Зростайте та підтримуйте свою присутність в Інтернеті за допомогою Regxa. Поставляйте хмарні та VPS хостинг-рішення для реселлерів за низькими ціновими точками

TL; ДОКТОР: Компанія Regxa на базі Курдистану була заснована у 2018 році для надання високоефективних веб-хостингових послуг за прийнятними цінами, що надають можливості підприємствам створювати та розвивати свої сайти. Швидко зростаюча компанія працює цілодобово, щоб забезпечити широкий спектр хмарних, віртуальних та реселлерських рішень із гарантіями повернення грошей та цілодобовою підтримкою. Безперервно розвиваючись завдяки пристрасній команді, компанія знімає перешкоди для виходу на інтернет-ринки для клієнтів у всьому світі.

Для підприємців та малого бізнесу перший крок, щоб не відставати від попиту клієнтів у епоху технологій, очевидний: вийти в Інтернет.

У всьому світі продажі електронної комерції зросли за останні десятиліття. За оцінками, понад 204 мільярди людей купують товари та послуги в Інтернеті до 2021 року. І хоча багато малих підприємств зараз продають товари в Інтернеті, ті, яким все ще не потрібна віртуальна вітрина для підвищення достовірності та надання життєво важливої ​​контактної інформації.

Але власники малого бізнесу зазвичай не в змозі кинути готівку на свої веб-сайти – адже вони часто копаються на власні ощадні рахунки для фінансування своїх зусиль..

За даними адміністрації малого бізнесу, власники малого бізнесу використовують особисті та сімейні ощадні рахунки для фінансування зростання бізнесу частіше, ніж вони отримують прибуток та активи, кредитні картки чи фінансові позики. Враховуючи, що 23% малого бізнесу переживають, оскільки у них не вистачає грошей, малі та середні підприємства повинні ретельно стежити за своїми бюджетами.

Логотип Regxa

Regxa допомагає малим і середнім компаніям домогтися успіху за доступними, фіксованими цінами та цілодобовою підтримкою.

Щоб допомогти цим підприємствам будувати та підтримувати присутність в Інтернеті, Regxa виконує завдання, щоб забезпечити високопродуктивні хмарні та віртуальні хостингові рішення за найбільш доступними ціновими точками.

“З моменту створення Regxa всі наші щасливі клієнти ніколи не хотіли виїжджати”, – сказав нам представник Regxa. “Це тому, що наша мета – забезпечити найкращу, швидку та найбезпечнішу послугу за допомогою найсучаснішої технології за найнижчими цінами, щоб усі учасники та класи могли отримати від нас користь”.

Безперервно розвиваючись завдяки пристрасній команді, компанія знімає перешкоди для виходу на інтернет-ринки для клієнтів у всьому світі.

Працюючи цілодобово, щоб забезпечити швидкий та безпечний хостинг

Не секрет, що хмарні обчислення та хостинг-індустрія дуже насичені. У 2018 році, коли була заснована Regxa, вона коштувала приблизно 118 мільярдів доларів.

У цьому конкурентному середовищі такі підприємства, як Regxa, не мають іншого вибору, як відрізнити себе від конкурентів. Ось чому Regxa має на увазі три найпоширеніші проблеми клієнта – вартість, продуктивність та сервіс.

“Наша перша мета – забезпечити найкращу послугу”, – сказав представник Regxa. «Друга мета – допомогти клієнтам продовжувати досягти успіху у своїх проектах. Наша кінцева мета – клієнти отримують переваги від Regxa. “

Пакети веб-хостингу компанії – хороша відправна точка для більшості SMB.

Робота ніколи не припиняється в Regxa – компанія працює цілодобово, 365 днів на рік. Команда працює вдень і вночі, щоб покращити свої послуги, розробляти продукти та пропонувати своїм клієнтам великі нові пропозиції. Компанія набагато більше зацікавлена ​​у підвищенні рівня тарифів для поточних клієнтів, ніж у залученні нових.

“Нас все ще мало цікавить реклама”, – заявив представник Regxa. “Ми витратили лише близько 3 000 доларів на рекламні роботи. Ми більше зосереджені на наданні допомоги людям, які користуються нашими послугами ».

У Regxa пощастило мати багато щасливих клієнтів, які поширюють інформацію про хостинг компанії, послуги домену та рішення електронної пошти про себе.

