101domena pārskats

101domain uzņēmums tika reģistrēts 2007. gadā. Kopš tā laika tā ir apņēmusies nodrošināt vislabāko domēnu reģistrācijas pieredzi ar zemām cenām un fantastisku atbalstu.

Šajā laika posmā tā ir piedāvājusi domēna vārda risinājumus desmitiem tūkstošu klientu. Un tagad tai ir daudz plašāks hostinga pakalpojumu piedāvājums.

Šajā 101domain pārskatā, mēs’Jūs sniegsit visu nepieciešamo informāciju.

Kas ir 101domēns?

Tomēr 101domain galvenokārt ir domēna reģistrācijas nodrošinātājs, tas arī nodarbojas ar mitināšanu un citiem pakalpojumiem. Paketēs ir iekļautas opcijas, kas ir lieliski piemērotas personīgiem un biznesa mērķiem. Tas iekļauj dalīts hostings, domēna reģistrācija, SSL sertifikāti, un vietņu veidotājs.

Lai gan viņiem trūkst tādu pakalpojumu kā VPS, tā lepojas ar vienkāršiem un pieejamiem pakalpojumiem. Kā norāda uzņēmuma nosaukums, 101domain galvenais pakalpojums ir domēna reģistrācija.

Bet šajā 101domain pārskatā, mēs koncentrēsies uz dalītu mitināšanu. Vai ir jūsu laika un naudas vērts??

101domēna cenu noteikšana

Ir trīs tīmekļa mitināšanas plāni, no kuriem izvēlēties un cena sākas no USD 7,99 mēnesī. Šajā plānā ietilpst 1 vietne, 50 GB atmiņas vietas, neierobežots joslas platums un 5 apakšdomēni. Lai uzkrātu krātuves vietu līdz 100 GB, jums ir jāiegūst Biznesa plāns, kas mēnesī maksā 14,99 USD.

Dārgākais plāns tev izmaksās 24,99 USD mēnesī. Tas ietver neierobežotu vietņu glabāšanu, bezmaksas īpašu IP, bezmaksas SSL sertifikātus un neierobežotu joslas platumu.

Jūs varat arī izvēlēties maksāt katru mēnesi vai doties uz trīs gadu termiņu – cena kļūst zemāka ar ilgāku abonēšanas periodu. Bet jūs netiksit sodīts ar lielām cenām, ja vēlaties maksāt katru mēnesi.

Tas, kas mūs sarūgtina, ir fakts nav pieejami lētāki plāni padarīt 101 domēna mitināšanu pieejamu visiem lietotājiem. Labākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā daudz lētākus piedāvājumus.

Diemžēl, 101domēns nepiedāvā vietņu atbalstītu pārsūtīšanu – šī funkcija ir pieejama tikai domēna pārsūtīšanai. Nav iekļauts arī vietnes veidotājs – tā vietā piedāvā pakalpojumu sniedzējs.

cenu noteikšana sākas no 4,99 USD mēnesī, taču tajā ietilpst līdz 10 produktu mitināšanas un e-komercijas iespējas. Un jūs arī saņemat 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija lai jūs varētu pārbaudīt būvnieku.

101.domēns nepiedāvā nekādu naudas atdošanas garantiju par tās mitināšanas pakalpojumiem. Lai arī domēnu pirkšanai vai atjaunošanai ir daži labvēlības periodi, tas neattiecas uz hostinga plāniem.

Bez jebkādas naudas atdošanas garantijas un ar augstāku cenu diapazonu tas ir vairāk piemērots cilvēkiem, kuri precīzi zināt, ko viņi dara, un tam ir nauda.

Jūs saņemat pietiekami daudz funkciju un aparatūras, lai attaisnotu cenu, tomēr šeit plāni ir dārgāki.

101domēna funkcijas

Izmantojot 101domain, jūsu vietne iegūst diezgan lielu drošības paketi. Tas iekļauj bezmaksas SSL sertifikāti, ugunsmūri, aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru, un citi drošības līdzekļi, kas nodrošinās jūsu vietnes drošību.

Tas arī ierobežo aktivitātes līmeni no citām jūsu servera vietnēm var ietekmēt jūsu vietnes darbības laiku vai ātrumu.

101domēns dod jums bezmaksas domēnu pērkot mitināšanu vismaz vienu gadu.

Tas sniedz jums bezmaksas domēna privātuma aizsardzību. Tas nozīmē, ka jūsu personiskā informācija, piemēram, e-pasta adreses un vārds, tiks paslēpta no visiem.

Vadības panelim, jūs saņemat tikai Plesk. Citas iespējas nav pieejamas.

Plesks varētu nebūt labākais vadības panelis jums, vai arī jums varētu būt lielāka pieredze ar cPanel. Mēs iesakām to paturēt prātā, pērkot mitināšanu šeit.

Bezmaksas domēns, privātums un drošība padara 101 domēna plānus patiesi izcilus.

101domena veiktspēja

Pārbaudot 101domena ielādes laiku un optimizāciju, parādījās, ka šim pakalpojumu sniedzējam ir pieņemams ātrums. Mūsu vietne ir pilnībā ielādēta 2,5 sekundēs, tāpēc tik lielai vietnei tas ir lieliski. Un mēs saņēmām gan B rādītājus PageSpeed ​​(85%), gan Yslow (85%).

Tas izpaužas virs vidējā Atzīmēt un zināt, ka serveros tas izmanto HDD, tas ir vēl iespaidīgāk.

