Wintellect Tanınmış Teknoloji Uzmanları Tarafından Desteklenen Eğitim, Yazılım Geliştirme, Barındırma ve Yönetilen Hizmetler Sunuyor

TP; DR: Elit bir grup Microsoft MVP ve teknoloji etkileyicisi tarafından kurulan Wintellect, uygulama geliştirme, mimari tasarım, bulut bilişim, mobil geliştirme ve geliştirici eğitiminde sektör lideridir. Şirket, müşterilerin başarı elde etmelerine yardımcı olmak için en üst düzeyde uzmanlık sağlama konusunda tutkuludur. Şimdi, barındırma ve yönetilen hizmetlere odaklanan Wintellect, her şey için kapsamlı bir tek elden mağaza sunmak için portföyünü genişletecek.

Bir geliştiriciyseniz, Jeffery Richter, Jeff Prosise veya John Robbins’i duymuş olabilirsiniz.

Belki de Jeffrey Richter’in Windows ve .NET çerçevesindeki en çok satan programlama kitapları ofis kitaplığınızı çiziyor veya John Robbins’in dünya çapında sunulan Mastering Windows Hata Ayıklama kurslarından birine katıldınız..

Belki Jeff Prosise’nin Microsoft Windows uygulamalarıyla ilgili kitapları, karmaşık teknik konuları kariyerinizin erken aşamalarında anlaşılır hale getirdi.

Wintellect logosu

Wintellect, Microsoft MVP’leri ve etkileyiciler de dahil olmak üzere teknoloji uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından kuruldu.

Ya da üçlünün tutku projesi olan Wintellect’te sunulan danışmanlık, geliştirme ve bulut bilişim hizmetlerinden yararlanan binlerce müşteriden biri olabilirsiniz. 2000 yılında tanınmış teknoloji uzmanları tarafından kurulan Wintellect, müşterilerin daha iyi yazılımlar, daha hızlı geliştirmelerine yardımcı olmak için o zamandan beri bir görev üstlendi.

“Varlığının ilk altı yılında, Wintellect ülkedeki en iyi üç geliştirici eğitim şirketinden biriydi ve dünyanın dört bir yanındaki Microsoft eğitiminde açık ara birinci,” dedi. Wintellect. “Farklılaştırıcının bir kısmı, hemen hemen her geliştiricinin kurucularının kim olduğunu biliyordu veya kitaplarından nasıl programlayacağını öğrendi – bu yüzden şirket ilk günden kârlıydı.”

Microsoft ile bazı önemli sözleşmeler yaptıktan sonra, şirket özel yazılım geliştirme talepleri almaya başladı ve Wintellect’in hizmetleri oradan kartopu çekti.

Bugün, şirket sadece uygulama geliştirme ve eğitim için değil, aynı zamanda mimari tasarım, bulut bilişim ve daha yakın zamanda barındırma ve yönetilen hizmetler alanındaki çalışmaları ile de tanınıyor. Wintellect bu son teklifle portföyünü genişlettikçe, şirket her şey için gerçekten kapsamlı bir tek noktadan alışveriş merkezi haline geldi.

Microsoft MVP’leri ve Etkileyenler Ekibinden Geniş Deneyim

2005 yılına kadar Wintellect ekibi, bir danışmanlık bölümüne başlamaya ilgi duymuş, ancak iş deneyimi olan birinin bire bir eğitimin ötesinde uzmanlığına ihtiyaç duymuştur. Dört günlük bir ders vermek, bir danışmanlık organizasyonuna başlamaktan çok farklıdır – Todd burada devreye girer..

Todd, “Tüm zamanların en sevdiğim programlama yazarları olan kurucularla bir konferansta tanıştım” dedi. “Kendimi tanıttım ve bir danışmanlık şirketi kurmak istediklerini söylediler. Bu şekilde gemiye geldim. ”

2006’ya gelindiğinde Todd Wintellect’in danışmanlık işini baştan sona başlattı ve kısa sürede markanın en büyük tekliflerinden biri oldu. Todd 2014’te CEO olarak devraldı ve Atlanta merkezli şirketin başarısı, büyük müşteriler edinerek ve kritik öneme sahip mimari, tasarım ve geliştirmede lider olarak ün kazandı..

Kurumsal yazılım geliştirme eğitimi hiç bu kadar güzel olmamıştı

WintellectNOW ile müşteriler evde veya hareket halinde derinlemesine eğitim alabilirler.

Wintellect 2018’de Dünya Çapında Yılın Microsoft Kanal İş Ortağı Ödülü ile ödüllendirildi ve 2019’da şirket Akıllı Bulut için Microsoft ABD (MSUS) İş Ortağı Ödülü kazandı. Ayrıca Microsoft Cloud Solution Provider (CSP) programının bir parçasıdır ve Docker, Redgate, Analycat ve Skillsoft ile ortaklıkları vardır.

Todd, “Yıllar geçtikçe, bir sonraki tekrarlama, barındırma ve yönetilen hizmetlerimizde eğitim, geliştirme ya da umarım, üst düzey bir BT şirketi olarak markayı küçük ama seçkin tuttuk” dedi. “Bizim dünyamızda değilseniz, muhtemelen ismimizi hiç duymamışsınızdır. Ama bir konferansta dolaşırken çok güzel ve insanlar ‘Vay canına, kurucularınızın kitaplarını her zaman okuyorum.’

Yazılım, Bulut ve Eğitim Çözümleri için Tek Noktadan Alışveriş

Wintellect’in 14 yıldır bir numaralı eğitim ortağı olarak hizmet veren ve 50.000’den fazla Microsoft geliştiricisini eğiten Microsoft ile derin bağları var. Teknoloji devi ayrıca Todd’u ücretli olmayan bir danışma kapasitesinde hizmet verdiği bir rol olan Microsoft Bölge Direktörlerinden biri olarak seçti..

