Lunarpages apskats

Lunarpages ir viens no mitināšanas veterāniem, kurš tika izveidots 1990. gados un joprojām apgalvo, ka piedāvā konkurētspējīgus pakalpojumus. Pašlaik Lunarpages nodrošina kopīgu, specializētu un mākonīgu mitināšanu vairāk nekā 46 500 klientiem.

Pēc uzņēmuma domām, visu šo laiku tas nodrošināja uzticamu augstas kvalitātes mitināšanu.

Tātad šajā Lunarpages pārskatā mēs redzēsim, vai pakalpojumu sniedzējs patiesībā ir labs. Redzēsim, kā gāja!

Pirmā misija ar Lunarpages

Īpašs uzsvars uz kosmosa izpēti tās zīmola veidošanā bija mans patīkamais pirmais ceļojums uz Lunarpages vietni. Tas piedāvā kaut ko atšķirīgu un patiešām kontrastē ar blāvo korporatīvo stilu, kuru mēs esam pieraduši redzēt.

Pats labākais vietnē ir tas, cik draudzīga tā ir.

Es uzreiz varēju redzēt uzmanību, kas pievērsta klienta ceļojuma uzlabošanai. Lielas pūles ir veltītas tam, lai padarītu lietas lietotājam pēc iespējas vienkāršākas.

lunarpages pārskats

Tomēr, runājot par pakalpojumiem, arī Lunarpages ir patiešām plašs. Vietnē jūs atradīsit:

  • Dalīta mitināšana ar četriem dažādiem mērķiem, ieskaitot personīgo, Windows, biznesa un tālākpārdevēju.
  • Dedicated hostings gan operētājsistēmai Windows, gan Linux.
  • 2 Mākonis hostings opcijas – mērogojams VPS mākonis un privāts mākonis.

Lunarpages apgalvo, ka katram klientam tiek piedāvāts pilnīgs risinājums, nevis tikai nodrošināts mitināšanas pakalpojums. Izņemot šos, tajos ietilpst arī Weebly vietņu veidotājs, kas palīdzēs jums, veidojot vietni no jauna.

Bet viena lieta, kas patiesībā izceļas, ir Lunarpages ekspertīze – Pārvaldīta tīmekļa mitināšana.

Ja jūs don’Ja nevēlaties uztraukties par tikko mitinātās vietnes IT sadaļu, varat doties tieši uz šo pakalpojumu.

Pārvaldīta tīmekļa mitināšana nodrošinās jums ekspertu viedokli un speciālistus, kuri to darīs pārraudzīt un pārvaldīt savu vietni visu diennakti.

Mēs arī ļoti priecājamies, ka Lunarpages uzlabojas.

Pirms vairākiem mēnešiem mēs pārskatījām vietni Lunarpages, lai tikai uzzinātu, ka tas ir krietni atpalicis no konkurences. Pat ar tādiem slaveniem klientiem kā Nissan, Verizon un Sony, pakalpojumu sniedzējs nespēja sekot līdzi cenām un klientu atbalstam.

Pēc tā, ko mēs redzam tagad, lietas ir mainījušās. Tāpēc iedziļināsimies detaļās!

Lunarpages cenu noteikšana

Lunarpages ir 2 dalīti mitināšanas plāni personīgai lietošanai, cena sākot no USD 3,95 mēnesī. Ja jums ir nepieciešams vairāk premium funkciju un datu, ir iespējams jaunināt uz Linux pamata hostinga plānu par USD 4,95 mēnesī.

lunarpages pārskats: Lunarpages cenu noteikšana

Izmantojot abus personiskos dalītās mitināšanas plānus, jūs saņemat LPCP vadības paneli un Softaculous tīmekļa skriptus. Bet atbilstoši jūsu mitināšanas vajadzībām plāniem ir citas atšķirīgas iespējas:

  • Starteris plāns, kura cena ir 3,95 USD mēnesī, ietver 5 GB krātuves vietu un 50 GB joslas platumu. Tas atbalsta 5 e-pasta kontus un 1 FTP kontu, kā arī 1 MySQL datu bāzi.
  • Pamata pakete maksā USD 4,95 mēnesī. Tas nodrošina neierobežotu uzglabāšanas vietu un neierobežotu joslas platumu. Jūs arī saņemat neierobežotu FTP, iekļaujot e-pasta kontus, MySQL datu bāzes un pat Weebly vietņu veidotāju.

Kā redzat, palielinot tikai USD 1 USD’Jūs varēsit baudīt neierobežotus resursus ar Pamata konts. Tomēr tas atbalsta tikai Linux / Unix.

Tātad, ja vēlaties uz Windows balstītu serveri, jums jāiet ar Windows dalītā mitināšanas plānu, kas ir dārgāka iespēja. Windows mitināšanas plāns jums izmaksās 9,95 USD / mēnesī.

lunarpages pārskats

Izmantojot Windows koplietoto mitināšanu, jums tiks nodrošināta neierobežota krātuve, 500 MB pastkastes krātuve katram domēnam, bezmaksas domēna vārds un Plesk vadības panelis. Izklausās pēc laba darījuma.

