Знайомтесь з Марті: Симпатичний, доступний та гнучкий робот з робототехніки, який приносить кодування освіту на життя дітям різного віку

TL; ДОКТОР: Роботик надає навчанню STEM в межах досяжності для дітей різного віку з Марті, недорогий повністю програмований робот. Запуск робототехніки, що базується в Шотландії, прагне зробити навчання електроніці, коду та інженерії складним, але захоплюючим заняттям. З випуском підтримуваної на Kickstarter Marty версії 2 пізніше цього року Robotical дозволить студентам та викладачам використовувати нові функції – включаючи звук і голос, сумісність Bluetooth та розумні мотори – у своєму навчальному досвіді.

Технологічні інновації прогресують з небаченою швидкістю, роблячи наше життя вдома, в школі та роботі більш ефективною, ніж будь-коли раніше. Проблема полягає в тому, що ці досягнення часто випереджають нашу здатність навчати кваліфікованих фахівців з технологій.

Справа в суті: У 2019 році лише в США було понад 700 000 невиконаних технологічних робочих місць.

Щоб звузити цей розрив талантів і закласти основу для майбутніх інновацій, деякі школи, що мислять вперед, знаходять способи підтримати STEM освіту в ранньому віці. Головне – зробити навчання молодим студентам цікавим – і деякі школи знайшли, що немає кращого способу зробити це, ніж для Марті, доступного, але повністю програмованого робота від Robotical, який наповнений особистістю.

Роботичний логотип

Роботизація робить кодування цікавим та доступним.

Від рухливих брів, що передають вираз, до унікального, ритмічного підходу до ходьби, широкі можливості Марті розважають про ІТ-освіту.

“Ми хочемо допомогти педагогам вийти з традиційних моделей навчання та залучити більше учнів”, – сказав Олександр Енох, засновник робототехніки. “За допомогою таких інструментів, як Марті, ми можемо розширити привабливість, зробивши навчання більш захоплюючим. Сподіваємось, люди зрозуміють, що в інженерії є творчість та веселощі – це тема, яку кожен може вивчити ».

Марті робить навчання робототехніці, програмуванню, електроніці та механіці відчутним досвідом, що сприяє залученню учнів, які, можливо, не зацікавилися кодом без елементарного елемента. Він також доступний, допомагаючи студентам та викладачам подолати фінансові бар’єри на технічну освіту.

Цього року популярний робот отримав захоплююче перетворення за допомогою проекту Marty V2, підтримуваного Kickstarter, який представив нові функції, такі як звук і голос, сумісність Bluetooth, розумні мотори та навіть свіжі танцювальні рухи. Ці перки не тільки роблять Марті більш захоплюючим (він стає професіоналом на дискотеці!), Але і сильнішими та легшими у користуванні, відкриваючи двері для інженерів та науковців нашого майбутнього.

Представляємо STEM-навички у веселий та відчутний спосіб

Олександр придумав ідею побудувати Марті після спроби придбати робота для його племінниці, що викликало б інтерес до кодування та інженерії.

“Я хотів, щоб належного робота було цікаво використовувати”, – сказав він. “Але розумні іграшки та роботи на той час були чистими новинками, надто дорогими, важкими у використанні, або дійсно нудними”.

У 2016 році, використовуючи свій досвід роботи з робототехнікою з ніг, Олександр вирішив створити зручний для бюджету ходовий робот, який був би одночасно переконливим і доступним. В результаті вийшов Марті, персонаж із підтримкою Wi-Fi, який можна налаштувати за допомогою аксесуарів, простих як наклейки та настільки ж сучасних, як деталі з друком у форматі 3D та додатки Raspberry Pi.

Марті – підходящий інструмент для всіх, хто хоче навчитися кодувати, включаючи вчителів, вихователів, виробників та дітей, і його можна використовувати вдома або в класі. Наприклад, Marty Education Pack постачається з 10 роботами, навчальними планами для учнів віком від 7 до 14 років, навчальними матеріалами для викладачів, запчастинами та зарядним пристроєм на 10 портів..

Ці інструменти допомагають студентам ознайомитись із блоковими мовами, такими як Scratch, перш ніж перейти на Python, Javascript або C ++. Rushil Shah, головний директор Академії GoCode, виступив за робототехніку після впровадження технології в школі комп’ютерної підготовки в Англії.

“Молодші діти люблять людські риси Марті і можуть використовувати Скретч, щоб швидко встати і працювати з ним”, – сказав він у відгуку на сайті Robotical. “Діти старшого віку здатні детальніше вивчити кодування, перейшовши на Python і зрозумівши фізичні зв’язки між апаратним та програмним забезпеченням.”

