Зниження бар’єрів для вступу в блокчейн-простір: QuikNode пропонує інфраструктурне рішення Plug-and-Play для розробників

TL; ДОКТОР: QuikNode пропонує простий спосіб розробникам створювати, підтримувати та нарощувати розповсюджені програми (dApps), використовуючи надійну глобальну інфраструктуру. Зручна панель управління платформи дозволяє легко отримати доступ до всього, від еластичних API та спеціальних вузлів до потужних інструментів та аналітики. В даний час QuikNode пропонує комплексне рішення для доступу до Ethereum і Bitcoin API, але компанія планує розширити свою ланцюгову пропозицію, одночасно вдосконалюючи інфраструктуру, рухаючись вперед.

Децентралізовані програми (dApps), які працюють в однорангових мережах, наприклад, що працюють за допомогою технології blockchain – стали поширеними в останні роки і з поважних причин. Вони з відкритим кодом, що заохочує широкий розвиток; стійкий до цензури, що не має жодної точки відмови, і менш вразливий з точки зору простоїв.

Що стосується масштабованості, проте, технологія залишає бажати кращого через обмежену швидкість, з якою біткойн та Ethereum можуть обробляти транзакції.

Миттєва популярність у світі dApp, отже, може залишити розробників у нещасній ситуації, якщо вони не підготувались належним чином.

QuikNode логотип

QuikNode пропонує один з найшвидших і найпростіших способів для розробників почати створювати dApps.

“Вам потрібно було б найняти щонайменше два системних адміністратора для моніторингу вашого dApp 24/7, і вони справді повинні знати, що вони роблять”, – сказав Дмитро Шкловський, директор та співзасновник QuikNode. “Ці клієнти з відкритим кодом можуть бути досить хитрими – талановиті люди пишуть їх, але технологія ще не відполірована”.

Рішення QuikNode – це доступна основна інфраструктура, яка дає можливість розробникам масштабувати свої екосистеми blockchain.

“Наш девіз – це просто працює”, – сказав Дмитро. “Ви можете почати з нашого плану запуску, який становить 10 доларів на місяць, і якщо ви знайдете успіх за ніч завдяки, скажімо, ефекту Опра та залучіть тисячі користувачів, наша платформа буде масштабуватися з вами. Це одне менше, про що ти повинен турбуватися ».

Зручна панель управління платформою полегшує розробникам доступ до всього, від еластичних API та спеціальних вузлів до потужних інструментів та аналітики. Результатом є спокій: звільнення розробників зосередитись на їх основних компетенціях, а не на керуванні хмарним сервером та пов’язаних із ними завдань.

“У нас є керівники, які приходять до нас і кажуть:” Наш CTO витрачає години на день, намагаючись перевлаштувати наш вузол “, – сказав Дмитро. «Замість того, щоб наймати сисадмін на допомогу, вони краще витратять кілька сотень доларів на місяць у нас. Ви не збираєтесь нікого наймати за такі гроші, не кажучи вже про оплату хмарної інфраструктури “.

Глобальна команда допомагає блокчейн-екосистемам з 2017 року

QuikNode був запущений Дмитром та співзасновниками Олександром Набутовським та Остоном Бунзеном як постачальник вузлів під час блокчейн-буму 2017 року. Багатонаціональна команда компанії, що базується в Майамі, має понад 40 років поєднаного досвіду управління центрами обробки даних, швидкісними мережами, і розподілені системи.

Дмитро розповів нам, що спритна компанія успішно адаптувалася до швидкоплинних змін, властивих галузі.

“Ми почали як постачальник вузлів, оскільки два чи три існуючі постачальники інфраструктури були переповнені”, – сказав він. «Одного разу одна компанія вирішила запустити продаж жетонів, і всі затопили його сервери. Зрештою, вся екосистема, яка покладалася на цю компанію, припинилася ».

Маючи небагатьох гравців галузі, Дмитро та Олександр мали можливість застосувати свій попередній досвід та змінити значення.

Просто зосередьтеся на #buidl

Компанія сприймає поняття BUIDL – заклик до активного внеску в блокчейн і криптовалютний ландшафт.

“Отримавши з розподілених систем та центрів обробки даних, одиничні точки відмови були для нас загальним”, – сказав Дмитро. “Ми зрозуміли больові відчуття людей, які працюють із спеціалізованим хостингом, хмарним хостингом та доставкою вмісту, тому ми могли вирішити ті самі проблеми, але не для даних блокчейн”

Незабаром команда Quiknode почала бачити появу dApps з підтримкою blockchain. Знову, оскільки було лише кілька постачальників, компанія вирішила адаптувати свою послугу, щоб вона включала інструменти та ярлики для розробників. “Це вже останні півтора року”, – сказав Дмитро.

Сьогодні тенденції розвитку blockchain та розподіленої інфраструктури продовжують розвиватися. Наприклад, Дмитро сказав нам, що децентралізовані фінанси стали головним випадком використання смарт-контрактів Ethereum.

