Volan İncelemesi

“Hızlı büyüyen bir web barındırma sağlayıcısı performans WordPress barındırma odaklı lazer, Volan deneyimli tasarımcılara, geliştiricilere ve ajanslara güzel görünümleri yedeklemek için kaslı güzel tasarlanmış bir barındırma deneyimi sunar.

Flywheel, güzel bir yüzden daha fazlası, özellikle dünyanın en popüler içerik yönetim sistemine ev sahipliği yapmak için uyarlanmış bir teknoloji yığınının önemini anlayan daha deneyimli bir müşteri tabanına hitap ediyor.

Tüm hosting müşterileri için her şey olmaya çalışmak yerine, Flywheel çalışanları tüm çabalarını yönetilen WordPress hizmetlerine koydu – e-posta barındırma, alan adı hizmeti, web sitesi oluşturucu ve yerleşik e-ticaret aracı yok. Bu sınırlamalar genel barındırma tüketicilerini hayal kırıklığına uğratabilir, ancak daha teknoloji meraklı Flywheel müşterilerinin ihtiyaç duydukları hizmetleri düzenlerken sorun yaşamaması gerekir. Hevesli WordPress kullanıcıları olarak, Volan’ın WordPress hostingini optimize etmeye olan bağlılığını takdir ediyoruz.

Volan, her müşteriyi yenilenen bulut platformunda dağıtır, yani her kullanıcı geniş bilgi işlem kaynakları, kararlılık ve güvenlik alır. Anında, otomatik ölçeklenebilirlik sayesinde, şirketin altyapısı asla aşırı kalabalık veya fazla vergilendirilmez.

2012 yılından bu yana iş hayatında, Nebraska’daki Omaha merkezli ev sahibi, 2016 yılında personelini ikiye katladı. Flywheel, mutlu barındırma deneyimleri sağlamak için çok sayıda Mutluluk Mühendisi ve Müşteri Başarı Uzmanı istihdam ediyor.

Flywheel’ın kendi özel sistemlerini geliştirecek kadar müşteri desteğine öncelik verdiğini takdir ediyoruz. Anlık sohbetler ve e-posta biletleri hiçbir zaman bir veya iki tıklamadan fazla değildir, ancak telefon desteği yalnızca ayda 250 ABD doları veya daha fazla harcama yapan müşteriler tarafından kullanılabilir.

Ancak daha da iyisi, şirket yakın zamanda destek kullanılabilirliğini normal çalışma saatlerinin ötesine genişletti. Ayrıca, 7/24 destek veren ancak bir saat bekletmenizi sağlayan diğer ana bilgisayarların aksine, günün her saatinde sorularımıza derhal yanıt vermesi için birisine güveniyoruz. ”

 • WordPress’e Özel Yönetilen Hosting
 • Google Cloud tarafından desteklenen güncellenmiş bulut platformu
 • Tek tıklamayla hazırlama veya yerel geliştirme ortamları
 • Geliştiricilere ve ajanslara yönelik çok sahalı araçlar
 • Kolaylaştırılmış işbirliği ve fatura yönetimi
 • Volan’a şimdi başlayın.

“Volan, her müşteriye WordPress için mükemmel şekilde optimize edilmiş ince ayarlı bir bulut ortamı sağlayarak web barındırma konusunda ilginç bir yaklaşım benimser. Şirket, yüksek trafikli sitelere güç sağlamak için gereken yüksek kullanılabilirlik barındırma ve özel kaynakları sağlamak için Google Cloud Platform ile ortaklık yaparak altyapısını sıfırdan yeniden oluşturdu.

Volan, izin verilen WordPress kurulumlarının sayısına bakarak tek site veya toplu barındırma planları sunar. En uygun fiyatlı tek site planı için aylık 23 dolarlık fiyat etiketi, paylaşılan barındırma, sınırsız web siteleri ve aylık 5 dolardan daha az maliyetle karşılaşmaya başlayan acemi müşteriler için biraz dik görünecektir. Eklenen altyapı, kaynaklar ve yönetilen destek, Flywheel’ı daha zevke sahip geliştiriciler ve tasarımcılar için mükemmel bir fırsat haline getiriyor.

Flywheel, ücretsiz site geçişi ve SSL sertifikası ile birlikte 5 GB depolama alanı ve 250 GB bant genişliği ile tek site barındırma planlarına başlar. Trafik en temel planla aylık 25.000 ziyaretle sınırlıdır, ancak Volan sitenizi kapatırsanız sitenizi kapatmaz.

