بررسی SingleHop

ادعاهای SingleHop از زیرساخت های میزبانی به اندازه کافی قدرتمند برای پاسخگویی به نیازهای هر استراتژی فناوری اطلاعات – اعم از این که یک فروشگاه اینترنتی مشهور جهانی یا غول فناوری باشد.

اما SingleHop یک پرش بزرگ در صنعت میزبان ایجاد کرد. از یک سکوی ساده و اختصاصی میزبانی ، این مبتکر میزبان Cloud شد. بنابراین از بازدید از وب سایت SingleHop تعجب نکنید و نام جدید و حرفه ای INAP را ببینید.

اما صادقانه بگویم ، آیا نام جدید به معنای میزبانی بهتر و حرفه ای تر است یا فقط برخی از لوازم آرایش برای پوشش ناامنی ها است?

بیایید این را در بررسی SingleHop ما تست کنیم!

SingleHop چیست?

SingleHop ، که اکنون به عنوان INAP معرفی شده است ، یک ارائه دهنده میزبان کوچک در عین حال در حال رشد است که قول برق دادن به هر پروژه آنلاین را با آن دارد فناوری ابر ابر.

در حال حاضر ، SingleHop چندین راه حل ارائه می دهد که شامل فلز برهنه (اختصاصی) ، ابر خصوصی و خدمات ابری مجازی است. همچنین ، می توانید کل مجموعه مرکز داده های خصوصی یا میزبان AWS و لاجوردی را خریداری کنید ، که INAP بفروشد.

SingleHop-Review-SingleHop-inap

اما SingleHop فقط به خدمات میزبانی Cloud محدود نمی شود.

شما پیدا خواهید کرد راه حل های شبکه برای IP ، اتصال و مدیریت DNS. همچنین به بازیابی فاجعه ، امنیت ، ذخیره سازی و پشتیبان گیری کمک می کند.

بنابراین SingleHop می تواند متناسب با نیازهای شما باشد?

INAP سرورهای Bare Metal Cloud خود را برای رفع نیازهای در حال رشد پروژه های آنلاین ارائه می دهد. یک سرور برای یک مشتری استفاده می شود ، بنابراین می توانید انتظار داشته باشید بهترین عملکرد و منابع ممکن است که حتی هنگام رشد کافی خواهد بود.

قیمت گذاری SingleHop

SingleHop دارای 4 برنامه Bare Metal – ارزانترین هزینه آن 129 دلار در ماه است. طرح ردیف دوم با قیمت 179 دلار در ماه قابل خریداری است و طرح لایه سوم 229 دلار در ماه هزینه دارد. برنامه چهارم سفارشی است و قیمت آن به نیاز شما بستگی دارد.

قیمت گذاری SingleHop-Review-SingleHop

هر طرح شما را به یک ماشین شخصی تبدیل می کند ، اما تفاوت آن چیست?

  • e3-1230 (129 دلار در ماه) به شما سرور پردازنده مجزا با 4 CPU ، حافظه 16 گیگابایتی ، پهنای باند 10TB ، درایوهای SATA 2x1TB و شبکه 1GBPS.
  • e3-1270 (179 دلار در ماه) برای شما سرور تک پردازنده ای با 4 هسته CPU ، حافظه 8 گیگابایتی ، پهنای باند 10TB ، درایوهای SSD 2x240GB و یکپارچه شبکه 1GBPS را در اختیار شما قرار می دهد..
  • e5-2620 (229 دلار در ماه) سرور پردازنده دوگانه را با 6 CPU ، 64 گیگابایت رم ، پهنای باند 10TB ، درایوهای SATA 4x1TB ، و رابط شبکه 1GBPS ارائه می دهد..

برنامه ها گران به نظر می رسند ، به خصوص اگر به قیمت گذاری راه حل های ساده VPS یا VPS Cloud عادت دارید.

