За брендами, які споживають малий бізнес: як маркетингові послуги, підтримка та інфраструктура Hostopia надають послуги постачальникам послуг

TL; ДОКТОР: Допомагаючи провайдерам і telcos розмежувати та розширювати свої портфелі послуг, Hostopia дає змогу бізнесу краще обслуговувати клієнтів, які хочуть створити Інтернет-присутність. Компанія, заснована майже 20 років тому, надає постачальникам послуг можливість збільшити прибуток та лояльність клієнтів, пропонуючи різноманітні преміальні білі етикетки та платформи. Від веб-хостингу та дизайну логотипів до маркетингових інструментів електронної пошти та управління каталогами в Інтернеті, інноваційний підхід Hostopia дозволяє провайдерам послуг поглибити відносини з малим бізнесом, надаючи їм потужні рішення, які вони будуть любити.

Постачальники послуг, такі як Інтернет-провайдери та телекомунікації, пропонують з’єднання, без яких клієнти не можуть працювати. Замість того, щоб просто пропонувати основні інструменти та варіанти, Hostopia надає можливість безперешкодно пропонувати продукти, що перегукуються з клієнтами малого бізнесу..

Спираючись на досвід роботи з веб-хостингом, дизайном логотипів, маркетингом електронної пошти та електронною комерцією, інструменти Hostopia додають цінності основним пропозиціям постачальників послуг, будуючи при цьому прибуток та утримання клієнтів, – вважає Деймон Філгейт, який виконує функції віце-президента та генерального директора материнської компанії Хостопія. , Делюкс.

«Частина цінності пропозиції Hostopia полягає в тому, що Deluxe також управляє Aplus.net і Deluxe хостингом, серед інших брендів, важливих для малого бізнесу та успіху», – сказав він. “Створюючи Hostopia, ми використовували те, що ми дізналися, і передавали ці уроки, а також зоряний набір продуктів, нашим партнерам.”

Керуючи Deluxe хостингом та Aplus.net в каналах прямого продажу, Деймон заявив, що команди Deluxe і Hostopia стали експертами з продажу цінних інструментів для малого бізнесу. Hostopia передає цю експертизу постачальникам послуг, які хочуть розвивати тісніші та вигідніші стосунки із власними клієнтами.

“Коли ми переходимо до наших партнерів, ми можемо сказати:” Ось що ми спробували на нашому каналі. Ось що працює, а що не працює. “У нас є структура, структура та оперативні каденції, щоб допомогти їм побудувати свій прямий канал для своїх клієнтів”, – сказав Деймон. “Це виграш-виграш”.

Нарощування відносин, пропонуючи більше цифрових продуктів та послуг

Провайдери послуг можуть досягти кращих пропозицій традиційних продуктів і послуг, але їм не потрібно зупинятися на цьому, вважає Деймон. Завдяки Hostopia, провайдерам послуг і телекомунікацій можна розширити сферу своєї діяльності та поглибити відносини з клієнтами.

“Коли ми співпрацюємо з постачальниками послуг, ми надаємо їм шанс надати клієнтській базі реальний приріст цінності”, – сказав він. “Вони не тільки додають новий дохід, але й створюють клейкість навколо своїх основних продуктів”.

Невідомим підприємцям, телекомунікаційні послуги та провайдери можуть, здавалося б, пропонувати відносно однакові продукти. Інтегруючись у платформу програм Hostopia з білими маркованими програмами, постачальники послуг можуть як відмежуватися від конкурентів, так і надавати інтригуючі послуги, які приваблюють та утримують клієнтів.

“Коли вони додають серію найсучасніших інструментів до своєї продуктової бази, їх клієнти дійсно бачать цінність у тому, щоб залишатися з ними”, – сказав Деймон. “Важливо будувати міцні партнерські відносини з малим бізнесом, оскільки ці компанії є наріжним каменем нашої економіки”.

