Wiz’in Windows Hyper-V bulut sunucu paketleri esneklik, sağlam CPU ve depolama ve yüksek çalışma süresi oranları sunar.

Özel, tamamen yönetilen Windows Hyper-V bulut sunucu paketleri de mevcuttur.

Bruce, “Müşteriyle birlikte oturuyoruz, sunucuda tam olarak ne istediklerini – hangi yazılım ve hizmetlerin ve bir sunucuda depolanmasını istedikleri her şeyi – buluyoruz ve daha sonra bu sunucuyu kendileri için özel olarak kurmak için birkaç gün harcıyoruz,” Bruce dedim. “Onlar sadece hazır olmaktan ziyade ısmarlama bir hizmet. Ardından yamaları takıyor, yazılımı yeniden yapılandırıyor veya yeni yazılım yüklüyor.

2001’den Bu Yana Mutlu Müşterilere Kişisel Destek Sağlama

Web Wiz’in müşteri hizmetleri 1 numaralı önceliğidir. Bruce, şirketin tatmin edici bir çözüm geliştirmeden önce müşteri sorunlarının kökünü bulmak için bilet sistemine ekstra zaman ayırdığını söyledi..

“Başka bir şirket için destek biletleri koyduklarını söyleyen müşterilerden haber alıyorsunuz ve kelimenin tam anlamıyla bir kopyala-yapıştır yanıtı alıyorlar, ki bu onlar için kesinlikle iyi değil” dedi. “Ya da ne yaptığını bilmeyen bir kişiden yanıt alırsınız. Oysa birisi buraya bir destek bileti koyduğunda, sunucuya atlayabilecek, sorunun ne olduğuna bir göz atabilecek, onlar için düzeltecek ve onlardan geçmektense onlara geri dönebilecek kadar küçüküz. ilk destek hattı. ”

Bruce, Web Wiz’in müşterilerin memnun olmasını sağlamaktan gurur duyduğunu söyledi ve eğer memnun kalmazsa şirket para iade garantisi sunuyor. Şirketin müşteri hizmetlerine odaklanması nedeniyle, kulaktan kulağa pazarlama, mutlu geliştiricilerin ifadelerinin de gösterdiği gibi, iş için harikalar yarattı.

Bruce, “Geliştirme tecrübemiz sayesinde müşterilere doğrudan nesnelerin teknik tarafında yardımcı olabiliyoruz,” dedi Bruce.

Ve şirketin destek teklifleri çok çeşitli tatlar sunarken, Bruce destek biletinin sadeliği için kefil olur.

“Sıklıkla, bir destek biletine bakmak daha hızlıdır çünkü bu, tüm sorunlu alanları bulmak, müşteri için sorunu düzeltmek ve daha sonra onlara bir çözümle geri dönmek için biraz daha fazla zaman kazandırır. Dedi. “Genelde bunu telefonla yapmaya çalışmaktan daha hızlı olduğunu fark etme eğilimindeyim, bu yüzden sorunu genellikle 10 ila 15 dakika içinde çözebiliriz.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me