“Майже кожен учасник, який користувався нашими послугами, рекламував більшість своїх послуг для нас”, – сказав представник. “Слава Богу, зараз у нас понад 1000 учасників, адже конкуренція – одна з цілей Regxa!”

Асортимент багатих на особливості пакетів з гарантіями повернення грошей

Гостинні рішення Regxa запускають гаму. Компанія пропонує спільні та віртуальні сервери, а також хостинг електронної пошти та реселлерів та різноманітні доменні послуги. Багато пакетів включають домени, сертифікати SSL, професійні адреси електронної пошти та захист конфіденційності безкоштовно.

Блогери, власники малого і середнього бізнесу, веб-дизайнери та розробники часто починають подорож Regxa одним із швидких та доступних планів веб-хостингу, які включають видалення зловмисного програмного забезпечення, захист DDoS, безкоштовні щоденні резервні копії та 99,9% гарантії тривалості роботи.

Рішення віртуального приватного сервера (VPS) Regxa є швидкими, доступними та гнучкими, що містять протокол NVMe (енергонезалежна пам’ять Express) для доступу до високошвидкісних носіїв пам’яті. Всі пакети VPS автоматично розгортаються з широким спектром опцій операційної системи, включаючи CentOS, Debian, Ubuntu, Windows та FreeBSD.

Графіка, що описує надзвичайний стандарт швидкості та надійності компанії

Regxa пропонує клієнтам спокій, що вони обирають надійну та безпечну хостингову послугу.

Компанія також пропонує хостингові послуги, пристосовані до WordPress – корисне доповнення, розглядаючи як використання системи управління контентом майже 36% Інтернету. Компанії, яким потрібен індивідуальний підхід, можуть звернутися до торгових представників Regxa за індивідуальною пропозицією.

“Ми завжди намагаємось підлаштувати наші хостингові рішення для задоволення індивідуальних потреб, а не пропонуємо завищений пакет для всіх розмірів”, – йдеться на веб-сайті Regxa.

Важливість покращеної підтримки клієнтів у хостинговій галузі незаперечна, особливо якщо врахувати, що приблизно 44% споживачів перейдуть на нову компанію чи постачальника після недостатнього досвіду обслуговування. Згідно з останнім звітом, прогнозується, що обслуговування клієнтів стане важливішим, ніж ціна або навіть сам товар.

Команда, що стоїть за Regxa, розуміє, що негативний досвід клієнтів відволікає користувачів назавжди. Ось чому персонал підтримки компанії завжди доступний для надання допомоги через чат або електронну пошту.

“Ми також вважаємо, що будь-яка послуга, яку ми надаємо, повинна відповідати потребам користувача”, – сказав нам представник. «Пакети та послуги завжди надаються правильно, без суєти. Якщо будь-який клієнт не дуже задоволений нашими послугами, ми гарантуємо, що вони повернуть свої гроші протягом семи днів без жодних вагань ».

Постійний розвиток із пристрасної та відданої команди

Відгуки покупців – це цінний актив. Це дозволяє компаніям швидко та ефективно виявляти та вирішувати проблеми, постійно покращуючи досвід клієнтів. Але в цьому плані не всі постачальники послуг хостингу. Відповідно до звіту про стан глобальних служб клієнтів Microsoft за 2017 рік, 52% людей у ​​всьому світі вважають, що компаніям потрібно вжити більше заходів щодо зворотного зв’язку, який надають споживачі..

Regxa не є однією з таких компаній. Насправді хост випереджає гру в тому, що він активно шукає вклад клієнтів для інформування про майбутній розвиток.

“Ми завжди слухаємо своїх клієнтів”, – сказав нам представник. «Рада директорів Regxa збирається кожні сім днів, щоб створити нові ідеї та обговорити запити наших учасників. Ми завжди прагнемо бути кращими ».

Це допомагає компанії підтримувати 13-членну команду пристрасних співробітників, які вірять у компанію та її місію допомагати клієнтам будувати та підтримувати сильну присутність в Інтернеті.

“Всі ми працюємо разом на основі поваги та любові”, – сказав нам представник Regxa. “Компанія також об’єднала нас, як і наша культура та віра в любов, зусилля та успіх”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me