Hız için optimize edilmiş altyapıyla, Volan mühendisleri güvenliğe bol zaman ayırırlar. Sunucular WordPress güvenlik en iyi uygulamalarıyla yapılandırılır ve sunucu düzeyinde engelleme ve tarama hizmetleri kaba kuvvet saldırılarını önler ve çekirdek dosyaları korur.

Bir siteye virüs bulaşırsa, Volan kötü amaçlı yazılımı ücretsiz olarak kaldıracaktır. Flywheel’ın Sucuri ile ortaklığı, müşterilerin birinci sınıf kötü amaçlı yazılım taraması alması anlamına gelir ve şirketin akıllı IP engellemesi saldırganları saniyeler içinde algılar ve ağa saldırmasını önler. ”

 • Google Cloud’da WordPress için optimize edilmiş altyapı
 • Tüm planlarla otomatik iyileştirme ve anında ölçeklendirme teknolojileri
 • Tüm planlara ÜCRETSİZ CDN ve hazırlama ortamları dahildir
 • Kolay faturalandırma havaleleri ve satıcılar için güvenli girişler
 • Özel gösterge tablosu hesap yönetimini kolaylaştırır
 • Volan’a şimdi başlayın.

“Yalnızca WordPress sitelerini barındıran bir web sunucusunun WordPress’i barındırmada mükemmel olduğunu söylemek oldukça açık (ve tekrarlayan) görünüyor – ama bu doğru. Dünyaca ünlü içerik yönetim sistemi için optimize edilmiş yenilenmiş altyapıya ek olarak, Flywheel, WordPress barındırmasını geleneksel normların ötesine uzatan çeşitli özel, benzersiz hizmetler sunar.

WordPress hazırlama ortamları sunan ana bilgisayarlar için emicileriz ve Flywheel en iyilerinden birine sahip – ek bir sunucuya veya eklentilere gerek yok. Kullanıcılar, veritabanını veya yalnızca temaları ve eklentileri seçerek birleştirmenin yanı sıra, farenin yalnızca bir tıklaması ile üretim ve hazırlama ortamları arasındaki değişiklikleri zorlayabilir ve çekebilir. Hazırlama ortamları, yeni eklentilerin veya güncellenmiş WordPress sürümlerinin web sitenizi nasıl etkileyeceğini test etmenin mükemmel yoludur.

Flywheel, popüler yerel WordPress geliştirme platformu Pressmatic’i satın aldığında tasarım ve geliştirme sürecini daha da kolaylaştırdı ve sonunda Flywheel tarafından Yerel olarak yeniden başlatıldı. Local ™, yerel ortamlardaki yapılandırma ve hata ayıklamanın teknik sorunlarını ortadan kaldırır ve tek tıklamayla WordPress kurulumlarına, esnek altyapıya, basit kök erişimine ve paylaşılabilir URL’lere izin verir.

Ayrıca Flywheel’ın tasarımcıların, geliştiricilerin ve ajansların yeni sitelerin ve projelerin hızlı ve otomatik yapılandırması için yaygın olarak kullanılan temaları ve eklentileri bir araya getirmesine izin verdiğini takdir ediyoruz. Planlar, bir müşterinin özel ihtiyaçlarına ve özelleştirmelerine odaklanmanızı sağlayan hızlı ve basit bir şekilde kaydedilebilir ve dağıtılabilir.

Ücretsiz site geçişlerine ve ince ayarlı bulut mimarisine ek olarak Flywheel, sunucu tarafı FlyCache çözümleri ve tam özellikli, ücretsiz demo siteleriyle WordPress barındırma hizmetini daha da genişletiyor.

Her şey muhteşem, kullanımı kolay bir arayüzden kontrol edilir. Tüm siteleriniz yönetici portalı üzerinden barındırılır ve erişilebilir, yani yönettiğiniz siteler için tüm farklı girişleri hatırlamanız gerekmez. Geleneksel barındırma müşterileri standart cPanel kurulumunu kaçırabilir, ancak Flywheel’ın platformu iyi hazırlanmış kullanıcı deneyimlerine tutkulu insanlar için açıkça tasarlanmıştır. ”

 • WordPress için optimize edilmiş yüksek dokunuşlu yönetilen barındırma
 • Dahili CDN ve özel FlyCache teknolojisi ile ÜCRETSİZ hız artırma
 • Hazırlama için tek tıklamayla korumalı alan
 • Şirket içi WP uzmanlığı ve desteği 7/24 mevcuttur
 • ÜCRETSİZ güvenlik taramaları ve kötü amaçlı yazılımların kaldırılması
 • Volan’a şimdi başlayın.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me