Засновник Пітер Холден на хмарній платформі Hostwinds: інтуїтивне рішення центрального управління, що забезпечує більший контроль над апаратними засобами

TL; ДОКТОР: Якщо ви шукаєте простий спосіб керувати ресурсами вашого сервера, хмарна платформа Hostwinds може бути лише квитком. Запущене в грудні 2017 року, централізоване управління, яке легко переміщуватися, дозволяє користувачам обертати декілька екземплярів сервера, створювати повні резервні копії та зберігати дані у мить. Незалежно від того, чи ви новачок у техніці, чи досвідчений розробник веб-сайтів, платформа надає користувачам надзвичайний контроль.

Намагаючись визначити корисність продукту, вам потрібно запитати лише одне в компанії, що його виробляє: “Ви п’єте власне шампанське?” Питання, яке часто використовується для оцінки того, чи має компанія достатньо впевненості у своїх товарах, щоб використовувати їх для внутрішнього використання, може виявити багато, що стосується якості продукції.

Що стосується хмарної платформи Hostwinds, засновник Пітер Холден сказав нам, що відповідь – це “так”.

“Платформа, яку ми створили для розподілу обчислювальних ресурсів по центрам обробки даних, використовується в межах нашої компанії”, – сказав Пітер. “Той факт, що ми споживаємо власну хмарну платформу для внутрішніх випадків використання, говорить про те, наскільки нам це подобається”.

Пітер Холден з головою та логотипом Hostwinds

Засновник Пітер Холден розповів, що хмарна платформа Hostwinds була побудована з урахуванням клієнтів, щоб забезпечити винятковий досвід обслуговування.

Платформа, інтуїтивно зрозуміле централізоване рішення для управління всіма ресурсами в портфоліо Hostwinds, дозволяє користувачам легко контролювати мережі. Просто придбайте екземпляр сервера, виберіть із ряду операційних систем та параметрів хмарних програм, і ви все готові.

“Це справжній повний досвід у тому, що якщо ви купуєте хостинг для WordPress, ви збираєтеся створити, встановити та готовий перейти на хмарний сервер”, – сказав Пітер. “Це все на 100% налаштовано миттєво з другого вибору вашого сервера.”

Більше того, платформа дає змогу швидко та легко створювати декілька екземплярів сервера, створювати миттєві резервні копії сервера та доступно зберігати дані – все без необхідних передових технічних знань.

Закручується незліченна кількість серверів за хвилини від шаблону базової лінії

Шукаєте безболісний спосіб налаштування 100 сайтів WordPress? За допомогою хмарної платформи Hostwinds ви можете розкручувати хмарні екземпляри за кілька кліків і налаштувати їх практично для будь-яких цілей. Все, що вам потрібно зробити, це запустити хмарний сервер за допомогою шаблону WordPress, увійти в WordPress та встановити плагіни за бажанням – налаштувати ідеальне базове середовище для масового розгортання. Вибравши, скільки серверів вам потрібно, натисніть «Перейти».

“Якщо ви запускаєте 500 серверів, може знадобитися 10 або 15 хвилин, щоб запустити їх усі, але тоді у вас буде 500 серверів WordPress, налаштованих ідентично тому, який ви спочатку налаштували як ваш базовий шаблон – усі на 100% готові до запуску з повністю кваліфікованими іменами господарів », – сказав Пітер. “Це все, що потрібно для початку”.

Рекламна графіка хмарної платформи Hostwinds

Hostwinds пропонує зручні варіанти оплати та виставлення рахунків, які можна змінити в будь-який час, щоб задовольнити широкий спектр потреб.

Усі хмарні пропозиції пропонують щогодинний варіант виставлення рахунків, який ідеально підходить для тих, хто не впевнений, як довго їм знадобиться екземпляр сервера або прагнуть виконати швидкий тест. Платежі припиняються після припинення користувачем екземпляра, забезпечуючи стягнення плати за фактичне використання.

“Ви можете закрутити тисячу серверів, зробити швидкий тест з ними, а потім знищити їх всю годину пізніше – і це обійдеться вам лише в пару доларів”, – сказав Пітер.

Захистіть миттєві резервні копії сервера за допомогою служби Global Image Storage

Хмарна платформа Hostwinds також включає методи збереження інформації у разі надзвичайної ситуації. У меню хмарного сервера просто виберіть знімок сервера.