Tomēr tur ir nozveja.

Reklamētā cena ir derīga tikai tad, ja iegādājaties plānu uz ilgāku laiku nekā 1 mēnesis. Ar dažiem plāniem periodam jābūt vēl garākam par gadu.

Šeit ir tabula, lai jūs varētu salīdzināt cenu atšķirības:

Maksājuma periods / plānsStarterisPamataWindows
1 mēnesis12,95 USD
3 mēneši32,85 USD38,85 USD
6 mēneši59,70 USD71,70 USD
1 gadsUSD 47,40107,40 USD131,40 USD
2 gads94,80 USD166,80 USD238,80 USD
3 gads142,20 USD214,20 USD358,20 USD
5 gads237,00 USD297,00 USD597,00 USD
10 gadu474,00 USD594,00 USD1 194,00 USD

Kā redzat, cenas vairs nav lētas. Tomēr varētu būt vērts, ja Lunarpages piedāvā labu cenas un vērtības attiecību un ja saimnieka veiktspēja ir lieliska.

Tāpēc mēs veicām padziļinātu pētījumu par dažādiem Lunarpages pārskata plāniem. Tabulā varat salīdzināt plānus un redzēt, vai tie piedāvā jūsu projektam pietiekami:

StarterisPamataWindows
Diska vieta5 GBNeierobežotsNeierobežots
Joslas platums50 GBNeierobežotsNeierobežots
Domēni atļauti?NeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
SSLIekļautsIekļautsIekļauts
Aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūruUSD 9,95 mēnesīUSD 9,95 mēnesī
E-pasta konti1NeierobežotsNeierobežots
Vietņu veidotājsWeebly
cPanelUSD 2 mēnesī
Auto-InstallerSoftakulīgsSoftakulīgs
Auto-Installer skripti300+300+
Naudas atdošanas garantija30 dienas30 dienas30 dienas
Klientu atbalstsPirmdiena – piektdiena: tiešraide, biļete, tālrunisPirmdiena – piektdiena: tiešraide, biļete, tālrunisPirmdiena – piektdiena: tiešraide, biļete, tālrunis
Servera atrašanās vietas izvēleTikai ASVTikai ASVTikai ASV
Bezmaksas automatizētas dublējumkopijasUSD 1,50 mēnesīUSD 1,50 mēnesīUSD 1,50 mēnesī

Liekas, ka Lunarpages ir diezgan daudz ko piedāvāt. Bet viena lieta, kas mani visvairāk pārsteidz, ir tā, ka uzņēmēja ir uzlabojusies kopš mūsu iepriekšējā Lunarpages pārskata.

Mēs redzam izmaiņas cenu politikā – sākuma plāns paliek lēts, pat ja tas tiek nopirkts uz gadu. Bezmaksas SSL sertifikāti ir pievienoti arī visām pakotnēm. Jūs iegūsit arī Softaculous ar abām Linux koplietošanas hostinga paketēm.

Liekas, ka Lunarpages iet pareizajā virzienā!

Lunarpages plusi

Lunarpages sola visaptverošu, neatkarīgu un uzlabotu mitināšanu. No tā, ko mēs redzam, tas piedāvā labāku klientu atbalstu nekā līdz šim, pieejamu cenu noteikšanu dažiem plāniem, augstākās klases funkcijas un lielisku laiku.

Pārbaudiet informāciju zemāk!

Klientu atbalsta uzlabošana

Lunarpages tagad piedāvā vairāki atbalsta saņemšanas veidi. Tas ietver tiešraides tērzēšanu, biļeti un atbalstu pa tālruni. Ir pieejama arī zināšanu bāze.

Iepriekš jūs Lunarpages varējāt sasniegt tikai pa e-pastu un tālruni. Tātad ieviešot Tiešraides tērzēšana ir būtisks uzlabojums.

Tomēr ir tikai viena lieta.

Atbalsts ir pieejama tikai nauda – piektdien no pulksten 7 līdz 17 pēc Klusā okeāna laika ja esat parasts lietotājs. Dedicated serveru un VPS lietotājiem tiek nodrošināts diennakts atbalsts.

Lietotāju atsauksmes par atbalstu ir lieliskas, taču ir jāuzlabo atbildes laiks pa e-pastu. Tā prasa Lunarpages apmēram 12 stundas, lai atbildētu uz biļeti. Un tas prasa daudz laika, ja jums ir nopietna problēma!

Sākuma paketē nav cenu noteikšanas triku

Lielākā daļa tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju spēlē šo dīvaino spēli, kur viņi piedāvā zemāku cenu, bet vēlāk daži papildu nosacījumi to papildina. Pēc tam cena ātri lec debesīs.

Bet nekas līdzīgs nenotika ar sākuma komplektu. Komplektā ir 2 norēķinu cikli ar vienādu mēneša tarifu!

Ja pamanāt viņu plānotās cenas mūsu Lunarpages pārskatā, jūs’Redzēsim, kā citiem plāniem ir atšķirīga likme dažādiem norēķinu cikliem, izņemot sākuma paketi.

