InMotion VPS İnceleme (2020) – Uzmanlarımızdan Web Hosting Derecelendirmeleri

InMotion VPS incelemesi bulmak için birçok yer var, ancak favori ev sahiplerimizden birini derinlemesine inceleyerek hangi planın sizin için doğru olduğuna karar vermeniz için ihtiyacınız olan tüm bilgileri verecektir..

Başlangıçtan itibaren, InMotion Hosting iki hedefe odaklandı: müşterileri olağanüstü destekle heyecanlandırın ve inanılmaz derecede istikrarlı ve performansa sahip altyapıya yatırım yapın. O zaman, birkaç müşteri paylaşılan barındırma özel bir sunucu, aslında sadece mevcut seçenekleri atlama göze olabilir. Özel bir sunucunun güvenilirliğini ve gücünü alarak ve bir avuç müşteri arasında bölüştürerek, InMotion sanal özel sunucular sunan ilk ana bilgisayarlardan biri oldu.

VPS barındırma öncülerinden biri olarak InMotion’ın en iyi seçimlerimizden biri olmaya devam etmesi şaşırtıcı olmamalıdır. Şirket, yüksek teknolojili, yüksek performanslı mimariyi, işletmedeki en hızlı, en dostça destek teknisyenleriyle dengeler. InMotion’ın çığır açan VPS barındırma hizmetlerini derinlemesine incelemek için okumaya devam edin.

InMotion VPS Hosting İnceleme: 4.7 / 5.0 Derecelendirme

Şirketin yüksek güçlü donanımının liderliğindeki InMotion, kullanıcı dostu ve erişilebilir bir oranda zengin bir özellik koleksiyonu sunar. Tüm deneyim düzeylerindeki müşteriler, şirketin standart sabit disk sürücüsü altyapısından 20 kata kadar daha hızlı sayfa yükü sağlayan imzalanmış katı hal sürücülerinden yararlanır..

InMotion, ham performansı yönetilen güncellemeler ve güvenlik yamalarıyla birlikte yedeklilik ve yedeklemeler için dikkatle değerlendirir. Üç VPS yapılandırmasının her biri, şirketin sistem yöneticilerini iki saat boyunca ücretsiz olarak yeni müşteriler için kullanılabilir hale getiren başlangıç ​​programı Launch Assist ile birlikte gelir. Zamanları, diğer seçeneklerin yanı sıra web sitenizi veya uygulamanızı önceki ana makinenizden geçirerek, sunucunuzu optimize ederek, güvenlik katmanlarınızı yapılandırarak geçirilebilir. İncelememizi inceleyerek InMotion’ın VPS hizmetlerine ilişkin tüm düşüncelerimizi ve tepkilerimizi okuyabilirsiniz:

Diğer en yüksek oy alan VPS ana bilgisayarlarına bakın »

InMotion Hosting Rakiplerle Nasıl Karşılaştırır??

Bu tür uygun fiyatlı planlarla dolu birçok özellik ile InMotion, VPS hosting için doğal olarak olağanüstü yüksek puanlar alır. Ancak, barındırma ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, InMotion’ın siteniz için en uygun olmayabilir. InMotion’ın diğer en iyi VPS sağlayıcılarıyla nasıl karşılaştırıldığını görmek için kategorideki ilk üç favorimize göz atın:

Diğer en yüksek oy alan VPS ana bilgisayarlarına bakın »

InMotion “Cloud” VPS Hosting İnceleme: 4.9 / 5.0 Derecelendirme

Tüm karelerin nasıl dikdörtgen olduğunu biliyorsunuz, ancak dikdörtgenlerin mutlaka kareler olması gerekmez mi? Aynı şey bulut altyapısı ve sanal özel sunucular için de söylenebilir. Ancak InMotion’ın durumunda ikisi bir ve aynı.

