Засновник Storm Internet Салім Бенадель обговорює, як любов до розробки програмного забезпечення позаштатних програм надихнула сучасну хмару на базі Windows

TL; DR: Уже понад десятиліття Storm Internet постачає інструменти, необхідні малому бізнесу для підвищення своєї присутності та прибутковості в Інтернеті. Хост із Великобританії має на меті налагодити відносини з клієнтами, забезпечуючи при цьому високоефективний, надвисокий надійний хостинг для управління їхнім бізнесом. Нещодавно ми сіли з засновником Storm Internet Салімом Бенаделем і поспілкувались про те, як його пристрасний проект розвивався протягом багатьох років разом з новими технологіями та потребами ринку. Незважаючи на те, що галузь змінилася, Салім заявив, що місія Storm Internet щодо підтримки інтернет-ресурсів своїх клієнтів не працює.

Якщо ви є роздрібним франчайзером, ви, мабуть, цікавились, коли корпорація збирається відправити представника Mystery Shoppers у ваш магазин. Компанія займається консультаційною діяльністю з роздрібної торгівлі з 1991 року і працює сотні основних покупців та понад 250 000 добровольців.

Завдяки обширній базі даних учасників, Mystery Shoppers може надати клієнтам консультації та показники, керовані даними, як покращити операції та визначити їх найсильніші активи. Коли масштабується база даних компанії, команда Mystery Shoppers знала, що для зберігання величезної кількості інформації, яку він збирає, знадобляться більш надійні та безпечні засоби. І компанія знайшла це за допомогою Storm Internet.

Використовуючи спільний хостинг-пакет Storm Internet, компанія Mystery Shoppers змогла краще керувати своїми покупцями за допомогою масових можливостей електронної пошти. Однак, оскільки консалтингова фірма продовжила розширення та додала сотні тисяч додаткових покупців до своїх рулонів, Mystery Shoppers потребувала більшої пропускної спроможності та гнучкості, ніж запропоноване середовище спільного розміщення. На щастя, співробітники Storm Internet зробили безперебійний перехід до спеціалізованого серверного рішення.

Голова Саліма Бенаделя та логотип Storm Internet

Салім Бенадель від Storm Internet розповів нам, як компанія здійснює надійний хостинг протягом 10 і більше років.

Сьогодні, завдяки Storm Internet, компанія Mystery Shoppers використовує надійний Інтернет-комунікації та веб-властивості завдяки надійному спеціалізованому хостингу для серверів, що забезпечує оптимальну продуктивність, майже 100% часу роботи та можливість легко масштабувати, коли це потрібно.

Хоча ця швидка, легка міграція та масштабованість вражають, історія Mystery Shoppers не унікальна. Клієнти Інтернету Storm з усього світу звертаються до господарів у Великобританії завдяки своєму нагородному сервісу та сучасній інфраструктурі. І, з моменту свого заснування більше десяти років тому, Storm Internet відповідав на потреби бізнесу підходом, який врівноважує бюджети з потребами.

“Я почав Storm Internet ще в 2004 році”, – сказав Салім Бенадель, засновник Storm Internet. «У той час я відчував, що не так вже й багато господарів на вибір, і сервіс не завжди був таким, яким я хотів би бути. Тож я вирішив це змінити ».

Пристрасний проект, народжений для вдосконалення веб-рішень

До запуску Storm Internet Салім працював позаштатним розробником ASP.NET та веб-дизайнером. Отримавши значну клієнтську базу, незабаром він вирішив зайнятися хостингом.

Це дозволить Саліму не тільки розширити свої послуги для вже існуючих клієнтів, але й допоможе йому придбати нових, в той час як додасть свою пристрасть до веб-розробки та дизайну для подальшого використання.

“Я працював в ІТ останні 20 років, і в той час я займався дизайнерською роботою”, – сказав Салім. “Звідти я познайомився з людьми, які також потребували хостингу, тому я вскочив у хостинг з точки зору своїх клієнтів”.

Фото команди Storm Internet, яка приймає відзнаки на нагородах Internet Industry Awards

Команда Storm Internet із задоволенням прийняла нагороди в декількох категоріях на нагородах в Інтернеті в Інтернеті 2017 року.

На щастя, наявна клієнтська база Саліма була ідеальною нішевою аудиторією для хостингу, вважаючи, що більшість його клієнтів були веб-майстрами. Салім розповів нам, що хостинг-індустрія запропонувала йому чудову можливість розширити свій бізнес, але йому все одно потрібно було виділитися з пакету у висококонкурентному просторі.

“Ми почали як спільний хост, але однією з речей, що відрізняли нас, було те, що ми зробили багато хостингів на базі Windows”, – сказав Салім.

На сьогоднішній день більшість пакетів хостингу працюють на базі Linux-серверів, і хостинг Windows важко підійти. Як результат, Storm Internet здатний захопити значну частину ринку, обслуговуючи клієнтів, які віддають перевагу ОС Windows.