Runājot par servera darbības laiku, 101domain ir Garantija par 99,9%. Un pakalpojumu sniedzējs to kompensē ar kompensāciju, ja darbības laiks ir mazāks nekā solīts, tas atmaksās 10% no jūsu ikmēneša izdevumiem. Mēs pārbaudījām mūsu vietni mēnesi un bija 100% uptime likme visā.

Vidējais ziņojuma reakcijas laiks bija 299 ms, maksimālais snieguma rādītājs ir 256 ms. Kopumā mūsu reakcijas laiks bija zem vidējā un diezgan stabils.

Ja vēlaties aprēķināt iespējamo dīkstāvi, varat to izdarīt izmantojiet mūsu kalkulatoru zemāk.

Paredzētais Uptime

Jūsu mitināšana var samazināties:

Katru dienu

1m 26s

Iknedēļas

10m 4s

Mēnesī

43m 33s

Katru gadu

8h 45m 57s

Tālāk mēs izmantojām Bitcatcha, lai redzētu mūsu reakcijas laiku visā pasaulē. 101domens izpildījumā ieguva vispārēju A atzīmi, un vairums vietu atbildēja 20 līdz 60 ms. Līderis ir Kanāda ar savu 17 sekunžu laiku.

Bija tikai viena vieta, kur reakcijas laiks pieauga virs 100ms atzīmes bija Sanpaulu ar 129 ms.

101domain parādīja ātru un uzticamu servera darbību visos mūsu testos.

101domēna atbalsts

101domēns nepiedāvā pilnu klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī, bet, kā teikts, tās komandas smagi strādā, lai sniegtu vislabāko iespējamo atbalstu. Palīdzību var saņemt pa tālruni, tiešraides tērzēšanu, e-pastu vai biļešu sistēmu. Jūs pat varat atrast noderīga informācija 101domain emuārā.

Jūs saņemat divus atbalsta tālruņa numurus, ko izmantot, viens ir bezmaksas ASV numurs, bet otrs ir paredzēts starptautiskiem klientiem. Lai arī atbalsts pa tālruni darbojas no pirmdienas līdz piektdienai, tāpēc negaidiet palīdzību nedēļas nogalēs.

Mēs pārbaudījām tiešraides tērzēšanas iespējas un nekavējoties tika izveidots savienojums ar atbalsta aģentu. Pēc dažām minūtēm viņš atbildēja uz mūsu jautājumiem un bija pieklājīgs un izpalīdzīgs.

Kas mums patika visvairāk, ir tiešās atbildes, kas mums tika sniegtas. Nebija plašas saites uz emuāra ziņu vai citu informāciju, kas mums pašiem būtu jāatrod.

Kā norāda 101domēni, 99% laika tā zināšanu bāze var atbildēt uz 99% jūsu jautājumiem. Palīdzības raksti ir sagrupēti kategorijās, piemēram, rēķini, domēna pārvaldība, mitināšana un e-pasta pakalpojumi. Šie raksti ir diezgan padziļināti un piepildīti ar noderīgiem ekrānuzņēmumiem.

Ja tu esi nebaidās lasīt un mācīties pats, šeit noteikti atradīsit atbildes uz savām problēmām.

Atbalsts šeit ir ātrs un patiesībā noderīgs, vienīgais mīnuss ir tas, ka tas nedarbojas visu diennakti.

101domena plusi

Servera ātrums un ērti abonēšanas nosacījumi – tās varētu būt jūsu meklētās funkcijas. Šeit ir norādītas 101 domēna priekšrocības:

 • Pārsniegums par vidējo – pat ja tas nav ideāls, šāds ātrums ir kaut kas novērtējams.
 • Uzticams atbalsts – nepiedāvājot klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī, dienests 101domain sniedz jums pietiekamu palīdzību.
 • Bezmaksas SSL sertifikāts un domēna vārds – jūs saņemat gan bezmaksas SSL, gan bezmaksas domēna vārdu ar gada plāniem.

101domēna mīnusi

Šim pakalpojumu sniedzējam ir dažas negatīvās puses, kas jāņem vērā. Lietas, piemēram, augstās cenas un vājš klientu atbalsts, šeit varētu būt noņēmējs. Šeit ir 101 domēna mīnusi:

 • Augstākas cenas – ja jūs jautājat mums, dažādu plānu cenas ir nedaudz zemākas nekā parasti.
 • Apmaksāts vietņu veidotājs – jums ir jāmaksā vietņu veidotājam, kad varat to iegūt bez maksas no citiem pakalpojumu sniedzējiem.

101domena pārskats – spriedums

Kopumā, 101domain piedāvā lielisku veiktspēju un funkcijas, taču trūkst dažu lietu. Pievienojiet grozam svarīgākās funkcijas, piemēram, dublējumus un vietņu veidotāju, kā arī jau tā dārgā cena kļūs vēl augstāka.

Kamēr 101domain ir lielisks domēnu reģistrators, hostinga pakalpojumu jomā vēl ir daudz ko uzlabot.

101.domēns ir lielisks:

Ja vēlaties pienācīgu dalītu mitināšanu ar bezmaksas domēna drošību un neierobežotu joslas platumu.

Ja pats esat izmantojis 101domain, komentāru sadaļā zemāk atstājiet savus 101domain pārskatus.

Plusi

 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • Plesk vadības panelis
 • Bezmaksas domēna vārds
 • Pārsniegums par vidējo

Mīnusi

 • Apmaksāts vietņu veidotājs
 • Dārgi plāni
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me