بررسی یولا

سازنده وب سایت Yola در سال 2007 در کیپ تاون متولد شد ، موفق به ایجاد یک مشتری از 12 میلیون کاربر قریب به اتفاق.

اما آمار چشمگیر در اینجا متوقف نمی شود – Yola هنوز هم سالانه 1.2 میلیون کاربر جدید را می بیند!

اما آیا این بستر شایسته موفقیت آن است?

بررسی یولا را بخوانید تا متوجه شوید.

نگاهی گذرا به یولا

اول از همه ، من می خواستم خودم را با خدمات پشتیبانی مشتری آنها آشنا کنم – ببینم که گویی قبل از ورود به سیستم با یولا چیزهای زیادی درباره آنها شنیده ام..

یولا-بررسی

و من ناامید نشدم Yola اشکال مختلفی از پشتیبانی را برای همه کاربران خود فراهم می کند آنها دارند پشتیبانی ایمیل ، پشتیبانی در خانه و پشتیبانی برتر. من همچنین خوشحال شدم که برنامه کمترین قیمت آن شامل پشتیبانی از حق بیمه است ، چیزی که اکثر سازندگان وب سایت نمی توانند در برنامه های با قیمت پایین تر از آن استفاده کنند..

در صورت نیاز به پشتیبانی اضافی ، آنها همچنین آموزش ها و وبلاگ های کاملی را ارائه می دهند که ترفندها و نکات مربوط به ساخت سایت را ارائه می دهند.

وب سایت Yola تمیز و بسیار آموزنده است. پیمایش در وب سایت و کاوش در مورد ویژگی های آنها تجربه ای دلپذیر بود. همچنین دریافتم که بخش Yola درباره ما بسیار فروتنانه و جالب است.

یولا قالب ها مدرن و براق هستند. هنگامی که من با پشتیبانی مشتری درمورد مبلغ تخمینی تماس گرفتم ، پاسخ آنها “چند صد عادلانه” بود. نه پاسخی که انتظار داشتم ، اما اعطا شدم – اینها قالبهای زیادی هستند.

با این حال ، پس از ثبت نام با یولا, من دریافتم که روند ایجاد سایت من بسیار کند و بسیار اساسی است. محدودیت های ساختاری نیز در هنگام سفارشی سازی وجود دارد.

yola-review-2

با یولا, شما صفحات خود را از طریق یک جعبه نور ویرایش می کنید. نکته ناامید کننده در این مورد این است که شما نمی توانید تغییرات خود را در هنگام ایجاد مشاهده کنید. در عوض ، شما باید ذخیره و بارگیری مجدد کنید.

ناامیدی دیگر این بود نسخه موبایل Yola فقط با نقشه نقره ای آن موجود است. با گفتن این موضوع ، نقشه نقره آنها برای پول بسیار ارزشمند است.

یک طرح برنز نیز وجود دارد ، که برای برچسب قیمت ناچیز 4.95 دلار در هر ماه که سالانه صورتحساب آن است ، عالی است. ویژگی های اصلی موجود در این بسته پهنای باند نامحدود ، دامنه سفارشی ، پشتیبانی حق بیمه و حداکثر 5 وب سایت است.

روند نزولی این طرح قیمت ، برند یولا در پاورقی است.

yola-review-5

قیمت گذاری یولا

قیمت گذاری Yola کاملاً چشمگیر است.

قیمت گذاری بررسی yola

یولا دو گزینه مختلف قیمت گذاری – ماهانه و سالانه – ارائه می دهد. آنها همچنین دارای تعدادی از برنامه های با قیمت مناسب با a با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

برای مشاغل کوچک ، بسته مفرغی پیشنهادات زیادی دارد. ویژگی های اضافی موجود در طرح نقره ای ارزش افزایش قیمت را ندارد (5 دلار در صورت قبض سالانه یا 7 دلار به ماه).

