Hivelocity İncelemesi

“Hivelocity, şirketin ağırlığını müşterilerinin başarısını artırmak için tek bir sunucu rafından güneydoğu Amerika Birleşik Devletleri ve Los Angeles’ta 65.000 metrekareden fazla veri merkezine sahip olmak ve işletmek için büyüdü. Tampa tabanlı barındırma sağlayıcısı, müşterilerin iş ihtiyaçlarına en uygun barındırma ortamlarını oluşturmalarını sağlayan çok sayıda performans, güvenlik ve yönetim seçeneği sunarken, çıplak metal adanmış sunucuları dağıtmada mükemmeldir.

Hivelocity, özel sunuculara ek olarak, 130’dan fazla ülkede binlerce müşteri için kolokasyon hizmetleri ve bulut barındırma hizmeti de sunmaktadır. Şirket şu anda binlerce sunucuya ev sahipliği yapıyor ve HIPAA ve PCI uyumluluğu ve SSAE-16 sertifikalarına sahip veri merkezlerinde çok daha fazlasına yer var. Veri merkezi ustalığından açıkça gurur duyulan Hivelocity, sanal turlar sunan ve şirket tesislerinin canlı akış videolarını yayınlayan birkaç ev sahibinden biridir.

Kendi altyapısını oluşturmanın ve işletmenin bir yolunu bulan teknik fikirli barındırma ekipleri için emziyiz ve Hivelocity’nin 65 çalışanının teknik uzmanlığı, müşterilere sunulan inanılmaz destek ve kullanılabilirlik ile sergileniyor.

Gece ve gündüz saatlerinde mühendislerin müşterilerin donanımlarından sadece birkaç adım ötede bulunan Hivelocity, biletlere ortalama 15 dakikalık bir yanıt verir. Çoğu saygın ana bilgisayarda olduğu gibi, biletler, telefon ve canlı sohbet yoluyla 7/24 destek verilmektedir. Bununla birlikte, hivelocity, müşterileri, çeşitli çalışanlar ve ofisler aracılığıyla istekleri yönlendirmek yerine, bir sorunu hızlı bir şekilde ele alabilecek bilgili kişilere doğrudan bağlamakta parlıyor.

Hivelocity zaten% 99,999 etkileyici bir ağ çalışma süresi hizmet seviyesi sözleşmesi sunarak şirketi güvenilir barındırma ortamlarının üst kademesine yerleştiriyor. Diğer ev sahipleri standart% 99,9 kesintisiz çalışma garantisine sadık kalırken, kendilerini aşırı dağıtım için daha fazla yastık veya oda vermek için garanti ederken, Hivelocity’nin 2014’ten 2016’ya kadar arka arkaya üç yıl boyunca zaten etkileyici bir beş dokuz oranında aşırı dağıtım yapmayı başardığını seviyoruz. , şirket büyülü% 100 kesintisiz hizmet sağladı. Gelecekte Hivelocity’den daha az bir şey beklemek için hiçbir neden görmüyoruz. ”

 • 4 sahip olunan ve işletilen veri merkezi
 • Önceden oluşturulmuş veya özel ayrılmış sunucular
 • 7 dakikalık sunucu dağıtımları
 • 15 dakikalık ortalama bilet yanıtı
 • % 100 kesintisiz çalışma süresi 2014-2016
 • Hivelocity ile şimdi başlayın.

“Özel sunucu barındırma esnekliğinde en üst düzeyde temsil eden Hivelocity, müşterilerin özel iş ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre uyarlayabileceği 1.000’den fazla donanım yapılandırması sunuyor. Şirket her ay yüzlerce sunucu dağıtıyor, bunların çoğu 10 dakikadan daha kısa sürede.

Hivelocity sunucuları, Intel Xeon işlemcilerin birkaç farklı sürümünde mevcuttur ve maksimum bilgi işlem gücü için dört ila müstehcen bir 36 çekirdeğe sahiptir. İşletmeler ücretsiz gelen bant genişliğinin keyfini çıkarabilir ve 20 TB veya 1 Gbps ölçülmemiş hız arasında veri aktarımları gerçekleşir.

Çığır açmaya ihtiyaç duyan kuruluşlar için şirket, müşteri çeşitli yazılım, bant genişliği ve eklenti seçeneklerini seçtikten sonra Hivelocity’nin anında dağıtım olarak adlandırdığı şeye hazır bir düzineden fazla önceden yapılandırılmış sunucu paketine sahiptir. Hazırlık anlık olmasına rağmen, sunucuların çevrimiçi olmaları yaklaşık yedi dakika veya daha az sürer. Hivelocity, anlık sunucularda da kargaşa yapmaz – depolama, bant genişliği ve bellek özellikleri, benzer bir fiyat noktasında birçok rakibi geride bırakır ve tüm adanmış sunucular 10GB ücretsiz bulut depolama alanına sahiptir.

