Засновник групи TWT Шон Фрімен про те, як керовані ІТ-фахівці Калгарі допомагають малому та середньому бізнесу надійно рости та процвітати

TL; ДОКТОР: З моменту свого створення в 2011 році група TWT працювала з акцентом на винахідливість, цілісність, свободу, стосунки та багато щастя. Сьогодні компанія відома своєю інноваційною культурою, видатним обслуговуванням клієнтів та швидким зростанням по всій території Західної Канади, де вона допомагає малим та середнім організаціям досягати довгострокових цілей бізнесу завдяки керованим ІТ-послугам. Нещодавно ми сіли з засновником TWT та генеральним директором Шоном Фріманом, щоб дізнатися, як розумні технологічні рішення компанії покращують безпеку, підвищують надійність та позиціонують бізнес для зростання.

Як і багато SMB, що працюють з ІТ-гігантами, Bow Valley Club відчував себе маленькою рибою у великому ставку. Клуб, який забезпечує майже 1400 членів у центрі Калгарі, де можна займатися, обідати та розважати, регулярно зазнавав великих відмов та перебоїв у роботі зі своїм міжнародним постачальником послуг ІТ. Компанія намагалася отримати адекватні рішення для цих технологічних проблем – і, коли рішення було доставлено, Клуб часто був незадоволений рівнем обслуговування клієнтів, який він отримав..

Bow Valley Club потребував постачальника, на якого вони могли покластися, тому він виглядав трохи ближче до дому; і після першої консультації з групою TWT, що базується в Калгарі, Клуб ніколи не озирався. TWT швидко працював над вирішенням щоденних проблем організації, що означало заміну своєї мережі новою системою Cisco Meraki, переробкою проводки та забезпеченням нового сервера.

“Ми повністю переробили наш ІТ-бізнес”, – заявив в інтерв’ю Стів Кроппер, президент клубу Bow Valley. “Це безшовно. Коли ми дивимось вперед, ми знаємо, що TWT продовжить нас керувати ».

Полегшення виду ІТ-головного болю, який зазнав Bow Valley Club, – це саме те, що Шон Фріман вирішив зробити, коли він заснував групу TWT у 2011 році.

“Наш девіз – ми турбуємося про вашу ІТ, ви орієнтуєтесь на те, що ви робите”, – сказав Шон. “Наші принципи включають покращення безпеки, підвищення надійності, а потім, якщо вони зростають, керують цим зростанням і допомагають їм масштабуватися, щоб вони не переростали технологію”.

Шон Фрімен - голова і логотип TWT

Шон Фріман TWT повідомив нам, що компанія допомагає бізнесу домогтися успіху за допомогою комплексних керованих ІТ-рішень.

Швидке зростання компанії говорить про ефективність такого підходу. Всього за сім років TWT вибудував міцні стосунки зі своєю місцевою громадою; потрапив до категорії найшвидше зростаючих компаній Канади; і був визнаний за його видатні показники, зростання бізнесу та прибутковість. Мабуть, найголовніше, TWT став надійним джерелом надійних, інноваційних ІТ-рішень, які дозволяють розширити бізнес компанії Калгарі, зберігаючи їх у безпеці.

Багатошаровий підхід до збереження бізнесу та захисту даних

Оскільки хакери із шкідливим наміром стають все більшою загрозою, TWT прагне навчити малий та середній бізнес щодо способів порушення даних, а також способів їх запобігання. У рамках цих зусиль компанія розробила безкоштовну електронну книгу «Запобігання ІТ-катастрофам: Безпека ваших бізнес-даних», яка веде читачів за допомогою шести поглиблених стратегій захисту своїх даних та бізнесу.

Але освіта – це лише перший крок. Зберігаючи фокус компанії на інноваціях – випробуванні нових речей, оскарженні статусу кво та пошуку способів працювати розумнішими та швидшими – TWT розробила багатогранну систему безпеки.

Знімок екрана електронної книги TWT

TWT прагне забезпечити безпеку клієнтів у сьогоднішньому все більш небезпечному цифровому пейзажі.

Рішення охоплює всі бази та включає захист DNS для пристроїв, послідовне резервне копіювання та рішення брандмауера через хмарні Меракі та парасольку Cisco. Система також постачається з анти-зловмисним програмним забезпеченням, антивикупним і антивірусним програмним забезпеченням, а також інструментами проти експлуатації.