برای مشاغل بدون مارک ، طرح طلا برای پول بسیار ارزشمند است. در واقع ، من در واقع برنامه طلای Yola را با برنامه VIP Wix مقایسه کردم. اگرچه این دو طرح از نظر قیمت نسبتاً مساوی هستند ، اما طرح طلای Yola از نظر ذخیره و سازگاری تلفن همراه پیشنهاد بیشتری برای ارائه دارد.

ویژگی های پشتیبانی نیز بسیار مثبت است. در تمام تجربه سال من با استفاده از وب سازندگان ، حمایت از آنها را برجسته دیدم! تقریباً بلافاصله (زیر 30 دقیقه) یک پاسخ دریافت کردم, که به دلیل تعداد مشتریانش بسیار چشمگیر است.

برنامه ریزی در جزئیات بیشتر

می توانید برنامه ها را با جزئیات بیشتر در اینجا بررسی کنید:

رایگانبرنزنقرهطلا
فضای دیسک1 گیگابایت2 گیگابایت5 گیگابایتنامحدود
پهنای باند1 گیگابایتنامحدودنامحدودنامحدود
تعداد الگوهای100+100+100+100+
تعداد وب سایت ها3نامحدودنامحدودنامحدود
دامنه رایگاندامنه فرعیآرهآرهآره
دامنه سفارشینهآرهآرهآره
پشتیبانیپست الکترونیکحق بیمهحق بیمهحق بیمه
تجارت الکترونیکآرهآرهآرهآره
تبلیغات نمایش داده می شود?آرهآرهنهنه

این برنامه های قیمت هم از نظر قیمت و هم از نظر ویژگی قابل انعطاف هستند. برای افرادی که به دنبال ایجاد یک وب سایت حرفه ای و با حجم مناسب و تعداد کافی در وب سایت هستند ، برنامه رایگان Yola خوب خواهد بود.

با این حال ، شخصاً ، طرح برنز را توصیه می کنم. در مقایسه با سایر برنامه های پرداخت شده ، این ویژگی ها تقریباً یکسان هستند – تنها محدودیت ذخیره سازی 2 گیگابایتی است.

به طور کلی ، هنگامی که من این برنامه های قیمت را با سایر سازندگان وب سایت مقایسه کردم ، آنها به همان اندازه خوب بودند – اگر ارزش بهتری برای پول نباشد. با این حال ، عدم انعطاف پذیری در طراحی با یولا – منفی بزرگی است – خصوصاً برای افراد خلاق یا هنرمندانی که عاشق طراحی سفارشی هستند.

کارایی

با آزمایش عملکرد Yola در Bitcatcha ، نتایج نسبتاً خوب است.

yola-review-4

کاربران می توانند انتظار متوسط ​​پاسخ از Yola را داشته باشند. با این حال ، در ایالات متحده زمان پاسخگویی خوب است ، هرچه دورتر از زمان پاسخ شما کندتر حرکت کنید.

افکار نهایی از بررسی Yola My

از پشتیبانی آن تا ویژگی های آن – من برداشت های ترکیبی از این سازنده وب سایت دارم.

برخی نیز وجود دارد ویژگی های کلیدی موجود در یولا ، از جمله گزینه وبلاگ نویسی که در سال 2012 قطع شد. در عوض ، یولا پیشنهاد می کند که شما یک وبلاگ Tumblr را جاسازی کنید – که یک راه حل بسیار ضعیف است.

ویرایشگر “سبد” یولا ناامید کننده است. این کار شما را از ایجاد تغییرات سریع و کارآمد در وب سایت خود جلوگیری می کند ، زیرا مجبورید صفحه را بارگیری و بارگیری مجدد کنید. به طور کلی ، از یولا بسیار ناامید کننده بود ، و بنابراین توصیه نمی کنم.

اگر Yola را امتحان می کنید ، لطفاً نظرات و تجربیات Yola خود را در زیر رها کنید.

طرفداران

  • پشتیبانی مشتری
  • راحتی در استفاده
  • ویژگی های تجارت الکترونیک

منفی

  • ویژگی Lightbox دارای اشکال است
  • بسته های غیر انعطاف پذیر
  • در حال ویرایش محدودیت ها
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me