YouStable, İşletmelerin Anahtar Teslim Hosting, Web Tasarımı ve SEO Çözümleri ile Markalarını Yayınlamalarına Nasıl Yardımcı Oluyor?

TP; DR: Hint ev sahibi ve web sitesi geliştirme şirketi YouStable 2015 yılında kuruldu ve zaten çok sayıda hayranı var. Şirket sadece barındırma, web tasarımı ve SEO yetenekleri sağlamakla kalmaz, aynı zamanda hizmet ve fiyat arasında çekici bir denge kurar. Dünyanın dört bir yanından gelen müşteriler, sorunların çözülmesine yardımcı olmak için her zaman hazır olan duyarlı müşteri destek personeli için YouStable’ı da seçmektedir. Ve CEO Rajesh Chauhan’ın belirttiği gibi, şirket KOBİ’lerin benzersiz ihtiyaçlarına cevap vererek büyümeye devam etmeyi planlıyor.

Hindistan’da 2015 yılında kurulan bir hosting ve web geliştirme firması olan YouStable, şimdiden sadık bir kitleyi toplamayı başardı. Şirket, girişimcilerin ve KOBİ’lerin sağlam barındırma hizmetleriyle çevrimiçi olmalarına ve sağlam SEO stratejileriyle erişimlerini büyütmelerine yardımcı olmayı taahhüt eder.

Ve bu bağlılık, şirketin parlayan müşteri incelemelerinin bazılarında tam olarak görüntüleniyor.

KOBİ Yardım CEO’su Shivam Mishra, “YouStable web sitelerim için harikaydı. WordPress’i, diğer yönetilen ana bilgisayarların yaptığı gibi sınırlamadan barındırma işlemini yönetir ”.

SoftSolvate’in bir başka CEO’su Bhavay Dawar, şirketin bağlılığı ve yaratıcılığından bahsetti: “YouStable Technologies’in eğitimli, kalifiye bir personeli ve hızlı destek hizmetleri var. YouStable Technologies ile çalışmak çok yaratıcı insanlarla iletişim kurmak gibi. ”

Barındırma, tasarım ve SEO hizmetleri sağlayıcısı için övgü yaygınlaşırken, YouStable daha mütevazi hedefler düşünülerek başladı.

YouStable logosu

YouStable, Hindistan’daki birçok KOBİ için barındırma, web sitesi tasarımı ve SEO için güvenilir bir ortaktır.

“Başladığımızda, hız optimizasyonu sunmayı, dahili bağlantıları düzeltmeyi ve şirket web siteleri için anahtar kelime optimizasyonu geliştirmeyi amaçladık” dedi YouStable CEO’su Rajesh Chauhan.

Bu ilk hedeflerden itibaren şirket hem odağını hem de öne çıkan hizmetlerini genişletti. Bugün, YouStable web barındırma, alan adı hizmetleri, web sitesi tasarımı ve hatta işletmeler için toplu metin mesajları sunuyor. SEO hizmetleri aynı zamanda küçük müşterilere mesajlarını yükseltmek ve arama sıralamalarını iyileştirmek için kanıtlanmış teknikler kullanarak dünya çapındaki kullanıcılara ve müşterilere ulaşma fırsatı verir..

Bu hizmetler, YouStable’ın bu kadar kısa bir süre içinde bu kadar popüler hale gelmesinin nedenidir. Şirketin ürünlerinin çoğu, küçük ve orta ölçekli işletme müşterilerinin müşteri tabanlarını çekmesine ve yeniden enerjilendirmesine yardımcı olmayı hedefliyor.

KOBİ’ler YouStable’ın hizmet grubuna ve duyarlı müşteri desteğine yönlendirilir. Ekip küçük olmasına rağmen, şirket hala müşterilerine HTML ve PHP’den grafik tasarım ve animasyona kadar geniş bir uzmanlık alanı sunuyor.

Şirketin web sitesi kültürünü en iyi şekilde özetliyor: “YouStable sadece müşterilere barındırma hizmeti sunan bir marka değil. Mümkün olan en iyi hizmeti vermeyi hayal eden tutkulu insanlardan oluşan bir ekibiz. ”

Uygun Fiyatlı ve Sağlam Web Hosting Kaliteden ödün vermez

YouStable çeşitli hizmetler sunarken, web barındırma platformu popüler adanmış ana bilgisayarlarla eşittir. Şirket, tutarlılığı sağlamak için güncellenmiş altyapıyı kullanıyor. Özellikle, şirketin sunucuları istikrarlarını ve güvenilirliğini artıran SSD ile geliştirilmiştir.

“% 100’e yakın çalışma süremiz var,” dedi Rajesh.

Ve bu tutarlı hizmet pahalı bir fiyat etiketi ile gelmiyor. Kullanıcılar YouStable’ı en küçük paketi için ayda yalnızca 2,49 ABD doları veya en büyük paketi için ayda 9,99 ABD doları olarak deneyebilir.

YouStable’ın en küçük aylık paketi, yalnızca web barındırma hizmeti alan küçük işletmeler için mükemmeldir ve 1 GB SSD depolama alanı, 100 GB bant genişliği, özelleştirilebilir bir web sitesi, beş e-posta hesabı ve 7/24 müşteri desteği içerir. En iyi kısım? Yeni müşteriler, bu hizmetleri sadece aylık 0,01 ABD doları karşılığında test sürüşüne tabi tutuyor. Deneme süresinden sonra, paket ayda 5 dolardan daha düşük bir fiyatla satın alınabilir.