Ключова гнучкість: ряд варіантів складання та кодування

Олександр сказав, що Марті розроблений для широкого кола потреб користувачів. З цією метою робот доступний як у розібраному вигляді, так і в комплекті для будівництва для учнів 14 років або вище, або попередньо побудований, що дозволяє молодшим школярам стрибати прямо в кодування пригод.

“Коли діти тільки починають працювати з Марті, вони можуть навчити його робити такі речі, як прості танцювальні рутини, які миттєво привертають їхню увагу”, – сказав він. “Ми бачимо, як діти намагаються відтворити свої улюблені танці Fortnite – це дуже здорово”.

Вбудовані датчики Марті та мотори, керовані індивідуально, також дозволяють йому приймати такі завдання, як завершення курсів перешкод на Олімпіаді Марті або навіть заходити на нові території.

“У нас були люди, які робили цікаві речі, як-от підключити Марті до технології ІI Google і перетворити його на помічника”, – сказав Олександр. “Це дуже цікавий біт – бачити, як люди змушують Марті робити те, чого ми не пробували”.

Марті повністю настроюється і розроблений для використання з різними віковими групами.

Олександр сказав нам, що заняття – це абсолютно необхідне, коли викладаєте дітям будь-якого віку комп’ютерне мислення та навички вирішення проблем. “Факт, що Марті – це гуляючий робот, він має особистість, і він виглядає мило, дуже важливо – адже саме на це привертає увагу дітей”, – сказав він.

Роботик також розробив Марті для використання на різноманітних заняттях для різних вікових груп. Програмування з перетягуванням робить кодування доступним для початкових студентів, тоді як розширені додатки потребують зовсім нового рівня технічної кваліфікації.

“Ми надаємо шлях для прогресування від ранньої точки доступу до дій з кодування в реальному світі”, – сказав Олександр.

Підвищення взаємодії за допомогою циклів зворотного зв’язку

З моменту виходу Марті в 2016 році, Robotical працює над постійними вдосконаленнями, частково натхненими вкладеннями ентузіастів користувачів по всьому світу..

“Багато людей по всьому світу використовують Марті, і це була чудова можливість зібрати зворотній зв’язок”, – сказав Олександр. “Все, від простих зручностей у використанні, які роблять роботу набагато легшою та додавання цілих функцій, відбувається від розмови з нашими користувачами.”

Роботизатор часто видає опитування клієнтів та проводить інтерв’ю для тестування ідей. Олександр сказав, що компанія часто використовує 3D-друк для створення макетів, які потім представляються фокус-групам.

“Ми тестуємо ідеї, отримуємо зворотній зв’язок, виконуємо кілька раундів ітерацій – це швидкий процес складання прототипів з постійним циклом зворотного зв’язку”, – сказав він. “Ми рухаємось досить швидко і намагаємось досягти найкращого продукту завдяки захоплюючому підходу до розробки фізичного продукту, який був недавно можливий”.

Це стратегія, яка дозволяє робототехніці випереджати гру в галузі, що швидко розвивається. За чотири роки, відколи Марті вийшов на ринок, Олександр заявив, що спостерігає перехід до компаній, що використовують інструменти, щоб зробити обчислення більш відчутними..

“Все більше і більше країн світу включають кодування чи обчислювальне мислення у свої шкільні навчальні програми для подолання розриву вмінь, що вже мало великий вплив на економіку”, – сказав він. «Школи усвідомлюють, що нам потрібно більше інструментів для зацікавлення дітей у цих темах».

Протягом 2020 року Robotical планує активізувати свої зусилля в США, допомагаючи педагогам засвоїти технології на рівні району..

Оприлюднення Марти Версії 2 та представлення нових інструментів для занять

Наступна основна віха Robotical відзначиться на початку 2020 року випуском Marty Version 2, який представить такі функції, як звук, Bluetooth, а також розумні двигуни з позицією та зондування. Розширення Mary Version 2 навіть дозволять роботам хапатися за руки і трансформуватися в дискотеки, що змінюють колір.

Оновлення також включає інструменти, розроблені для того, щоб вчителі мали більше контролю, включаючи інформаційну панель викладачів, яка дає їм змогу робити такі дії, як призупинення роботи всіх роботів, відстеження успішності учнів за допомогою таблиць статусу та використання додаткових навчальних матеріалів.

На додаток до версії Marty 2, Robotical важко працює над новою навчальною платформою, розробленою для того, щоб зробити Марті більш зручним для користувачів.

“Ми хочемо полегшити життя вчителів, коли вони впроваджують цю технологію у своїх класах, щоб вони могли створити найкращий досвід навчання”, – сказав Олександр.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me