Bezmaksas vietņu pārsūtīšana un domēna vārds

Lunarpages piedāvā bezmaksas domēnu ar visiem dalītā hostinga plāniem, izņemot vislētāko. Jūs varat izvēlēties jebkuru domēna vārdu. Tas ietver arī dažādus TLD, piemēram, .com, .org vai .biz.

Tikai paturiet prātā, ka reģistrācija ir bez maksas tikai no 1 līdz 3 gadiem, atkarībā no jūsu plāna.

lunarpages pārskats

Ir pieejama arī vietņu pārsūtīšana; brīvi ar visiem plāniem šoreiz.

Tātad, ja jūs mitināt savu vietni citur, Lunarpages rūpēsies par migrācijas procesu.

Lielisks Uptime

Ikviens mitināšanas pakalpojumu sniedzējs apgalvo, ka darbspējas laiks ir gandrīz 100%, bet cik no viņiem to patiešām var nodrošināt? Nu, nav daudz.

To sakot, mēs ar prieku pievienojām šo punktu mūsu Lunarpages pārskatā. Mēness lapām ir vidējais darbspējas laiks 99,99%!

Lunarpages-pārskatīšana-lunarpages-uptime

Rezultātā mēs redzam, ka Lunarpages izmanto veselīgus serverus un labi tos pārvalda. Tātad vietne, kas iziet, nebūs jūsu problēma, ja izvēlēsities šo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Lunarpages Cons

Uzlabošana nav viss. Ir daži lauki, kur Lunarpages varētu darīt labāk. Reakcijas laiks joprojām ir mazāks par vidējo, un par pakalpojumiem, par kuriem jūs citādi nebūtu jāmaksā, ir noteikta papildu maksa.

Šeit ir sīkāka informācija!

Zem vidējā reakcijas laika

Salīdzinot ar vidējo reakcijas laiku 553ms, Lunarpages atpaliek no tā 716ms. Un, lai gan rezultāts nav pilnīgi šausmīgs, jūs varat sajust lēnākas lapu ielādēšanas reizes sekas – piemēram, atlēcienu līmeņa palielināšanos.

lunarpages pārskats

Lunarpages iet pareizajā virzienā, izmantojot daudz pakalpojumu; tagad ir laiks darīt to pašu ar servera ātrumu. Un mēs ticam, ka to var paveikt labāk!

Nepamatota uzstādīšanas maksa

Lielākā daļa hostinga pakalpojumu sniedzēju par jūsu vietnes iestatīšanu neiekasēs maksu. Bet diemžēl Lunarpages nav starp tiem.

Ja izvēlaties norēķinu ciklu, kas ir īsāks par 1 gadu, jums būs jāmaksā USD 30 dolāru vienreizēja iestatīšanas maksa.

lunarpages-pārskatīšana-lunarpages-setup-maksa

Ņemot vērā, ka plāna cena nav tik lēta, arī 30 USD ir ievērojams pieaugums.

Tātad, ja jūs joprojām nolemjat izvēlēties Lunarpages, atsakieties uz ilgāku laiku, lai jūs varētu izvairīties no nevajadzīgām maksām.

cPanel maksa

Lielākā daļa resursdatoru nodrošina cPanel kā noklusējuma vadības paneli bez maksas. Bet tas nav gadījumā ar Lunarpages.

lunarpages-pārskatīšana-lunarpages-lpcp-vadības panelisVisos Linux mitināšanas plānos ietilpst: pielāgots Lunarpages vadības panelis. Kas nav slikti.

Lunarpages LPCP mitināšanas pārvaldības panelis ir diezgan vienkāršs un intuitīvs. Tam ir līdzīgs izkārtojums kā vecākām cPanel versijām. Tomēr izmantošana ir nedaudz atšķirīga.

Tāpēc paturiet prātā, ka, ja jūs esat pieradis pie cPanel, pārslēgšana varētu būt sarežģīta. Tātad jums var būt cPanel, bet par papildu samaksu. Tas maksā 2 USD / mēnesī.

Lunarpages apskats – spriedums

No tā, ko mēs redzējām šajā Lunarpages pārskatā, tas piedāvā pienācīga dalīta mitināšana par konkurētspējīgu cenu. Tas tiek uzlabots, saglabā stabilu darbības laiku un iesaiņojumā ir iekļautas vairākas lieliskas iespējas.

Bet ir arī dažas kļūdas.

Lunarpages servera ātrums ir mazāks par vidējo, kas nav īsti pieņemams, ja ir tik daudz saimnieku, kuriem izdodas sasniegt acs saišu ātrumu. Arī iestatīšanas un cPanel izmaksas izskatās nepamatotas.

Bet jūs zināt, ko? Lunarpages ir vērts izmēģināt. Ir pieejama bezmaksas izmēģinājuma versija, lai jūs varētu rīkoties bez riska. Kas zina, varbūt šis interesants pakalpojumu sniedzējs var jums labi noderēt.

Plusi

  • 99,99% Uptime
  • Atbalsta iespēju uzlabošana

Mīnusi

  • Zem vidējā servera ātruma
  • Iestatīšana un cPanel maksa
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me