Özel adanmış sunucular 24 saat içinde dağıtılır ve müşterilerin düşük maliyetli sunucu barındırma çözümleri oluşturmalarına olanak tanır. Hivelocity, kuruluşlara gerektiğinde karıştırmak, eşleştirmek ve yükseltmek için yaklaşık 16 temel yapılandırma sunar veya müşteriler şirketin uzmanlarına ücretsiz danışabilir.

Şirketin mevcut donanımı ve mimarisi yüce olsa da, küçük sorunumuz, Hivelocity’nin diğer bazı ana bilgisayarlardan daha fazla sunucu yönetimini müşterilere bırakmasıdır. Elbette, özel sunucu müşterileri, ortamlarının nasıl yapılandırılması ve sürdürülmesi gerektiği konusunda daha fazla bilgi ve görüşe sahip olma eğilimindedir. Ancak, işletim sistemi güncellemeleri ve yamaları, Softaculous kurulum komut dosyaları, cPanel ve WHM kurulumu, performans optimizasyonu veya yedeklemelerle ilgili yardım dahil olmak üzere temel özellikleri dahil etmek için ayda 30 ABD doları ek yönetilen hizmet planını tercih etmek biraz dik veya gereksiz görünüyor .”

 • Dağıtım sırasında sunucu sertleştirme
 • ÜCRETSİZ gelen bant genişliği
 • ÜCRETSİZ 10GB bulut depolama alanı
 • 7/24 şirket içi destek
 • İzleme ve uyarılarla% 99,999 kesintisiz çalışma garantisi
 • Hivelocity ile şimdi başlayın.

“Hivelocity belirli bir WordPress barındırma planı sunmasa da, gözden geçirdiğimiz diğer barındırma sağlayıcılarının çoğundan farklı olarak, şirketin duyarlı desteği ve premium mimarisi, kurumsal düzeyde sağlam bir WordPress barındırma seçeneğini dikkate almaya değer kılar.

Aksi özelleştirilmedikçe, tüm sunucular rutin olarak 20 kat daha hızlı performans gösteren katı hal sürücülerinden güç alan depolama ile birlikte gelir. Bu hız, özellikle adanmış sunucular gerektirecek kadar büyük ölçeklerde WordPress barındırırken kritiktir.

Hivelocity, beş kıtada 25 mevcudiyete sahip dünya çapında bir içerik dağıtım ağı ile hızı daha da artırıyor. Videolar, ses ve görüntüler gibi ağır içerikler, site ziyaretçilerine daha yakın olmak için dünya çapında dağıtılabilir ve site sahiplerinden yalnızca gönderilen veri miktarı için ücret alınır.

Şirketin tescilli platformu olan myVelocity, kullanıcıların içeriklerinin kullanım ve güvenlik ayrıntılarını denetlemelerine yardımcı olur. Bununla birlikte, bir içerik yönetim sistemi olarak adlandırmak, özellikle WordPress bağlamında biraz kafa karıştırıcı veya yanıltıcı olabilir. MyVelocity’yi bir CDN yönetim sistemi olarak düşünmek çok daha uygun görünüyor. Ne olursa olsun, sezgisel ve modern arayüz, site yöneticilerinin içeriği anında kaldırmasını veya geçersiz kılmasını, çeşitli coğrafi denetimlere dayalı erişimi engellemesini ve çeşitli yöntemlerle içeriği korumasını sağlar. Dinamik önbellekleme ve kökeni sunucu yönetimine ekleyin ve Hivelocity’nin CDN’si büyük ölçekli WordPress kurulumları için değerli bir yatırımdır.

Hivelocity’nin performans ve güvenlik özellikleri, WordPress ekosistemine sadece diğer WordPress ana bilgisayarları gibi özel olarak uyarlanmamış veya pazarlanmamış olsa da, çeşitli bileşenlerin güçlü yönleri, şirket hizmetlerinin çılgınca popüler olan kurumsal düzeyde barındırma için yüksek düzeyde rekabet etmesini sağlar içerik yönetim sistemi.”

 • MyVelocity ile içeriği yönetme
 • Kullandıkça öde CDN
 • Güvenlik duvarları & DDoS koruması
 • Günlük yedeklemeler & Hızlı Geri Yükleme aracı
 • Sektör lideri SSL sertifikaları
 • Hivelocity ile şimdi başlayın.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me