Продуктова платформа Hostopia поділяється на три основні категорії: брендинг, онлайн-рішення та маркетинг для малого бізнесу. Малий бізнес може вдосконалити дизайн свого логотипу, веб-сайту, відео, профілів соціальних медіа та друкованих рекламних матеріалів, а також інструменти для підвищення продуктивності електронної пошти, електронної комерції та онлайн-факсів..

“Розробка продукту керується двома речами”, – сказав Деймон. «По-перше, ми досліджуємо те, що наші партнери-підприємці вважають потребами своїх клієнтів. По-друге, ми дивимося на кожен випадок окремо, щоб побачити, які продукти будуть пов’язані з основними послугами партнера “.

Що найбільше хоче малий бізнес: чудові послуги з цифрового маркетингу

По мірі того, як все більше підприємств рухається в Інтернеті, так і бренди, компанії, інструменти та послуги, необхідні для збільшення аудиторії. Оскільки електронна комерція стає все більш переповненою ринком, Демон заявив, що бізнесу може бути складніше привернути увагу клієнтів. Малий бізнес часто похований під більшими конкурентами.

“Ось чому цифровий маркетинг веде багато розмов”, – сказав він. “Наші клієнти та наші партнери завжди намагаються обговорити це”.

Таким чином, продукти Hostopia зосереджуються на допомозі малому бізнесу відкрити для себе. Експерти з SEO допомагають користувачам виконувати побудову посилань, просвітницьку інформацію та багаті стратегії створення контенту, а інструменти маркетингу соціальних медіа керують вмістом та рекламою Facebook..

Скріншоти пристроїв інструментів маркетингу електронної пошти Hostopia

Окрім платформи для ділової електронної пошти, Hostopia дозволяє партнерам продавати інструменти маркетингу електронної пошти.

“Від оплати за клік до органічної оптимізації до соціальної, ми все робимо”, – сказав Деймон. «Наші соціальні інструменти поширюються на багатьох платформах, а не лише на одну чи дві. Звичайно, важливо створювати контент, який використовуватимуть ваші кінцеві клієнти, але те, як ви просуваєте цей контент, не менш важливий ».

Незалежно від того, як фахівці з маркетингу пошукової системи Hostopia надають пропозиції, налаштовані для клієнтів малого бізнесу, або інструменти маркетингу електронної пошти, які дозволяють підприємцям створювати, надсилати та відстежувати рекламні електронні листи, компанія зосереджується на наданні першокласних рішень.

“Ми хочемо надати своїм партнерам вигідні інструменти, без яких їх клієнти не зможуть жити”, – сказав Деймон.

Хостопія як партнер, а не просто постачальник

За словами Деймона, Hostopia не застосовує пасивного підходу до постачання продуктів та послуг для своїх партнерів з використанням білої етикетки та перепродажу. Натомість компанія працює з партнерами з питань маркетингу та продажів, щоб допомогти обом організаціям досягти успіху.

“Це не поле мрії”, – сказав він. “” Побудуйте це, і вони прийдуть “тут не існує”.

Оскільки експерти, які допомагають малому бізнесу знайти успіх в Інтернеті, а також точні продукти та послуги, які допомагають клієнтам досягти їхніх цілей, Hostopia пропонує залучати та підтримувати клієнтів малого бізнесу своїх партнерів..

“Ми фактично виконуємо вхідні зобов’язання для клієнтів, які виявляють інтерес до інструментів, які ми продаємо від імені партнера”, – сказав Деймон. “У тих випадках, коли ми взяли на озброєння, ми помітили помітне збільшення продажів, утримання та проникнення”.

Окрім того, що співпрацює з командами, орієнтованими на клієнтів партнерів, щоб розробити повідомлення, які найбільше перегукуються з потенційною клієнтською базою постачальника послуг, Hostopia шукає способи, як його послуги доповнюють продукти підпису партнера та конкурентні переваги.

“Йдеться не лише про доставку цих чудових продуктів”, – сказав Деймон. “Йдеться також про те, щоб допомогти партнерам зрозуміти, як ці продукти вписуються в розмову з клієнтами, яку вони мають у своїх основних службах”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me