“Є кредитні платформи, складні платформи відсотків, а потім dApps, які об’єднують кілька платформ в одну”, – сказав він. “Це був наш основний випадок використання, але, безумовно, відбувся зсув, коли не так вже й мало експериментів. Створені застарілі компанії, котирують котирування, досліджують технології blockchain та звертаються до таких компаній, як наша, щоб допомогти їм швидше вийти на ринок”.

Допомога Push Blockchain Technology у мейнстрім

З 2017 року QuikNode допомагає запускати численні блокчейн-проекти на ETH MainNet та інших, щоб забезпечити харчування деякими найпопулярнішими dApps сьогодні. Зрештою, місією компанії є підтримка блокчейн-екосистеми освітою, інструментами для розробників, інфраструктурою та освітніми ресурсами, що служить справжнім партнером у мережі третього покоління.

Платформа QuikNode пропонує повний перелік функцій, включаючи просту панель управління, нативну JSON-RPC зі знайомими API та SDK, розширену аналітику для розуміння продуктивності вузла та гнучку підключення через HTTPS та WebSockets.

Дмитро заявив, що цінність пов’язана з усіма цими послугами, залучення та утримання клієнтської бази компанії.

Графіка, що ілюструє простоту використання

QuikNode дозволяє розробникам легко створювати, підтримувати та вирощувати розповсюджені програми.

“Ми також робимо все можливе, щоб повернути громаду”, – сказав він. “У нас є блог, де ми публікуємо статті, навчальні посібники та інші корисні ресурси для розробників. І у нас є інформаційний бюлетень, який допомагає нашим партнерам, людям, з якими ми працюємо, та друзям, з якими ми зустрічаємось по дорозі, виводити свій товар там перед людьми. “

Крім того, QuikNode спонсорує кілька хакатонів у всьому світі, включаючи ETHNewYork, ETHIndia та ETHDenver. “Лише минулого місяця ми спонсорували ETHIndia в Інтернеті”, – сказав Дмитро. “Ми маємо хорошу присутність в Індії, де люди, як правило, дуже високотехнологічні вперед і зацікавлені в блокчейн”.

Компанія навіть займає єдину позицію зі своїми конкурентами. “Ми всі в цьому разом”, – сказав Дмитро. “Ми всі намагаємось просунути блокчейн у мейнстрім”.

Досягнення ідеального балансу ціни, продуктивності та підтримки

QuikNode досягає цієї мети, полегшуючи розробникам можливість живлення та масштабування своїх застосувань blockchain.

“Біль, яку ми намагаємося вирішити, полягає в тому, що багато людей, які намагаються взаємодіяти з blockchain, приходять до певного моменту, коли їм потрібно підключити свою програму до інфраструктури”, – сказав Дмитро. “Їм потрібно отримати дані ланцюга, запустити хмарний сервер, грати з командним рядком”.

Проблема полягає в тому, що найновіша хвиля розробників не всіх, хто цікавиться хитромудрими деталями управління хмарними серверами та командними рядками. Здебільшого вони віддають перевагу одному рядку коду, який вони можуть підключити до своєї програми для досягнення бажаного результату. І саме це забезпечує QuikNode, ретельно врівноважуючи ціну, продуктивність та підтримку клієнтів.

Платформа QuikNode пропонує розробникам повне ціле рішення, що включає як API рівня, так і виділені вузли. Еластичний високодоступний API найкраще підходить для розробників, які бажають почати грати з технологіями Web 3.0 або розробляти базові рамки для dApp.

Встановлені додатки можуть використовувати API QuikNode для глобального розповсюдження, еластичності, економії витрат та ефективності, не турбуючись про інфраструктуру.

QuikNode Dedicated найкраще підходить для розробників, які шукають ізольоване середовище, надійне підключення HTTPS та WebSocket, без встановлених обмежень на пакетні транзакції або пакетні запити, а також без надмірних витрат.

Обидва варіанти постійно оптимізовані для виконання на найвищому рівні. До випуску QuikNode другої версії компанія запропонувала лише платні плани. “Зараз ми пропонуємо безкоштовний рівень, і він дуже добре співпадає з тими, хто не може дозволити собі $ 10 або 20, але хоче почати грати з платформою”, – сказав Дмитро.

Розширення пропозицій ланцюга та вдосконалення інфраструктури

Що стосується подальшого, QuikNode прагне розширити свою ланцюгову пропозицію в API. І Ethereum, і Bitcoin наразі доступні на виділених вузлах, але лише Etherium доступний через API. “Ми також плануємо підтримувати ряд інших мереж та платформ для смарт-контрактів”, – сказав Дмитро.

Надалі QuikNode планує включити додаткові ресурси для платних платежів, тест на швидкість (створений з моменту нашого інтерв’ю) та більше аналітики, щоб допомогти користувачам зрозуміти, як зробити їхні програми швидшими та чуйнішими. Нарешті, компанія планує постійно вдосконалювати свою внутрішню інфраструктуру.

“Ми хочемо переконатися, що ми все-таки найшвидші, ми працюємо краще, ніж наші конкуренти, і за кермом”, – сказав Дмитро. “Наша платформа – це одне, але ми хочемо, щоб більше людей брали участь та навчалися про можливості та можливості блокчейна”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me