Засновник Крістіан Генко на Fileinbox: простий у використанні інструмент для вставки форм завантаження файлів на ваш сайт без навичок кодування

TL; ДОКТОР: Fileinbox, простий інструмент для вставки форм для завантаження на веб-сайти, допомагає компаніям у всьому світі швидко та легко ділитися файлами. Послуга дозволяє багатьом користувачам, включаючи юристів та бухгалтерів, отримувати документи, фотографії та відео від клієнтів без незручних вимог входу. Плануючи кращу інтеграцію з WordPress та Squarespace у своїх роботах, Fileinbox має на меті впорядкувати досвід клієнтів ще більшою мірою.

Коли засновник Крістіан Генко розробляє нові функції для своєї служби обміну файлами, він звертається до простого лакмусового тесту на зручність використання: Чи може його мати орієнтуватися на технології? І якщо так, то чи не буде процес максимально безболісним?

“Моя мама не сильна в технологіях, тому я враховую її потреби в кожному дизайнерському рішенні, яке я приймаю”, – сказав Крістіан. “Зручність у використанні рухає мене, тому що саме цей фактор є найбільшою різницею для користувачів, що не мають технічного обслуговування”.

З таким підходом Крістіан гарантує, що інструмент, нещодавно ребрендований з DBinbox на Fileinbox, забезпечить користувачам безпроблемний спосіб отримувати завантаження документів, фотографій та відеозаписів від своїх клієнтів..

Засновник Крістіан Генко та логотип Fileinbox

Засновник Крістіан Генко дав нам совок про еволюцію Fileinbox.

Крістіан, новаторська душа, яка не боїться експериментувати над технологічними проектами, не намагалася створити бізнес, коли запускала продукт у коледжі – просто намагалася задовольнити особисту потребу.

“Це сталося зовсім випадково”, – сказав він. “Я шукав спосіб анонімно надсилати собі файли для класу статистики під час навчання за кордоном, і оскільки я в той час використовував Dropbox, я зламав разом форму для завантаження, щоб я міг надсилати собі файли до Dropbox”.

Крістіан щедро поділився посиланням на службу на форумі Dropbox, звідки він миттєво злетів. Сьогодні Fileinbox перетворився на інструмент для вбудовування форм для завантаження на будь-який веб-сайт, допомагаючи компаніям по всьому світу легко обмінюватися файлами.

Рішення допомагає юристам, бухгалтерам та іншим професіоналам отримувати цифровий контент від клієнтів без обтяжливих вимог входу. Тепер, плануючи спрощену інтеграцію з популярним програмним забезпеченням CMS та створення веб-сайтів, Fileinbox продовжує спрощувати досвід клієнтів..

Натрапляючи на кар’єру мрії

Крістіан ще в школі, оскільки його фан-база присвячених користувачів продовжувала зростати. Настільки ж здивований, що цей інструмент користувався таким швидким прийняттям, молодому студенту потрібно було зосередитися на завершенні навчання. Тому він тримав сервер в Інтернеті і звертав увагу деінде.

Через кілька років він закінчив коледж зі ступенем інформатики та прагненням отримати подальшу освіту в галузі медицини. По-перше, проте підприємець вирішив взяти рік, щоб побудувати стартап у медичному просторі.

Як часто це роблять нові підприємства, операція швидко втратила шанс, і Крістіан опинився майже з повним роком вільного часу. У той час він прагнув експериментувати зі Stripe, платформою онлайн-платежів для інтернет-бізнесу.

Графіка із зображенням ребрендингу Fileinbox

Fileinbox, раніше відомий як DBinbox, перетворився на інструмент на основі Dropbox для обслуговування різних випадків використання.

«На той момент у мене було близько десятка невеликих побічних проектів, але мені було цікаво, як працює API Stripe», – сказав він. “І який кращий спосіб практикувати використання Stripe, ніж монетизувати DBinbox (тепер Fileinbox)?”

Спочатку він стягував ті самі збори, що і в той час, як Dropbox стягувався – 30 доларів на рік за основний план і 100 доларів за план преміум-класу. “Я думав, гаразд, сподіваюся, через тиждень я підпишусь на одного, щоб я міг перевірити, чи можу я реально стягувати кредитні картки людей за допомогою Stripe”, – сказав він. «У перший день у мене було 10 людей, які підписалися на план на 30 доларів на рік, але я подумав, що це просто сміття. Наступного дня це повторилося ».

