“Спільний хостинг проти виділеного хостингу” – Серверні відмінності (2020)

Порівнювати спільний хостинг та присвячений хостинг – це більше, ніж очевидна різниця у тому, скільки коштує кожна послуга – це тягне за собою гарантію довгострокового успіху вашого присутності в Інтернеті, оскільки він набирає тягу з цільовою аудиторією.

Ще в той день, до віртуалізації хмари та серверів, спільний хостинг та спеціалізовані сервери були вашими єдиними варіантами. Із такою кількістю варіантів, які допомагають подолати розрив у хостінгу, перехід від спільного до спеціалізованого хостингу значно плавніший. Однак пошук правильного розміру хостингу є ключовим, незалежно від того, чи є у вас особливі потреби в безпеці, чи потрібно запускати складні системи баз даних або просто мати простий та інформаційний веб-сайт.

Тут ми виділимо провідних хостингових постачальників кожного типу послуг, а також деякі ключові подібності та відмінності, що стосуються ціни, продуктивності, безпеки та обчислювальних ресурсів. Читайте далі!

6 найкращих спільних & Виділені хостинг-провайдери

Замість того, щоб занурюватися прямо в технічні визначення та відмінності, почнемо з грунтовки, переглянувши основні плани хостингу в кожній категорії. Ви помітите різницю в ціні та продуктивності та зрозумієте, які компанії перевершують кожен тип конфігурації сервера.

Якщо вам потрібен хостинговий хостинг і знаєте це, пакети керованих послуг часто добре коштують витрат, якщо тільки для патчів безпеки та оновлень. Однак якщо вам не потрібні подібні потужності або виділений сервер, що перевищує ваші фінансові кошти, спільні плани хостингу заощадять ваш пакет і відомі тим, що обслуговують переважну більшість клієнтів веб-хостингу. Порівнювати плани з необмеженим обсягом пам’яті та пропускною здатністю – чудове місце для початку.

3 найкращих загальних хостинг-провайдерів загалом

Є багато спільних хостинг-провайдерів там. Деякі з них застосували підхід, орієнтований на нішу, спеціалізуючись на розміщенні сервісів, що обслуговують додатки, галузі чи потреби домену та електронної пошти. Найкращі хостинг-провайдери загалом запропонують список популярних функцій за найвигіднішими ціновими точками. Нижче наведено загальні плани хостингу, які ми рекомендуємо:

Подивитись більше спільних хостів »

3 найкращих загальнодоступних постачальника сервера в цілому

Покупки присвяченого хостингу означають, що ви, мабуть, маєте великі плани для свого інтернет-бізнесу. Тож ми склали цей список найкращих спеціалізованих хостинг-провайдерів на основі продуктивності, репутації та надійності.

Ви хочете врахувати включені послуги та ціну при прийнятті рішень, але найціннішими послугами, які слід шукати, крім трьох згаданих, є масштабованість та безпека. Якщо ви переглянете технічні параметри кожного і немає чіткого переможця, це може знизитися до ціни. Ці спеціалізовані провайдери серверів домінують у цій галузі:

Подивіться більше виділених хостів сервера »

Огляд: Що таке Спільний хостинг та Виділений хостинг?

Коротко, виділений хостинг означає у вас є весь сервер – ціла машина – все для себе. Так само, як орендувати автомобіль і мати повний контроль над тим, хто їде з вами, як швидко ви їдете, і радіостанціями, які ви дуєте або пропускаєте, жоден інший веб-сайт не розміщується на вашому сервері. На відміну від громадського транспорту, або в цьому випадку спільного хостингу, виділений сервер – це все за вами. Все під вашим контролем – від конфігурацій на рівні машини до налаштувань панелі управління.

У контрасті, спільний хостинг означає Ваш веб-сайт розміщений на тому ж сервері та на жорсткому диску, як і багато інших веб-сайтів. Як і коли їдете на автобусі, у вас немає фактичного контролю над машиною, і ви повинні ділитися простором з купою інших людей.

Графічно ілюструє типи хостингу

Спільний хостинг означає, що ви ділитесь простором на одній машині, тоді як виділений сервер – це все!

Якщо присвячений хостинг – це як оренда власного автомобіля – а це означає, що ви можете його обдурити і дістатися туди, куди ви хочете їхати за своїм розкладом – тоді спільний хостинг – це як взяти автобус і мати дуже мало контролю над своїм оточенням. При цьому, громадський транспорт приведе вас туди, куди ви хочете поїхати економічно. Тож розглянемо варіанти.