Звернення до загальних точок болю за допомогою хостингу Windows

Протягом багатьох років Linux була найкращою платформою для хостингу – її відкритий характер дозволяє забезпечити дешеву та ефективну роботу. Однак для Linux потрібна досить крута крива навчання, особливо для користувачів VPS, які, можливо, звикли до операційних систем Windows або Mac, які широко використовуються на домашніх комп’ютерах.

І навпаки, зручність роботи сервера, що базується на Windows, набагато вища ціна.

“Коли ми вперше розпочали свою діяльність, ми зосереджувались на тому, щоб стати найкращим спільним хостом на базі Windows та пропонувати найкращі пакети за дуже вигідною ціною”, – сказав Салім. “У той час люди дійсно хотіли запустити ASP.NET на спеціалізованих серверних базах даних.”

Фон Саліма в ASP.NET став у нагоді, оскільки веб-рамка з відкритим кодом широко використовується в хостингу Windows. Це був рідкісний товар на початку 2000-х, і, за словами Саліма, особливо у Великобританії.

“У той час було багато хостингу Linux, і мало хто пропонував платформи Windows для вашого класичного ASP, тоді як ASP.Net стає все більш популярним”, – сказав він. “У Великобританії було набагато менше компаній-хостингів, які займалися хостингом Windows, і лише кілька американських компаній робили це”.

Як серверна мова сценаріїв на стороні сервера, ASP-хостинг ідеально підходить для легкого створення високодинамічних та інтерактивних веб-сторінок, що виявилося прекрасним місцем продажу для клієнтів Storm Internet.

Еволюціонує зміною ринку від спільних середовищ до хмарних

Хоча спочатку був орієнтований на спільний хостинг, Storm Internet розширив свої послуги, щоб залишатися конкурентоспроможними. Зовсім недавно Storm Internet змістив свою концентрацію на хмару.

“Те, що ми зараз є, зовсім інше, як нам було, коли ми починали”, – сказав Салім. «Що я знайшов при спільному хостингу, це те, що він досить швидко перенаситився. Незважаючи на те, що ми орієнтуємось на людей, яким потрібен хостинг на базі Windows, все більше людей переходять свої сайти до Microsoft Azure – це майже так, що сам Microsoft став нашим головним конкурентом “.

Спочатку запущений у 2010 році, Azure – це хмарна колекція служб, що використовуються для обчислень, аналітики, мереж та зберігання даних.

Зважаючи на конкуренцію подібних приймаючих гігантів, як Azure та AWS, фокус зрушення Storm Internet зумовлений як необхідністю, так і пристрастю до інновацій, як і його заснування..

“Зараз важко вижити в хостинговій індустрії, тому вам доведеться надавати все більшу цінність тому, що пропонуєте”, – сказав Салім. “Ми все ще працюємо на спільному хостингу, але якщо ви перевірите наш веб-сайт, ви побачите, що ми говоримо більше про приватні хмари”.

Сьогоднішній фокус Storm Internet зосереджується на наданні клієнтам високоеластичної приватної хмарної платформи разом із досвідом її відданої та технічно сприйнятої команди.

Щоб далі відмежуватися від численних хостів, які пропонують хмарні рішення, Storm Internet прагне підтримувати особисті ділові стосунки зі своїми клієнтами, допомагаючи вести їх до успіху. Це партнерство є взаємовигідним, оскільки призводить до підвищення заробітку як для клієнта, так і для господаря. Коли нові SMB збільшуються, вони отримують більший прибуток, дозволяючи їм перейти на більші пакети, коли вони знадобляться.

“Звичайно, ви можете отримати хмарний сервер з будь-яким хостом, але те, що ми робимо по-різному, залежить від аспекту управління”, – сказав Салім. «Що ми робимо для клієнтів – це заощадити їм гроші, час, клопоти та стрес. По суті, ми пропонуємо спокій “.

Пропонуючи клієнтам спокій душі у сучасному ландшафті загрози

Подання цього спокою компаніям-клієнтам є найважливішим аспектом керованого хостингу, сказав Салім. Він описує типового клієнта Storm Internet як людину, яка просто хоче, щоб їхній сайт мав постійний режим роботи та був захищений від загроз.

“ІТ настільки просунуті, що всім потрібна якась команда чи хазяйнований господар, але вони не обов’язково хочуть турбуватися про створення власного спеціалізованого відділу ІТ”, – сказав Салім. “Більшість просто кажуть нам піклуватися про проблеми, які виникають, оскільки вони не хочуть головних болів”.

Залишаючи технічні аспекти до Інтернету Шторм, МСП можуть більше зосередитись на питаннях, пов’язаних із клієнтами. Салім сказав нам, що перед Storm Internet поставлено три основні цілі – не допустити нападу сайтів, тримати їх в Інтернеті та керувати резервними копіями. Зважаючи на це, Storm Internet співпрацює з постачальниками безпеки, такими як CloudFlare, для моніторингу та зменшення останніх загроз.

“Це все зводиться до нашої початкової місії”, – сказав Салім. “Зрештою, ми хочемо запропонувати нашим клієнтам спокій, щоб вони могли зосередитись на своєму бізнесі”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me