Şirket, yedek donanım kümeleri oluşturarak kullanılabilirlik ve sunucu çalışma süresine bir prim verir. Virtuozzo sanallaştırma platformu tarafından desteklenen şirketin sunucuları müşterilerin verilerini ve sunucu süreçlerini gerçek zamanlı olarak çoğaltır; bir şey başarısız olursa, başka bir sunucu içeri girmeye ve yükü omuzlamaya tamamen hazırdır. Her iki dünyanın da en iyisini arıyorsanız, InMotion’ın bulut tabanlı barındırma planlarını tam olarak incelemek için okumaya devam edin:

Diğer en yüksek puan alan bulut ana bilgisayarlarına bakın »

InMotion “Managed” VPS Hosting Değerlendirmesi: 4.7 / 5.0 Derecelendirme

Ekibinizin VPS’nizi yönetmek için harcadığı uygulamalı BT çalışması miktarını en aza indiren yönetilen hizmetler, sunucu güncellemeleri üzerinden iş hedeflerine odaklanarak müşterilerin gelirlerini artırmaya odaklanmalarına yardımcı olur. InMotion Hosting ile yönetilen hizmetler, bir sistem yöneticisinden otomatik yedekleme, güvenlik yamaları, işletim sistemi güncellemeleri ve iki saatlik hizmet gerektirir.

InMotion’ın sanal sunucu planları varsayılan olarak doğal olarak yönetilse de, sistem yöneticileriyle alakart olarak veya aylık bir sözleşmenin parçası olarak ekstra hizmetler veya zaman ekleyebilirsiniz. Ek yönetilen hizmetler ekleyen müşteriler, ek güvenlik önlemleri yüklemek, Vernik önbelleğe almak, NGINX yüklemek veya çeşitli sunucu görevlerini otomatikleştirmek için ek performans kullanma, diğer performans, kararlılık ve güvenlik işlemlerini kullanma eğilimindedir. InMotion’ın yönetilen hizmetleri hakkında, incelemeleri aşağıda sunulan tam incelememizde okuyabilirsiniz:

Diğer en yüksek oy alan VPS ana bilgisayarlarına bakın »

InMotion “SSD” VPS Hosting İncelemesi: 4.7 / 5.0 Derecelendirme

InMotion’ı diğer anaakım ana bilgisayarlardan ayırmak, şirketin altyapısı boyunca katı hal sürücülerini veya SSD’leri içermesidir. Daha yeni ve biraz daha pahalı donanım, InMotion’ın hem site sahipleri hem de web sitelerine gelen ziyaretçiler için güçlü ve performans deneyimleri sağlamak için ekstra adım atacağını gösteriyor. Sadece en ucuz seçeneği arayan yeni başlayanların aksine, daha gelişmiş müşterileri ve rafine damaklarını hedefleyen ana bilgisayarları takdir ediyoruz..

SSD’ler InMotion’ın hız konusundaki dikkatinin sadece ilk bölümüdür. Şirket, tek tıklatmalı eklentiler olarak kullanılabilen önceden oluşturulmuş ve optimize edilmiş yazılım yapılandırmaları sunar. Müşteriler, standart LAMP yığınını veya WordPress siteleri veya PHP uygulamaları için sayfa yüklemelerini hızlandıran NGINX destekli seçenekleri seçebilir. Aşağıdaki incelememizi okuyarak InMotion VPS planlarının sitenizin en üst düzeyde performans göstermesine nasıl yardımcı olabileceğini görün:

SSD’leri olan diğer en yüksek puanlı VPS sunucularını görün »

Özelliğe Göre Diğer InMotion VPS Derecelendirmeleri

SSD’ler, yönetilen hizmetler ve bulut tabanlı altyapı, çoğu yeni müşteriyi ikna etmek için yeterli olsa da, yeni bir ana bilgisayara geçmeden önce daha fazla ayrıntıya ihtiyaç duyanları tamamen anlıyoruz. InMotion’ın VPS planlarının lastiklerini tekmeledik ve şirketin alandaki diğer sağlayıcılara karşı nasıl biriktiğini açıklayabiliriz.

Özellikler: 4.8 / 5.0 Derecelendirme

InMotion, ortalamanın üzerinde bir barındırma sağlayıcısından beklediğiniz özelliklerin ve freebies’lerin tüm özelliklerini sunar. SSD’ler ve bulut mimarisi manşetleri kapacak, ancak şirketin derin VPS paketleri başarılı siteleri ilerletmek için birkaç başka araçla doludur:

  • Yarıiletken sürücüler geleneksel sabit disk sürücülerinden 20 kata kadar daha hızlı performans.
  • Canlı durum anlık görüntüleri dosyaları ve sunucu işlemlerini gerçek zamanlı olarak yedekleyin.
  • Yüksek kullanılabilirlikli donanım web sitenizin veya uygulamalarınızın her zaman kullanılabilir olmasını sağlar.
  • cPanel ve WHM web barındırma hizmetlerinizi yönetmenize yardımcı olur.
  • Sunucu yönetimi yazılım güncellemelerini ve güvenlik yamalarını halleder.
  • Ücretsiz SSL sertifikaları ve DDoS koruması sitelerini saldırılara karşı savun.
  • Tam kök erişimi donanımınız üzerinde tam kontrol sağlar.
  • Ücretsiz web sitesi taşıma web sitesi dosyalarını, veritabanlarını ve alan adı kayıtlarını içerir.

