Shopify vs. WordPress (електронна комерція, блог, теми, інтеграція плагінів)

Порівнюючи Shopify та WordPress, ями два титани веб-сайтів електронної комерції один проти одного. Ви знаєте, що хочете продавати свою продукцію в Інтернеті – але як? Багато нових підприємців у галузі електронної комерції чи власники малого бізнесу явно захоплені тим, що продають, але часто не мають технічних підборок для створення свого інтернет-магазину.

Shopify та WordPress – одні з найчастіше використовуваних інструментів в Інтернеті та забезпечують мільйони успішних магазинів. Хоча вони обоє чудові, ваші конкретні потреби можуть зробити одну платформу більш корисною для вас, ніж іншу. Або ви просто зможете використовувати обидва одночасно. Прочитайте наші різні огляди WordPress та Shopify, а також поради щодо найефективнішої реалізації програм.

Shopify vs. WordPress: загальні відгуки

З такими інструментами, як Shopify та WordPress, створити інтернет-магазин не так складно, як вам здається. Обидві програми містять усе, що вам потрібно, щоб почати продавати лише за кілька хвилин та кліків.

Огляд WordPress

Спочатку розглядався як просто платформа для ведення блогів, WordPress перетворився на одну з найпотужніших і гнучких платформ для виходу на ваш бренд в Інтернеті. Понад 25% всіх веб-сайтів використовують WordPress, який є абсолютно безкоштовним і повністю створений волонтерами. Використовуйте WordPress, якщо шукаєте:

 • Безкоштовно (або в основному безкоштовно): За допомогою хостингу ваш магазин може бути в Інтернеті за кілька доларів на місяць.
 • Настроювання: Теми та додатки забезпечують потрібний вам вигляд та функції.
 • Громада: Мільйони надають підтримку та ідеї для покращення WordPress для всіх.

Оскільки система управління вмістом WordPress безкоштовна, все, що вам потрібно, – це хостинг-план. Більшість компаній пропонують встановлення WordPress одним натисканням, а деякі навіть пропонують хостингові пакети, пристосовані для максимальної швидкості та безпеки WordPress. InMotion хостинг піде на крок далі зі своїм унікальним конструктором сайтів, специфічним для WordPress, BoldGrid.

Перегляньте інші основні хости для WordPress »

Shopify Review

Команда, яка стоїть за Shopify, спочатку запустила інтернет-магазин з продажу сноуборд обладнання. Замість того, щоб розміщувати свої товари на будь-якій кількості ринків, вони вирішили створити власний інструмент, який дозволить їм будувати стосунки з клієнтами та демонструвати їх бренд. Зараз понад 300 000 активних магазинів Shopify здійснили понад 20 мільярдів доларів продажів. Подумайте про Shopify, якщо хочете:

 • Легко: Ваш магазин, хостинг, управління запасами та аналітика – все в одному місці.
 • Зовнішня безпека: У кожному магазині є сертифікат SSL та відповідність PCI.
 • Централізована підтримка: Отримайте підтримку 24/7 за допомогою телефону, електронної пошти чи чату.

Shopify – це єдиний магазин для електронної комерції, який включає захищений хостинг, необмежену пропускну здатність та всі інструменти, необхідні для відкриття магазину для бізнесу. Хоча цінник трохи крутіший, ніж у більшості спільних планів хостингу, варто знати, що фахівці служби підтримки Shopify цілодобово можуть піклуватися про всі аспекти вашого бізнесу..

Переглянути інші провідні хости електронної комерції »

Shopify vs. WordPress: Порівняння електронної комерції

Тут можна пройти одним із двох шляхів. Ви хочете пройти довшу дорогу, але маєте максимальну гнучкість та можливість зростати? Або ви просто хочете встати та працювати якомога швидше, навіть якщо ціна вища і у вас не буде стільки варіантів для масштабування?