Yelpazenin diğer ucunda, YouStable’ın profesyonel paketi 50GB SSD depolama alanı, sınırsız bant genişliği, 10 web sitesi, sınırsız e-posta hesabı ve sınırsız veritabanı sağlar. Bu paket için deneme süresi dolduktan sonra, hala devam etmek için ayda 15 dolardan az işletme maliyeti.

Ve her hizmet seviyesi orantılı miktarda ücretsiz SEO hizmetleri ile birlikte gelir. YouStable, güvenlik kontrolleri ve kurulum yardımı gibi özellikler sayesinde her web sitesini arama sıralamasında yükselecek şekilde optimize etmeye yardımcı olur.

Ayrıca, bir müşterinin barındırma ihtiyaçları hızla değişiyorsa şirket anında ölçeklenebilirlik sunar. Bir işletme mevsimlik müşterilerin girişini görürse, daha önemli bir pakete geçebilir. YouStable ayrıca işletmelere istedikleri takdirde daha küçük bir pakete geri dönme esnekliği sunar.

SEO Hizmetleri, Web Tasarımı ve Alan Adları Yardım Siteleri Arama Sonuçlarında Daha İyi Sıralanıyor

Arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmetleri, web sitelerinin arama motorlarında daha görünür olmasına yardımcı olur ve YouStable bunları en çok ihtiyacı olan küçük işletmelere sağlar.

Yıllık planları olan şirketler için YouStable, birincil alan adlarında ücretsiz olarak web sitesi optimizasyonu sunar. Şirket, SSL Yükle, Hız Optimizasyonu, 301 Yeniden Yönlendirme ve Önbellek Kurulumu gibi araçları kullanarak alan adının Google’ın mevcut algoritmasına uygun olmasını sağlar. YouStable, optimizasyon süreci ile 30’dan fazla arama motorunda web sitesi sıralamasını yükseltmeyi vaat ediyor.

YouStable’ın sunduğu çekici web sitesi tasarımı, bir web sitesinin potansiyel müşterilere de göze çarpmasını sağlayabilir. Ve özel bir ekip, müşterilerin en fazla trafiği çekmek için sitelerini ayarlamasına yardımcı olur.

Rajesh, “Hem web sitesi tasarımı hem de web barındırma için özel ekiplerimiz var. “Ve web sitesi tasarım departmanımız ihtiyaç duyan işletmelere yardımcı olmaktan her zaman memnun.”

Ekip, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar dahil olmak üzere birçok farklı cihaz için optimize edilmiş web siteleri oluşturabilir ve Hindistan’dan Teksas’a şirketler için web siteleri tasarlayabilir.

YouStable ekibinin grafiği

Alan adları edinmekten arama sonuçlarında yüksek sıralamaya kadar, YouStable ekibi müşterilerin başarılı olmasına yardımcı olur.

Ancak, bir site bir web sitesi tasarlamadan veya SEO oluşturmadan önce, işi artıracak bir etki alanı adı edinmelidir. Etkili bir alan adı ve diğer benzer sitelerin satın alınması, bir şirket web sitesine pazar payını hemen büyütmek için önemli bir fırsat sağlayabilir.

“Web sitenizin sıralamasında temel faktörlerden biri. Bu yüzden özel bir IP adresine sahip olması gerekiyor ”dedi..

YouStable, her yıl düşük bir sabit ücret karşılığında basit alan adı barındırma hizmetleri sunar. Kullanıcılar aradıkları URL türünü (.com, .net ve .org dahil) seçebilir ve YouStable kayıt işlemini gerçekleştirir.

Şirket, o yıl için DNS yönetimi, e-posta hesapları, alan adı iletme ve alan adı hırsızlığı koruması da sağlıyor.

YouStable ayrıca tüm özellikleri ve dosyaları önceki bir web sitesinden sunucularında barındırılan yeni bir etki alanına taşıyacaktır..

YouStable, Hindistan’ın Teknoloji Merkezinin Geliştirilmesini Teşvik Etmeyi Amaçlıyor

YouStable rekabetçi Hint hosting pazarında bir dizi hizmet ve yaklaşık% 100 çalışma süresi sağlayarak başarılı oldu. Ancak müşteri desteği ve duyarlı hizmeti de şirketin arama kartı haline geldi.

Bir müşteri, SEO Uzmanı Arsh Kapoor, web sitelerini başka bir yerde barındıran kötü bir deneyim yaşadıktan sonra YouStable’a geldiğini söyledi. Bir incelemede, YouStable’ın onu ve şirketiyle 15 ev sahipliği yaptığı web sitelerini kurtardığını söyledi. “Aldığım hizmet gerçekten harika. Gerçekten çok destekleyicidirler ve sunucu sorgularını bizzat (rehberlik ederler) ”dedi..

YouStable, Kuzey Hindistan’daki büyük bir şehir olan ve bölgede bir teknoloji merkezi olarak hızla ün kazandıran Lucknow’da bulunuyor. Bu bölgesel konsantrasyon, şirketlerin diğer gelişen BT operasyonlarıyla ilgili bağlantılar kurmasını kolaylaştırıyor.

“Bize SEO’da yerel bir ortak olma şansı veriyor,” dedi Rajesh.

YouStable’ın sadece kendisi için değil, aynı zamanda ev dediği şehir için de gelecek için büyük planları var. Misyonunun bir parçası olarak, şirket Hindistan’da insanlara en iyi web hosting ve geliştirme hizmetleri sunmak istiyor. Ancak daha geniş amacı, uygun fiyatlı özellikleri ve güçlü desteği ile dünya genelindeki müşterileri mutlu etmektir..

Rajesh “Müşteri mutlu olursa işimiz iyi olacak,” dedi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me