1. Ресурси сервера, конфігурація та управління

Завдяки спеціальному хостингу, ви орендуєте фізичну машину і не ділитесь апаратного забезпечення або пропускної здатності з будь-якими іншими веб-сайтами. Ви можете масштабувати ресурси сервера та миттєво їх підлаштовувати під трафік вашого веб-сайту чи потреби додатків. Ви можете отримати доступ до ресурсів сервера, переглянути продуктивність та оптимізувати налаштування, як вважаєте за потрібне. Наявність виділеного сервера дозволяє також відрегулювати об’єм пам’яті та пропускну здатність, які вам потрібні під час руху, а також отримати доступ до кореня сервера. Доступ до кореня та конфігурації сервера є величезною перевагою, якщо ви запускаєте програми та потребуєте зміни середовища для конкретних потреб вашої програми.

Виділені сервери дають вам максимальний контроль над серверним програмним забезпеченням та послугами, які він працює. Крім того, ви контролюєте і відповідаєте за оновлення та виправлення вашого серверного програмного забезпечення. Скажімо, на вашому веб-сайті працює програма, яка, як відомо, має проблеми з підтримкою останньої версії програмного забезпечення веб-сервера, але вона сумісна з попередньою версією. За допомогою виділеного сервера ви можете встановити будь-яку версію програмного забезпечення та мікроконтролювати його окремі ресурси.

Завдяки спеціальному хостингу, у вас також є можливість вибору керованих, напів керованих або самокерованих послуг у певних провайдерів. Ці сервіси визначають, наскільки залучені до обслуговування та безпеки вашого сервера ви хочете, щоб хостинг-провайдер. Кожен рівень управління постачається за різною ціною з різними послугами, що надаються залежно від обраного вами господаря.

Спільний хостинг означає, що ви ділитесь серверним простором з іншими веб-сайтами та приватними особами, надання надійного та економічно вигідного способу дістатися туди, де ви їдете, за частку ціни. Однак він не надає жодного із згаданих вище параметрів налаштування. Обліковий запис спільного хостингу має доступ до панелі управління папками, файлами та програмами веб-сайту, такими як WordPress або PrestaShop. Звідти ви можете керувати найпоширенішими потребами веб-сайту, включаючи бази даних, облікові записи електронної пошти, журнали серверів та (обмежене) аналітику сервера. Ви також можете створювати субдомени та користуватися різними перевагами стандартної панелі управління, залежно від того, які функції надає ваш хост.

2. Масштабованість

Масштабованість виділеного сервера – його найпривабливіша особливість для багатьох підприємств. Масштабованість означає можливість та можливість майбутнього зростання з точки зору використання програмних пакетів, використання вхідної та вихідної смуги, потреби в зберіганні диска, зростання бази даних та потужність обробки. Можливість обробляти більше трафіку, обробку транзакцій або зберігання даних, зберігаючи продуктивність, є обов’язковою особливістю для багатьох підприємств, особливо коли стосується програмного забезпечення як-до-сервісу (SaaS) або масштабних заходів електронної комерції..

Більшість виділених хостингових послуг можна швидко зменшити вгору або вниз, а деякі хостинг-провайдери пропонують автоматизовану або динамічну масштабованість, у якій ваш сервер контролює сам і коригує необхідні ресурси відповідно до ваших негайних потреб. Цей тип масштабованості запобігає простою сайту, який може бути викликаний раптовим припливом трафіку або використання додатків, що перевищує звичайну пропускну здатність або потреби процесора.

Графіка масштабованості веб-хостингу

Після того, як ваш веб-сайт переросли спільне середовище хостингу, ви можете розглянути можливість масштабування на спеціальному сервері.

Зазвичай масштабованість спільного хостинг-акаунта в кращому випадку обмежена до таких активів, як дисковий простір і розмір бази даних. Більшість постачальників послуг хостингу пропонують необмежену кількість файлів для зберігання файлів, баз даних та облікових записів електронної пошти, а деякі пропонують необмежену пропускну спроможність за дещо вищу щомісячну плату. Але здебільшого розширення вашого веб-сайту та ресурсів, необхідних для його запуску, буде обмежено спільним хостинговим середовищем, оскільки ви ділитесь цими ресурсами із сотнями чи тисячами інших клієнтів.

3. Продуктивність

Завдяки спеціальному хостингу ви визначаєте рівень продуктивності – від обраного сервера до способу управління ним. Як єдиний користувач на сервері, ви диктуєте розподіл системних ресурсів та конфігурацію обладнання. Як правило, ви можете вибрати жорсткий диск чи накопичувач SSD, кількість процесорів та операційну систему (CentOS, Debian, Windows тощо), яку ви бажаєте. Продуктивність сервера на спеціалізованому хостинг-плані дуже настроюється і бажана для тих, хто потребує додаткових кінських сил.