اما به خاطر داشته باشید که با میزبانی وب ابر فلزی Bare, شما کل سرور را دریافت می کنید ، که برای نیازهای شما روی ابر قرار گرفته است. این به معنای مقیاس پذیری بالا ، عملکرد و امنیت است. لازم به ذکر نیست ، همه چیز را می توان با توجه به نیازهای خود تنظیم کرد.

و از ارائه دهندگان ارائه چنین ویژگی هایی ، به نظر می رسد INAP یکی از گزینه های مقرون به صرفه است. بنابراین بیایید نگاهی به ویژگیهای به دست آوریم.

ویژگی های SingleHop

SingleHop دارای بسیاری از فناوری های پیشرفته با برنامه های میزبانی خود است. این شامل سرورهای قدرتمند و سازگار ، 100٪ به موقع ، ویژگی های امنیتی و پشتیبانی 24/7 مشتری می شود.

بیایید نگاهی به جزئیات بیندازیم.

تطبیق پذیری

SingleHop دارای خدمات با کیفیت است که می تواند به شما در بهبود بهره وری کمک کند ، کمتر نگران باشید و هنوز هم کنترل فعالیت های تجاری خود باشید. شما یک تیم متخصصینی که آماده سفارشی سازی سرور هستند با توجه به نیاز پروژه شما – چه یک برنامه آنلاین ، یک سرور تست یا یک فروشگاه بزرگ تجارت الکترونیک.

SingleHop- بررسی-SingleHop- سازگاری

برای همین SingleHop از زیرساخت های فناوری پیشرفته خود استفاده می کند.

اما آیا این سیستم ها مانع از دستیابی متخصصان فناوری اطلاعات در تغییر خود می شوند تا به بهترین سرعت ممکن برسند?

پاسخ نه.

بیشتر راه حل های SingleHop بر روی فناوری های مشابه VMware ، Microsoft ، Intel و Cisco ساخته شده است. این بدان معنی است که شما نمی دانید’برای شروع کار به پایگاه دانش اضافی نیاز دارید – این باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود.

SingleHop Uptime

امکان خراب شدن سرور در بعضی از نقاط به دلایل فنی یا حتی مربوط به فاجعه امری اجتناب ناپذیر است.

با این حال ، SingleHop با شناسایی این مشکل منفرد ، ماشینهای مجازی پیشرفته و سایر امکانات پیشرفته را نیز به کار گرفته است تا اطمینان حاصل کند که حداقل خرابی شما در حد ممکن وجود دارد. SingleHop 100٪ به موقع را تضمین می کند.

SingleHop-review-SingleHop-uptime

این هیچ خبری برای نگهداری سرور نیست. بنابراین چگونه INAP به آن دست می یابد?

SingleHop-review-SingleHop-server-مکان

حالت SingleHop از هنر مراکز داده از لحاظ استراتژیک در 9 مکان در سراسر جهان مستقر هستند برای افزایش دسترسی ، تجربه کاربر و بسیاری از مزایای دیگر.

این امکانات از قوی ترین قطعات فنی برخوردار هستند که از ظرفیت بهینه عملیاتی اطمینان حاصل می کنند

به علاوه ، با ژنراتورهای پشتیبان تهیه UPS باکیفیت در هر مرکز داده موجود است, احتمال تجربه هرگونه خرابی سیستم تقریباً به صفر رسیده است.

تا آنجا که به روز می رسد ، تکنولوژی SingleHop یکی از بهترین صنعت ها است.

راه حل های امنیتی و بازیابی

گزینه های امنیتی و بازیابی فاجعه ، متغیرهای اساسی در معادله موفقیت در هرگونه تجهیزات ارائه دهنده راه حل فناوری هستند.

SingleHop راه حل های امنیتی متنوعی برای کمک به بازگرداندن مشاغلتان از غیر منتظره بودن دارد. برای این اقدامات امنیتی نیازی به پرداخت سکه اضافی نیست. با برنامه میزبانی خود ، شما مجاز به یک راه حل امنیتی هستید که از داده های شما در هر زمان و هر روز محافظت می کند.