“Dünyada sadece yaklaşık 120 kişiyiz ve ortak topluluğun CXO düzeyinde en iyi etkileyicileri temsil ediyoruz” dedi. “Hem yerel hem de küresel girişimlerde Microsoft ile ve çeşitli Microsoft ürün gruplarıyla yakın çalışıyoruz.”

Microsoft şirketin DNA’sının bir parçası olsa da, Wintellect eğitim, danışmanlık ve BT hizmetleri söz konusu olduğunda Microsoft yığınının ötesinde de çalışır. Bu amaçla Todd bize şirketin bugün olduğu tek noktadan IT mağazası haline gelmeden önce birçok kez kendini yeniden keşfettiğini söyledi..

En son yazılım ve bulut teknolojilerinin benimsenmesini hızlandırarak şirketlerin değer yaratmasına yardımcı oluyoruz

Wintellect, teknolojilerini modernleştirerek ve birinci sınıf eğitim sağlayarak müşterilerin yeniliği artırmasına yardımcı oluyor.

“Şu anda sürdüğümüz en büyük dalga bulut devrimi” dedi. “Yaklaşık beş yıl önce, bir geri çekilme sırasında şirketin önünde oturdum ve onlara dev’de durmadığımızı söyledim ve çok agresif bir şekilde buluta geçmeye başladık.”

Bugün, bir Microsoft Gold Azure Bulut Ortağı olarak, şirket, müşterilerin daha düşük maliyetler ve ölçeklendirme yeteneği gibi dijital dönüşümün avantajlarından yararlanmalarına yardımcı oluyor. Müşteri etkileşimi, tüm veri merkezini buluta taşımaktan depolama, yedekleme, olağanüstü durum kurtarma, analitik ve yapay zeka gibi belirli bulut hizmetlerinden ve özelliklerden yararlanmaya kadar müşterinin istediği kadar kapsamlı veya incelikli olabilir..

Wintellect ayrıca bulut tabanlı uygulamaları yönetmek ve oluşturmak için Azure DevOps Hizmetleriyle nasıl çalışılacağını öğrenmek isteyen yazılım geliştiricileri için tasarlanmış eğitmen liderliğindeki Azure eğitim kursları da sunmaktadır..

Müşteri Hizmetlerine Tutkulu Bir Yaklaşım

Rekabet arttıkça, müşteri hizmetleri teknoloji sektöründe büyük önem taşımaktadır. Çok sayıda seçenekle karşı karşıya olan bugünün müşterileri zayıf desteğe tahammül etmez – sadece bir sonraki sağlayıcıya geçebilirler.

Bu nedenle, Wintellect mümkün olduğunca çok müşteriyi hızlı bir şekilde para kazanmak yerine, bilgili müşteri hizmetleri ile desteklenen yüksek kaliteli bir ürün kataloğu sağlamaya odaklanmaktadır..

“Bir şey yaparsak, bunu en üst düzeyde yaparız,” dedi Todd. “Örneğin, Microsoft birçok eğitmenle çalışıyor ve katılımcı memnuniyetini 1’den 5’e kadar bir ölçekte ölçüyorlar. Yaklaşık 4.7 yaşındayız ve hiç kimse yakın bile değil. Ve bu sadece eğitim değil, modern yazılım geliştirme ve bulutun temel alanlarının çoğunda size yardımcı olabiliriz ve bu konuda gerçekten çok iyiyiz. ”

Todd, ekibin müşteri memnuniyeti konusunda “kesinlikle fanatik” olduğunu söyledi. “Onları mutlu etmek için her şeyi yapacağız ve çok işbirlikçi bir şekilde çalışıyoruz” dedi. “Herkesin söylediğini biliyorum ama bu doğru.”

Şirketin sitesindeki incelemeler Todd’un açıklamalarını destekliyor. “Basitçe söylemek gerekirse, Wintellect eğitim kayalar!” dedi Intergraph Corporation’da Yazılım Mimarı Ed Siegja. “Onları iki sınıf için aldık ve her ikisi de harika. Profesyonel sonuçlar veren gerçek profesyoneller. ”

Müşterilerin becerilerini erişilebilir bir şekilde keskin tutmasına yardımcı olmak için şirket, WintellectNOW aracılığıyla ücretsiz canlı web seminerleri ve uygun fiyatlı isteğe bağlı kurslar da sunmaktadır..

Hosting ve Yönetilen Hizmetlere Yeni Bir Odak

Destek, şirket tekliflerine barındırma ve yönetilen hizmetler eklediğinden, değişmez bir destek tutkusu işe yarayacaktır. Kalite desteği, müşteriler bir web barındırıcısı seçtiğinde belirleyici bir faktördür – beklemede kalmak veya bir hizmet portalı üzerinden yardım bileti göndermekten asla yanıt alamayacaklarından daha sinir bozucu bir şey yoktur..

Ayrıca, her türden site sahibi bilgili müşteri hizmeti talep ederken, uzmanlık, işletmelerin sitelerinin ve uygulamalarının her zaman sorunsuz ve sorunsuz çalışmasını sağlamak için sağlayıcılarına bağlı olduğu yönetilen hizmetlerde özellikle önemlidir..

Neyse ki Wintellect için, bu beceriler doğal olarak geliyor.

Todd, “Bu bizim için büyük bir geçiş olacak, ama bunun da pürüzsüz bir geçiş olacağını düşünüyorum,” dedi. “Bulut altyapılarının nasıl kurulacağını biliyoruz; insanları buluta nasıl taşıyacağımızı biliyoruz. Bir şey düşerse ne yapacağımızı biliyoruz. Vakfımız ilerliyor. ”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me