InMotion’ı özellikle Launch Assist’i dahil etmekten ya da yeni müşterilerin yeni VPS planlarına başlamasına yardımcı olmak için iki saate kadar sistem yöneticisi süresinden çok memnunuz. Kişisel ilgi, barındırma ortamının müşterinin özel ihtiyaçlarına göre mükemmel şekilde yapılandırılmasını ve ayarlanmasını sağlar.

Fiyatlandırma: 4.8 / 5.0 Oylama

InMotion hosting planları, kullanıcı dostu satın alınabilirlik ile zengin, geliştirici merkezli araçlar arasında mükemmel bir noktada bulunur. Barındırma deneyimi yelpazesindeki müşterilere hitap eden şirketin hizmetleri, sektördeki diğer şirketlere göre fiyatlandırılır. Ayda 22,99 $ gibi makul bir fiyatla InMotion aslında çoğu rakipten daha fazla depolama alanı ve bant genişliği sunuyor.

InMotion Hosting VPS fiyatlandırmasının ekran görüntüsü

InMotion’ın fiyatları rakiplerin fiyatlarına eşit olmakla birlikte, diğer birkaç şirketin sunduğu kaynak miktarını iki katına çıkarıyor.

InMotion’ın sanal sunucular için uygun fiyatlarına ek olarak şirket, iş dünyasındaki en cömert para iade garantilerinden birini sunuyor. En az altı ay boyunca paylaşılan, VPS veya bayi planlarına kaydolan müşteriler, ortalama bir barındırma şirketinden üç kat daha uzun bir süre içinde 90 gün içinde tam bir geri ödeme alabilir (herhangi bir alan adı kaydı ve eklenti hizmetleri için ek ücret alabilir)..

Güvenilirlik ve Destek: 4.5 / 5.0 Derecelendirme

Tüm barındırma paketleriyle birlikte ücretsiz olarak sunulan InMotion’ın desteği, telefonla, e-postalarla, canlı sohbetlerle, çevrimiçi eğitimlerle veya binlerce makaleden oluşan kapsamlı bir bilgi bankası aracılığıyla müşteri sorularını yanıtlamak için 24 saat açıktır. Şirket, Brocade ve Cisco Dell sunucuları ve yönlendiricileri de dahil olmak üzere ad marka donanımlara güvenerek tüm barındırma planlarında ortalamanın üzerinde bir çalışma süresi garantisi sunuyor.

InMotion’ın destek uzmanlarından oluşan ekip, ortalama dört yıllık profesyonel web barındırma deneyimi yaşar ve yorucu bir dahili eğitim rejimini tamamlayana kadar müşterilerle iletişim kurmasına izin verilmez. Her destek aracısının şirketin LAMP yığınına (Linux, Apache, MySQL ve Perl, Python ve PHP), e-posta programlarına ve CentOS’a en az 160 saatlik daldırma kaydetmesi gerekir.

InMotion Hosting’in Yüksek Kullanılabilirlik Altyapısı Sesi Ayarlıyor

Sunil ve Todd, InMotion Hosting’i büyütmek için hiçbir zaman dış finansman almadı, yani şirket 2001’den bu yana sadece şirketin altyapısının ve desteğinin güçlü yönleri üzerine genişledi. Şirket, 2016’da 300.000’den fazla alana ev sahipliği yaptı ve müşterilerden 27.000’den fazla iltifat aldı.

Şirket yirmi yıllık güvenilir barındırma planlarına yaklaştıkça müşteriler, birinci sınıf donanım ve müşteri hizmetlerini korumaya dikkat eden bir ana bilgisayarla hizalamanın avantajlarını açıkça görebilirler. Yüksek güçlü donanımından uygulamalı ve özenli desteğe kadar, yeni başlayanlar, deneyimli geliştiriciler ve her boyuttaki işletme için InMotion Hosting’i şiddetle tavsiye ediyoruz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me