“Там є багато керованих сервісних компаній, але ми намагаємось діяти трохи інакше, ніж проактивні точки зору”, – сказав Шон. “Безпека стала для нас великою справою, і багато шарів безпеки допомогли нам захистити наших клієнтів”.

Надійні ІТ-сервіси, побудовані навколо довгострокових цілей бізнесу

Керовані ІТ-сервіси TWT також сприяють зростанню за рахунок підвищення надійності мережі.

“Відбувся перехід від ІТ-сервісів без виправдання до проактивних послуг, які можна їсти, і саме там ми лежимо”, – сказав Шон. “Там все ще є деякі постачальники, які роблять виправлення, але ми виявляємо, що вони не такі успішні, і, очевидно, є більше проблем на стороні клієнта”.

Завдяки акценту на TWT на цілісності, мета полягає у тому, щоб ретельно вибирати та впроваджувати ІТ-рішення для запобігання виникненню проблем в першу чергу. Звичайно, жодна мережа не є надійною, тому якщо щось не збивається, клієнтам TWT гарантується час відповіді 15 хвилин або менше, день і ніч. Основна мета, сказав нам Шон, – зробити клієнтів пріоритетними і виконати роботу правильно.

Фото людей, що сидять на ноутбуці співпрацюють

TWT допомагає компаніям успішно масштабувати операції за допомогою керованих рішень ІТ-планування.

Крім скороченого простою, рішення TWT поширюються на всебічні плани зростання, які підтримують довгострокові цілі бізнесу завдяки технології.

“Наша роль змінюється від простої фіксації комп’ютерів до більш дорадчої ролі”, – сказав Шон.

З цього приводу TWT оцінює потреби компанії в розробці рекомендацій щодо графіків доставки, витрат на обслуговування та оновлення, масштабованості та інфраструктури, серед інших тем.

Експерти-ІТ-професіонали, наділені робочим середовищем лише для результатів

Інноваційна культура TWT побудована на робочому середовищі, що забезпечує лише результати (ROWE), в якому працівники отримують компенсацію за результатами, які вони отримують, а не встановлюють години у суворих офісних умовах. Співробітники можуть працювати де вони хочуть, коли завгодно – до тих пір, поки вони дають результати.

Прихильники стратегії управління стверджують, що це збільшує щастя працівників, підвищує прагнення та сприяє більш гнучкому робочому місці.

Методика дуже відповідає основним цінностям свободи компанії.

Фото команди TWT

ІТ-експерти TWT працюють як розширення персоналу своїх клієнтів, щоб забезпечити максимальну віддачу від інвестицій у технології.

“Ми найкраще працюємо, коли маємо свободу вибирати, де і як працювати”, – сказав Шон.

В результаті виходить автономна команда професіоналів, які дійсно дбають про те, чим вони займаються. І, як дізналися інші успішні компанії, щасливі, зайняті співробітники надають найкраще обслуговування клієнтів.

“Наші співробітники, безумовно, люблять цю свободу, але це також те, що ми надаємо своїм клієнтам – свободу використовувати технології, щоб покращити їхнє життя”, – сказав Шон.

Виховання відносин з клієнтами та повернення до місцевого співтовариства

Шон сказав нам, що TWT завжди зосереджувався на людській стороні технології.

“Однією з наших цінностей є стосунки, і я думаю, що ми розуміємо, що справа не в техніці, а в людях – просто переконатися, що вони можуть робити те, що потрібно робити”, – сказав він.

Ця філософія включає повернення місцевій громаді. Компанія пропонує фінансову, професійну та волонтерську підтримку благодійним організаціям, що базуються в Калгарі, включаючи хлопчиків & Клуби для дівчат Канади, Молодіжний центральний, CHAS Calgary, Calgary Meal on Wheels, Nickle Family Foundation та KidSport, серед інших.

У дусі Калгарі Стампеде – 10-денний родео, виставка та фестиваль, що проводиться в місті кожного липня – TWT навіть влаштовує власну благодійну акцію штампу. У 2016 році захід зібрав понад 5000 доларів на підтримку організації, якою захоплюється TWT.

“У Калгарі це велика річ, і ми щороку збираємо трохи грошей для наших клубів для хлопчиків і дівчат Калгарі”, – сказав Шон.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me