Ми не будемо брехати, буде більше налаштувань WordPress. Вам потрібен хост, тема, сертифікат SSL та плагін для електронної комерції. Ця остання частина – це WooCommerce. Маючи майже 17 мільйонів завантажень, WooCommerce працює майже на 40% інтернет-магазинів. WooCommerce також допоможе вам інтегрувати ваш обліковий запис PayPal. При всій підготовці, необхідній для WordPress, обраний вами хост – неймовірно важливе рішення. Насолоджуйтесь рядом включених функцій за важко перевершеною ціною, використовуючи верхній хост електронної комерції початкового рівня нижче.

Переглянути інші провідні хости електронної комерції »

Вам не потрібні якісь навички кодування чи дизайну, щоб відкрити свій Шопіруйте магазин. Ви можете вибрати більше ніж 100 заздалегідь створених шаблонів і налаштувати макети, кольори та вміст. Ваш магазин та кошик для покупок автоматично оптимізовані для мобільних пристроїв та SEO, і ви можете відстежувати ефективність за допомогою аналітики як на ваших продуктах, так і на веб-трафіку. Якщо ви зіткнулися з будь-якими проблемами по дорозі, спеціальна служба підтримки Shopify доступна цілодобово на додаток до довідкового центру, дискусійних форумів та університету електронної комерції..

Переглянути інші провідні хости електронної комерції »

Shopify vs. WordPress: Порівняння блогів

Цей досить простий. Ви хочете використовувати найпопулярнішу платформу для блогів у галактиці або додаткову функцію, створену компанією eCommerce?

Розповідайте свою історію будь-яким способом, який ви можете уявити WordPress. Ви можете вибрати будь-яку кількість безкоштовних або платних тем і додати плагіни для соціального обміну, збільшення SEO, аналітики та інтерактивності. Використовуйте категорії, теги та постійні посилання, щоб організувати свій блог і зробити його більш зручним для користувачів.

Шопіруйте технічно не має інструменту для ведення блогів, але він просто не співпадає з функціональністю та потужністю WordPress. Платформа задовольнятиме потреби початківців, але відсутність плагінів та гнучкості означає, що успішні магазини швидко переростуть Shopify.

Ми можемо захистити свої ставки і сказати вам, що у піддомені (тобто blog.yourstore.com) є магазин Shopify і WordPress, але це не варто. Більше 60 мільйонів користувачів не можуть помилитися – використовуйте WordPress з нашим улюбленим хостом блогу.

Перегляньте інші основні хости для WordPress »

Shopify vs. WordPress: вартість хостингу

Ось де WordPress починає відтягуватися. Платформа з відкритим кодом безкоштовно завантажувати та використовувати, як і багато плагінів та тем. Шопіруйте, з іншого боку, розпочинає свої плани в межах 10 доларів на місяць. Однак найдешевший план генерує лише списки продуктів, які можна вбудувати на існуючий веб-сайт або в соціальних мережах – це не окрема вітрина магазину. Ці плани складають від 30 до 300 доларів на місяць, залежно від необхідних функцій.

Дотримуйтесь основної, доступної веб-хостингової компанії. Більшість з них пропонує встановлення WordPress одним натисканням кнопки, і ви почнете лише для цього Від 2 до 5 доларів на місяць.

Подивіться інші найдоступніші господарі »

Shopify Інтеграція плагінів WordPress

Як ми говорили раніше, поєднання сильних сторін WordPress і Shopify – це надійний спосіб отримати інтернет-магазин вашої мрії. Виконайте наступні дії, щоб розпочати:

