VietnesBuilder.com pārskats

Vai tas ir putns, vai tā ir lidmašīna? Vai tas ir Sitey, vai tas ir Sitelio?

Nē! Tā ir VietneBuilder.com

Tas, ka viens vietņu veidotājs strādā ar vairākām identitātēm, kļūst arvien populārāks, un tas bieži vien var būt maldinošs vai satraucošs.

Tomēr dažreiz ir labi iemesli to darīt.

Šīs vietņu veidotāju identitātes krīzes noslēpumi visi šajā vietnesBuilder.com pārskatā nav atklāti.

Ir vietneBuider.com Legit?

Lai atrisinātu šo mīklu – jā, vietneBuilder.com ir likumīga, bet vai tā ir autentiska? Nē.

Patiesībā, ir vēl divi citi tīmekļa veidotāji, kas izmanto tieši tādu pašu programmatūru kā SiteBuilder. To es uzzināju, uzrakstot pārskatu par Sitelio, kur pamanīju līdzības. Pēc turpmāku pētījumu veikšanas kļuva skaidrs, ka ir vēl viens vainīgais – Siteijs.

vietņu veidotāju pārskats

Kopš trīs vietņu apvienošanās, viņi ir iegādājušies diezgan sliktu klientu atsauksmju katalogu. Un, lai arī daudzas problēmas ir grozītas, dažas joprojām pastāv.

Neskaitot negatīvās atsauksmes, pati WebsiteBuilder.com platforma ir vienkārši izmantojama. Tāpat kā visi citi tīmekļa veidotāji, tas izmanto sadaļas, lai organizētu jūsu vietni. Ar vairāk nekā simts iepriekš izstrādātu sadaļu, ir daudz, no kuriem izvēlēties, bet jūs varat arī izveidot savu.

Bet tiem, kas cer uz 100% nesāpīgu pieredzi, neturiet elpu.

vietnesbuilder.com pārskats

Lai gan pirmsprojektēšanas sadaļas ir lielisks laika ietaupījums, citas funkcijas nav.Pati saskarne var būt milzīga, ar parādītu satriecošu skaitu rīkjoslu.

Arī vēl viens mulsinošs elements: ir daudz animācijas iespēju, tomēr attēli nav gatavi tīklenei.

Cik “novecojusi” ir šī lieta?

VietnesBuilder.com motīvi & Citas īpašības

Runājot par tēmām, vietneBuilder.com nodrošina ļoti veselīgu 100+.

vietņu veidotāju pārskats

Viņi ir moderni, tomēr tie īpaši neizceļas. Un kaut kāda dīvaina iemesla dēļ, Kad esat izvēlējies savu motīvu, jūs nevarat atgriezties to mainīt. Tas, maigi izsakoties, ir satraucoši.

Tomēr ir dažas labas ziņas. VietneBuilder.com ir izveidojusi savu e-komercijas sistēmu ar ļoti daudzām funkcijām, piemēram, produktu variantiem un e-pasta pielāgošanu.

Piedāvātā emuāru veidošanas platforma ir vēl viena noderīga funkcija, un faktiski tā ir viena no labākajām emuāru redaktoriem, ko esmu redzējis no vietņu veidotāja. Jūs varat rediģēt pastāvīgo saiti, izveidot vāka attēlus, tapu ierakstus un daudz ko citu.

vietņu veidotājs-pārskats-5

Plāni un cenas sīkāk

VietneBuilder.com piedāvā tikai saviem klientiem viena abonēšanas iespēja, kas paredz maksāt katru mēnesi. Atšķirībā no daudziem citiem vietņu veidotājiem, vietneBuilder.com piedāvā arī pilnīgi bezmaksas paketi.

Lai gan bezmaksas plānā ir liels skaits veidņu un neierobežots joslas platums, es to neieteiktu pret vietnēm, piemēram, WordPress.

BezmaksasPiemaksaBiznesse-komercija
Bezmaksas hostings
Joslas platumsNeierobežotsNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Veidņu skaits100+100+100+100+
Pielāgots domēns
Bezmaksas domēns
AtbalstsE-pastsE-pastsPrioritātePrioritāte
e-komercija
Tiek parādītas reklāmas?

Papildus bezmaksas piedāvājumam ir trīs apmaksāti plāni, no kuriem izvēlēties. Vietnes veidotājs premium konts mēnesī ir mēnesī 4,61 USD, savukārt tā biznesa konts mēnesī sākas ar USD 5,38. Abi plāni ir pilni ar funkcijām, un arī par diezgan labu cenu. Tomēr atšķirībā no e-komercijas plāna viņiem netrūkst nozīmīgu īpašību.

Fvai lietotājiem, kuri gūs labumu no e-komercijas, tas jums atmaksās 9,23 USD mēnesī. Salīdzinot ar konkurentiem, šī cena mēnesī ir saprātīga.

Kopumā trīs cenu plāni ir ļoti līdzīgi un tiem trūkst elastības. Es ļoti centos ieteikt kādu no pakotnēm, jo ​​tām trūkst funkciju un ir sliktas atsauksmes no klientiem. Lietotājiem, kuri vēlas uzņemties risku, es personīgi meklētu e-komercijas paketi.

Performance

Lai pabeigtu vietnes WebsiteBuilder.com darbību, es nokārtoju dažus testus, lai pārbaudītu, cik labi tas darbojas ātruma laukā.

vietņu veidotājs-pārskats-5

Šie ir diezgan vidēji vietnesBuilder.com rezultāti, un tāpēc es neko labu vai sliktu nevaru pateikt, jo tas ir pilnībā atkarīgs no tā, kur atrodas jūsu bizness.

VietnesBuilder.com apskats – nobeiguma domas

Ja godīgi, vietneiBuilder.com ir grūti uzticēties, ņemot vērā tās šausmīgo norēķinu praksi un novecojušo programmatūras dublikātu. Kaut arī tā cenas ir ļoti konkurētspējīgas, produkts nav.

Un, neskatoties uz to, ka viņi ir e-komercijas sistēmas un iepriekš izstrādātu sadaļu fani, Es baidos, ka vienīgais, kas man jāsaka par vietni WebsiteBuilder.com, ir no tā izvairīties. Ja jūs joprojām vēlaties iedot tam ziņkārības virpuli, saglabājiet zemas cerības.

Tātad, ja jūs mēģināt vietniBuilder.com, lūdzu, nekautrējieties atstāt savus vietnē WebsiteBuilder.com sniegtos pārskatus un pieredzi zemāk, un, ja jūs meklējat lētākas un visapkārt labākas vietņu veidošanas iespējas, ir daudz, no kurām izvēlēties.

Plusi

  • Lieliska emuāru veidošanas funkcija
  • Paciņas par saprātīgu cenu

Mīnusi

  • Slikta norēķinu prakse
  • Sliktas klientu atsauksmes
  • Neelastīgas paketes
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me