При спільному хостингу продуктивність не може бути налаштована на рівні машини. Різниця драматична, коли мова йде про характеристики та параметри продуктивності. Звичайно, велика кількість веб-сайтів не потребує оптимізованої продуктивності для досягнення своїх цілей. Більшість власників сайтів добре справляються з гарантією на 99,9% часу та сучасним обладнанням та програмним забезпеченням, які пропонують найвидатніші хостингові компанії. Тим не менш, ніколи не завадить запитувати про специфікації сервера під час реєстрації нового облікового запису хостингу.

4. Безпека

Виділені сервери є найбільш безпечними з трьох основних різновидів хостингу: спільний, віртуальний та спеціалізований хостинг. Виділений хостинг часто включає захист від DDoS, а також блокування IP-адреси, серед інших функцій рівня сервера. Крім того, у вас ніколи не буде загрози проблем із сервером, спричинених дірками в безпеці в коді веб-сайту або відвідувачів сайту іншого хостингового клієнта, які можуть вплинути на все середовище хостингу для спільного використання сервера. Більшість виділених хостингових послуг також включають RAID-накопичувач або надлишковий масив незалежних дисків. Інакше відомий як дзеркальне дзеркальне відображення, RAID надалі забезпечує безпеку ваших даних і їх можна відновити з більш ніж одного місця.

На жаль, безпека спільного хостингу значно поступається порівняно з безпекою на спеціалізованому хостингу, але більшість ділових та особистих веб-сайтів справляються із загальним хостом. Більшість постачальників послуг хостингу скажуть вам, що ваші дані є настільки ж безпечними, як і в будь-якому середовищі спільного хостингу. Правда полягає в тому, що ви орендуєте лише невеликий шматок жорсткого диска, тому ви несете відповідальність за власний веб-сайт та безпеку хостингу панелі управління, але ви нічого не можете зробити, щоб запобігти проблемам, можливо, викликаним іншими користувачами на тому ж сервері. Що стосується самого облікового запису для спільного хостингу, то ваш досвід, як правило, буде безперебійним, якщо ви виберете відомого високопоставленого хостинг-провайдера.

Більшість хостинг-провайдерів пропонують щонайменше 99,9% гарантії безперервного часу, а проблеми, спричинені іншими користувачами, є рідкісними поза перемичками пропускної здатності. Більшість проблем із безпекою надходитимуть із вашого власного облікового запису – у межах вашого власного коду веб-сайту, налаштування панелі управління або обох. Зараз чимало веб-хостів пропонують 30-денний відкат чи відновлення за невелику плату, якщо трапиться немислиме, і ви втратите частину або всі свої дані.

5. Вартість

Тепер до питання години: скільки коштує веб-хостинг? Звичайно, було б чудово мати найшвидший, найбезпечніший сервер у всьому світі, але є те, що ми хотіли б і що можемо собі дозволити. Чи правий я?

Графіка порівняння типів веб-хостингу

Хоча спільний хостинг доступний і для початківців, присвячений хостинг панує найвищим рівнем безпеки та продуктивності.

Виділений хостинг коштує в 15 – 20 разів дорожче, ніж спільний хостинг. Ви можете придбати спільний хостинг всього за кілька доларів на місяць і отримати кращі пропозиції, якщо підпишетеся на річний план – або обмініть онлайн-купон на рекомендований план хостингу. Але здоровенний цінник присвяченого хостингу варто того, коли ви вкладаєте серйозний капітал і час у свій бізнес. Коли вам потрібен цілеспрямований хостинг, ви дізнаєтесь його і будете готові платити за нього

Спільний хостинг проти виділеного сервера: підписи хостинг-спектра

Хоча спільний хостинг служить початковим майданчиком для власників веб-сайтів, а спеціальні сервери зарезервовані для тих, хто був навколо блоку хостингу, одне залишається тим самим: підтримка веб-хоста є першорядною. Мої власні клієнти-хостинги розуміють і цінують особисті послуги більше, ніж будь-що інше, і я схильний також підписатися на цю точку зору. Ви хочете відчувати себе так, ніби компанія, яку ви обираєте, піклується про вас та успішному функціонуванні вашого бізнесу, незалежно від того, наскільки вона мала.

Щоб знайти компанію, яка цінує ваш час та інвестує в якість надання послуг – виберіть із напівкороткого списку хостинг-провайдерів, які дбають.

Плюси та мінуси для спільного хостингу та виділеного хостингу

Нарешті, наведене вище зображення – це той список плюсів і мінусів, який я вам обіцяв. Якщо ви ще цього не зробили, не забудьте ознайомитись і з нашими спільними хостингами та відгуками про хостинг. Пощастить у будь-якому маршруті!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me