“Він копіює всі дані з вашого сервера, всі внесені вами зміни в нашу Глобальну службу зберігання зображень, забезпечуючи повну резервну копію вашого сервера”, – сказав Пітер. “Якщо ви хочете видалити свій сервер, ви могли б відтворити його зі знімка.”

Графіка із зображенням важливості створення резервних копій веб-сайтів

За допомогою хмарної платформи Hostwinds користувачі можуть створювати повні резервні копії сервера – відомі як знімки – лише одним клацанням миші.

Процес може зайняти кілька секунд, залежно від розміру вашого сервера. “Якщо це сервер об’ємом 500 ГБ, для запуску знадобиться трохи більше часу, тому що мені доведеться перенести дані з знімка, але у вас все ще буде моментальна резервна копія”, – сказав Пітер.

А ще краще, сервер може залишатися в Інтернеті, і конфігурація не потрібна. “Ви просто натискаєте кнопку, і вона робить знімок всього вашого сервера”, – сказав Пітер.

Пристосований сервіс зберігання обсягу за ціною від 30 доларів на місяць

Окрім резервних копій, хмарна платформа Hostwinds надає варіанти зберігання через службу зберігання обсягів, що дозволяє користувачам зберігати дані під час розподілу дисководів відповідно до потреби.

Скажімо, наприклад, що ви захоплений фільм, який прагне зберігати 5 ТБ даних на вашому сервері. Проблема полягає в тому, що ваш сервер має лише жорсткий диск об’ємом 100 Гб, а сховище примірника, що підтримується SSD, може коштувати досить копійки.

“Наша служба об’ємного зберігання дозволяє вам приєднати необмежену сховище блоків – по суті, для кінцевого користувача це буде виглядати як новий зовнішній жорсткий диск на вашому сервері”, – сказав Пітер. “Ви можете це зробити за лічені секунди.”

Графічне зображення серверів та блоків, що представляють цифрове сховище

Служба зберігання обсягу Hostwinds надає необмежену кількість пам’яті для вашої мережі через блокові пристрої зберігання даних.

Петро сказав нам, що потрібно створити гучність і приблизно 30 секунд, щоб додати її до свого примірника. Тоді ви готові завантажити свій сховище даними. Якщо ви вирішите знищити екземпляр свого сервера вниз, але все ж хочете зберегти свою вражаючу колекцію фільмів, не хвилюйтеся.

“Ви можете просто відірвати том від вашого примірника, знищити його, і ваш об’єм все ще буде існувати”, – сказав Пітер. “Тоді, якщо ви в майбутньому запустите новий екземпляр і додасте до нього цей об’єм, усі ваші дані будуть там, готові до роботи”.

Найкраще, що вам не доведеться зливати гаманець. “Наша ціна – 30 доларів на місяць за терабайт, і ми стягуємо це щогодини”, – сказав Пітер. “Якщо у вас був накопичувач на 1 ТБ цілий місяць, я стягую плату з 30 доларів – і це значно дешевше, ніж де-небудь ще в плані ціни на зберігання”.

Керування мережами та керування ними без розширених технічних знань

Починаючи з початкового запуску платформи в грудні 2017 року, метою компанії було спростити прийняття.

“У цей день і вік можна багато зробити з технічної точки зору”, – сказав Пітер. “Існують способи розгортання речей, які ми маємо в нашому конвеєрі розробки для нашої хмарної платформи, що буде приголомшливо, але так багато цих функцій і функціональних можливостей є високотехнологічними до того, що вам потрібно мати багаторічний досвід роботи і в основному бути інженер DevOps, щоб використовувати їх. “

Мета, сказав нам Пітер, – забезпечити ці функції у форматі, придатному для тих, хто має нульовий досвід Linux.

“Загальна місія для хмарної платформи, хмарної панелі інструментів, і все, що ми робимо, – це забезпечити інтуїтивне враження, яке самопояснюється без асоціативної документації для 90% користувачів”, – сказав він.

Ідея полягає в тому, щоб створити платформу таким чином, що має логічний сенс. “Якщо користувач не знає, що таке, ми інтелектуально розміщуємо підказки та додаткову інформацію в межах платформи для надання інструкцій та опіки”, – сказав він..

З цією метою Петро – який, очевидно, сам собі не потребує підручника – перевершує лакмусовий тест “вип’ю своє шампанське”. Платформа не тільки є достатньо надійною для внутрішнього споживання, але і вище, і за її межами, щоб задовольнити навіть самого початківця користувача.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me