Duda İncelemesi

Şimdi web sitesi oluşturucular hakkında konuştuğumuzda büyük bir seçim var, bazıları daha iyi ve bazıları daha kötü. Ancak bir web sitesi oluştururken, sadece iyi görünmekle kalmayıp, yararlı olmasını da istersiniz.

Duda, üzerinde çalışabileceğiniz bir web sitesi oluşturucu sunduğunu iddia ediyor hızlı bir şekilde bir web sitesi tasarlayın hem dönüşümleri artıracak hem de gözü memnun edecek.

Şirket, serbest çalışan web profesyonelleri ve dijital ajanslardan en büyük hosting şirketlerine ve SAAS platformlarına kadar her türlü müşteriye hizmet vermektedir.

Hem umut verici hem de ilginç geliyor.

Duda incelememde, bu iddiayı test edeceğim.

Duda – İlk Bakış

Web sitesine erişirken Duda hakkında belirttiğim ilk şey basitliği. Duda arayüzü son derece iyi çalışıyor, yani yeni başlayanlar özellikleriyle hızlı bir şekilde kavrayabiliyor.

Ayrıca, web tasarım araçlarının güçlü ve esnek olduğunu gördüm. tasarım kalitesinden ödün vererek kısa sürede etkileyici web siteleri oluşturun. Duda’nın kullanıcı dostu doğası şüphesiz en güçlü noktalarından biridir.

Ayrıca Duda, masaüstü web sitelerinin mobil versiyonlarını yapan aracı ile mobil alanda liderlerden biri oldu. Mobil web uygulamaları geliştirmeye ve geliştirmeye devam ediyor.

Duda Web Siteleri

Duda ve web siteleri neredeyse yeterince zamana ayak uyduruyor. Güzel ve modaya uygun "tam ekran sıçraması" şablonlar burada çok yaygındır ve çarpıcı web sitelerinin oluşturulmasını gerçekten kolaylaştırır.

duda incelemesi

Masaüstü örneğindeki tasarımdan çok etkilendim. Öncelikle mobil cihazlarda düzenleme yapmak biraz zaman alabilir, ancak bir kez yaptığınızda hareket halindeyken web sitelerini düzenleyebilir ve oluşturabilirsiniz.

Sayfalar Hangi duyarlı, bu yüzden burada ciddi bir özelleştirme yapmanız gerekmeyecek.

Duda sayfaları masaüstünde kesinlikle gerçek dışı görünüyor ve bu temaların mobil sürümleri başlangıçta mobil cihazlarda kaygan ve harika görünüyor.

Buradaki örnekte görebileceğiniz gibi, metin iyi sıralanmıştır, her metin öğesi ekrana sığacak ve okunabilir olacak şekilde boyutlandırılmıştır. Web sitesinin her öğesi mobil kullanıma hazır.

Duda web siteleri masaüstünde tasarım güç merkezleridir.

Gerçekten sevdiğim bir şey, buradaki her temanın zaten en iyi yükleme hızları için optimize edilmiş olması ve bunun için en iyi Google uygulamalarını kullanmasıydı..

Hangi web sitesini oluşturursanız olun yeni web sitenizin hızlı yüklenmesini ve harika ziyaretçi deneyimleri sunmasını bekleyebilirsiniz..

Duda Fiyatlandırması

Duda için fiyatlandırma oldukça makul ve esnektir. 14 dolarlık giriş seviyesi hesabı, çoğu müşterinin fiyat aralığında iyi olmalıdır, ancak görüntülenen fiyatların her biri gibi, yalnızca yıllık olarak faturalandırılmayı seçerseniz.

Aylık ödemelerde fiyatlar% 25 daha pahalıdır, aylık anlamı başlangıç ​​fiyatı aslında 19 $.

Süper ileri düzey kullanıcılar için, Duda ayda 74 $ ‘a Ajans paketi sunuyor, ancak kuruluşunuzun ihtiyaçlarına uygun özel bir hesap üzerinde pazarlık yapmak da mümkün. Gelişmiş özellikler, gelişimsel yardım ve muhtemelen çok daha fazlası ile, bu daha karmaşık projeler için mükemmel bir seçenek olabilir.

Ancak şimdilik kişisel ihtiyaçlarınız için şu anda satın alabileceğiniz bu 3 plana odaklanalım:

Duda Planları Daha Detaylı

Temel (aylık $ 14)Takım (22 $ / ay)Ajans (aylık 74 ABD doları)
Disk alanıSınırsızSınırsızSınırsız
Bant genişliğiSınırsızSınırsızSınırsız
yönetim1Takım & Müşteri RolleriTakım & Müşteri Rolleri
Widget OluşturucuHayırHayırEvet
Şablon Sayısı363636
Dahil Olan Web Siteleri118
DestekYalnızca e-postaE-posta, sohbet ve telefonE-posta, sohbet ve telefon (tüm öncelikler)

Bu planlar sunulan özellikler açısından oldukça iyi görünüyor. Benim için tek büyük dezavantajı, temel pakette destek seçeneklerinin olmaması.

Şüphesiz, ayda 14 dolar karşılığında bazen en azından biriyle konuşabileceğimi düşünürsün.

Duda Performansı

Şimdi performans konusuna dokunma zamanı. Duda’nın sunucu yanıt süreleri açısından yaptığı gibi:

duda incelemesi

Dünyadaki ılımlı hızlarla Duda, kendisini değerli bir küresel çözüm olarak kanıtlıyor. Şimşek hızında değil ama işi yeterince iyi yapıyor.

Duda İncelememden Nihai Düşünceler

Duda genel olarak iyi bir gösteri yaptı. Bazı hıçkırıklara rağmen – DudaMobile’i durduran şirket ve burada, mobil web siteleriyle ilgili sorunlar gibi – kötü olanlardan daha iyi şeyler var.

Yani, masaüstü web sitesi şablonları kesinlikle çok etkileyici. Ve yanıt süreleri herhangi bir yerde şaşırtıcı değildir – ancak ortalama olarak çok temizler.

Duda’nın hala çok ilginç şeyleri var. Ve gelişmiş teknik destek alacak olan işletme kullanıcıları için bu mükemmel bir seçenek olabilir. Ancak kişisel kullanıcılar için, Wix veya GoCentral gibi bir şey büyük olasılıkla para için daha iyi bir değer olduğunu kanıtlayacak.

Peki ya sen? Duda’yı denediyseniz, lütfen kendi Duda yorumlarınızı ve deneyimlerinizi aşağıda bırakmaktan çekinmeyin. Ve eğer sadece gözetleme yapıyorsanız ve hala kararınızı vermediyseniz, endişelenmeyin, pazarda başka birçok web sitesi oluşturucu var. Onları kontrol etmeyi unutma!

Artıları

  • Şeffaf fiyatlandırma
  • Kullanıcı dostu inşaatçı
  • Kararlı performans

Eksileri

  • Fotoğraf editörü buggy
  • Aylık ödeme yaparsanız fiyatlar% 25 daha büyük
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me