І це продовжувалось. Перш ніж Крістіан знав це, він отримував більш ніж достатньо періодичних доходів, щоб покрити річну зарплату. “Мені було 22 роки, і я відчував, що вийшов на пенсію”, – сказав він. “Я просто жахнувся – я створив цю машину, на якій заробляв гроші, і не хотів її торкатися і ламати”.

Обслуговування баз, орієнтованих на користувачів, включаючи юристів та бухгалтерів

Впевненість Крістіана зростала з постійним успіхом і широким поданням позитивних відгуків. Сьогодні він зосереджується на діловій діяльності Fileinbox. “Я набагато більше розумію людей, які користуються ним, і тарифи, які я повинен стягувати – 30 доларів на рік були занадто низькими для того, що я забезпечував, і люди не збиралися довіряти такій заниженій службі”, – сказав він.

Він також зосереджується на кращому обслуговуванні користувачів, які, на його думку, отримують найбільшу користь із Fileinbox, таких як адвокати, бухгалтери, кредитні працівники та інші професіонали. Визначаючи аудиторію, Крістіан сказав, що може намітити більш цілеспрямований шлях вперед.

“Раніше я плавав у абстракції, коли якби я реалізував все, що хотіли всі, це було б як Microsoft Word – який робить усе, але робить все погано”, – сказав він. “Починаючи з аудиторії, це набагато простіше створити концентрований випадок використання”.

Якщо відгуки клієнтів є якимись ознаками, сервіс здається вдалим. “Ми любимо Fileinbox – ви не маєте поняття, наскільки це було здорово для нашого бізнесу”, – сказали Марі та Рік Ельмендорф з “Позики на Калібрі”. “Нам більше не потрібно відслідковувати вкладення та факси за допомогою електронної пошти, і все, що робить клієнт в їх кінці, дуже просто – це набагато більш обтічно, ніж все, що ми коли-небудь мали”.

Автоматична організація та відсутність вимог входу

Fileinbox зараз доступний у трьох пакетах: Basic, Pro та Business. Основне, найбільш економічне рішення, дозволяє користувачам передавати 300 мегабайт на файл і 10 гігабайт на місяць; тоді як план Pro передбачає один гігабайт на файл і загалом 999 гігабайт на місяць.

Бізнес-план є найскладнішим з групи, включаючи всі особливості плану Pro плюс спеціальні теми для вбудованої форми завантаження, можливість організації файлів у підпапки, пріоритетну підтримку, спільний доступ до папок та завантаження сповіщень.

Скріншот форми завантаження

Форму для завантаження Fileinbox легко вставити на будь-який веб-сайт.

І хоча інструмент багатий на функції, він все ще надзвичайно зручний. “Що я постійно чую знов і знов, це те, що Fileinbox настільки нерозумно простий у використанні”, – сказав він. “Ви повідомляєте всім своїм клієнтам зайти на ваш веб-сайт і натисніть кнопку” Завантажити документи “. Вони перетягують файл у нього, він показує, куди йому потрібно йти, і це дуже безпечно “.

Що стосується постійного розвитку, тепла особистість Крістіана робить його природним для отримання зворотного зв’язку з клієнтами. “Мені було дуже просто розібратися в потенційних речах, які я міг би робити, тому що люди дотягнуться і скажуть мені”, – сказав він. “І я люблю з ними говорити!”

Для Крістіана, єдиного розробника проекту, проблема полягає не в пошуку ідей для розробки, а в їх пріоритетності. Наразі він планує налаштувати платформу навколо цільової аудиторії Fileinbox юристів, бухгалтерів та кредитних працівників.

У конвеєрі: Інтеграції з WordPress та Squarespace

Крістіан повільно додає своїх співробітників, оскільки Fileinbox продовжує зростати. Поки що він найняв підрядника і починає співпрацювати з Брайаном Казелом з аудиторії Ops, службою блогів із контент-маркетингом.

З боку технології – яка близька і дорога серцю Крістіана – компанія зосередить свою увагу на інтеграції з різними сторонніми постачальниками. “Зараз я працюю над інтеграцією з Google Drive; після цього будуть Box і OneDrive », – сказав він. “Тоді я сфокусуюсь на тому, щоб полегшити користувачам інтеграцію Fileinbox в сайти WordPress та Squarespace.”

Після цього Крістіан сказав, що прагне створити базу знань та створити відео, щоб клієнтам було ще простіше орієнтуватися в інструменті. Як і сам Fileinbox, справедлива ставка, що ці речі будуть написані мовою, яку нетехнічні користувачі, як його мати, можуть зрозуміти.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me