 1. Зареєструйтесь для хостингу: Налаштуйте обліковий запис у хостинг-компанії, наприклад BlueHost ($ 2,95 / місяць) або InMotion ($ 5,99 / місяць), що дозволяє встановити WordPress одним натисканням кнопки.
 2. Втіліть свій дизайн: Налаштуйте веб-сайт із потрібними темами, зображеннями та вмістом. Буде простіше інтегрувати Shopify у існуючий брендинг.
 3. Підписуйтесь на Shopify: Далі підпишіться на свій обліковий запис Shopify. Ви можете почати з 14-денної безкоштовної пробної версії, а потім перейти на пакет Shopify Lite.
 4. Встановити плагін Shopify: Після того, як ви все зареєструвались і готові розпочати продаж, перейдіть до WordPress, щоб встановити та активувати плагін Shopify. Відкрийте плагін (за посиланням Shopify в меню адміністратора зліва) і введіть свою інформацію для входу в Shopify, щоб зв’язати ваш магазин і веб-сайт.
 5. Налаштування магазину! Плагін допоможе вам додавати продукти, налаштовувати варіанти оплати та налаштовувати доставку. Ви можете додати окремі продукти чи колекції до будь-якої публікації, сторінки чи бічної панелі WordPress одним натисканням кнопки.

Ці поради повинні мати вам гарний шлях. Але якщо ви зациклюєтесь, знайдіть один із безлічі чудових підручників в Інтернеті, на яких є безліч скріншотів, які проведуть вас через процес.

Shopify WordPress теми

Пошук правильної теми WordPress може бути схожим на примхливий досвід для початківців та досвідчених дизайнерів. Маючи стільки яскравих варіантів, як дізнатися, що ваш пошук закінчився?

Скріншоти чотирьох тем електронної комерції WordPress

За годинниковою стрілкою вгорі зліва: теми Hype, Simple, FreeStore та Ella поєднують у собі найкращі WordPress та Shopify.

Сподіваємось, ми зможемо заощадити певний час, склавши список деяких найпопулярніших тем WordPress, створених з урахуванням Shopify.

 • Хайп: Shopify об’єднався з Themezilla, щоб зосередитись на потужних зображеннях виробів.
 • Простий: Як і випливає з назви, цей дизайн стосується простого досвіду покупки.
 • FreeStore: Включені макети та шаблони сторінок полегшують дизайн початківцям.
 • Елла: Орієнтована на моду, адаптуйте свій веб-сайт за допомогою багатошарової навігації та мега меню.

Якщо ви хочете переглянути більше варіантів, наш посібник з оглядів WordPress висвітлює найкращі теми. У тематичному каталозі WordPress також доступні понад 100 тем.

Почніть продавати чи вести блоги за менш ніж 10 хвилин

Такі інструменти, як WordPress та Shopify, дозволяють вам більше часу проводити зі своїми продуктами, бізнесом та ідеями, а не метушитися зі складним інтернет-магазином. Ми думаємо, що більшість підприємців будуть насолоджуватися розширеними функціями та необмеженою гнучкістю WordPress, але, безумовно, розуміємо та цінуємо, як Shopify піклується про початківців, пропонуючи простий магазин “єдиний”, який відповідає всім їхнім потребам.

Якщо ви вважаєте, що WordPress підходить саме вам (з інтеграцією плагінів Shopify або без нього), ознайомтеся з нашим списком найкращих хостинг-компаній для WordPress.

Продовжуйте порівнювати подібні статті з популярними параметрами створення веб-сайтів:

 • Squarespace vs. WordPress vs. Weebly vs. Wix
 • WordPress vs. Weebly
 • WordPress проти Blogger
 • WordPress vs. Squarespace
 • WordPress vs. Joomla vs. Drupal

Не забудьте повідомити нам, що ви думали про статтю, або поділіться своїм досвідом з Shopify або WordPress, скинувши нам рядок нижче!

Переможець: WordPress – із плагіном Shopify!

На щастя, ви можете отримати найкраще з обох світів. Захоплюйте продуктивність, масштабованість та підтримку хостингу WordPress, використовуючи при цьому інфраструктуру електронної комерції Shopify. Отримайте потужний хост WordPress, такий як InMotion, і додайте плагін для покупки кошика електронної комерції Shopify, щоб зв’язати свої акаунти та продати безпосередньо на своєму сайті WordPress..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me