SingleHop-review-SingleHop-Security

به عنوان مثال ، آنها’راه حل های بازیابی فاجعه را که توسط شرکای سازمانی مانند Zerto و Veeam تهیه شده اند برای حصول اطمینان از حفاظت مستمر از شغل خود بدست آورده اید..

اگرچه اهداف بهبودی از یک سازمان به سازمان دیگر متفاوت است, SingleHop ادعا می کند که داده های شما را ایمن نگه می دارد مهم نیست که چه مسئله ای را ممکن است تجربه کنید.

پشتیبانی مشتری SingleHop

هر خرید میزبان SingleHop از مشورت با پشتیبانی مشتری دوستانه خود شروع می شود – فقط به این ترتیب شما بهترین برنامه را برای نیازهای خود انتخاب می کنید.

این امر باعث می شود تا مشتری از قسمت های مهم SingleHop پشتیبانی کند. ارائه می دهد پشتیبانی پشتیبانی چت 24/7 ، تلفن و ایمیل. و تیم پشتیبانی آنها از هر جنبه میزبانی شما مراقبت می کند – از مشاوره گرفته تا نگهداری سرور ، مقیاس گذاری و عیب یابی.

برای دسترسی آسان به کمک ، INAP تضمین هایی را ارائه می دهد – بیش از 15 دقیقه زمان انتظار برای رویدادهای اولویت 1 و بیش از 60 دقیقه زمان پاسخ دادن به هر بلیط دیگر نیست.

پشتیبانی SingleHop-review-SingleHop

در کل ، شما باید در دستان خوبی باشید. اما تجربه ما خروجی کمی متفاوت را نشان می دهد.

ما طرحی را برای امتحان کردن میزبانی SingleHop انتخاب کردیم و به گفتگوی زنده هدایت شدیم. و متأسفانه در دسترس نبود.

بعد از اینکه اطلاعات تماس خود را ترک کردیم ، نماینده شرکت پس از چند ساعت به کار خود رسید. بنابراین اگر به همین جا و هم اکنون به میزبانی احتیاج دارید – SingleHop ممکن است گزینه برتر نباشد.

اما در مورد نکته مثبت تر ، شما طرحی گرانقیمت را که نیازی به آن ندارید خریداری نخواهید کرد.

ابزارهای بیشتر

SingleHop’اشتیاق برای کمک به شما در هدایت مشاغل خود به شیوه ای پربارتر ، می تواند به شیوه ای که مشتریان خود را با ابزارهای مورد نیاز مجهز می کند ، مشاهده شود.

کنترل پنل LEAP آن دسترسی کامل به سرورهای شما را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین می توانید با SingleHop به روز شوید’سایت شبکه و وضعیت – OT.SingleHop.com ، یک دید اول از نحوه دستیابی عملکرد و سایر اطلاعات مرتبط توسط حرفه ای ها به شما ارائه می دهد..

بررسی SingleHop – حکم

SingleHop پیشنهادات راه حل های میزبانی برای رفع نیازهای بسیار خاص. و مطمئناً ، این یک مسابقه برای مبتدیان نیست.

اما ، اگر شما یک پروژه آنلاین رو به رشد دارید یا قصد راه اندازی آن را دارید – مکانی است که تیمی از متخصصان می توانند راه حل مناسب را پیدا کنند ، همانطور که از این بررسی SingleHop فهمیدیم..

این دستگاه دارای سرورهای قدرتمند با گزینه های مقیاس پذیری و امنیت سطح بالا است. فقط بخاطر داشته باشید که SingleHop جایی نیست که بخواهید هر طرحی را که دوست دارید بخرید. تیم پشتیبانی به شما کمک می کند گزینه ای را انتخاب کنید که شما را کاملاً راضی کند.

طرفداران

  • کاملاً قابل تنظیم
  • ویژگی های امنیتی پیشرفته
  • ضمانت 100٪ Uptime

منفی

  • مدت استقرار طولانی
  • مناسب برای مبتدیان نیست
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me