Recenzia Duda

Keď hovoríme o tvorcoch webových stránok, existuje obrovský výber, niektoré z nich sú lepšie a niektoré horšie. Ale pri vytváraní webovej stránky chcete, aby bola užitočná, nielen aby vyzerala dobre.

Duda tvrdí, že ponúka webový tvorca, na ktorom môžete rýchlo navrhnúť webovú stránku to bude riadiť konverzie a poteší oko.

Spoločnosť obsluhuje všetky typy zákazníkov, od nezávislých web profesionálov a digitálnych agentúr po najväčšie hostingové spoločnosti a platformy SAAS.

Znie to sľubne a zaujímavo.

V mojej recenzii Duda podrobím toto tvrdenie testu.

Duda – prvý pohľad

Prvá vec, ktorú som si všimol o Dudovi pri prístupe na webovú stránku, je jeho jednoduchosť. Rozhranie Duda funguje veľmi dobre, čo znamená, že začiatočníci sa môžu rýchlo vyrovnať so svojimi vlastnosťami.

Tiež som zistil, že zahrnuté nástroje webdizajnu boli silné a flexibilné, čo umožňuje vytvárať pôsobivé webové stránky v krátkom časovom období s kompromisnou kvalitou dizajnu. Užívateľsky prívetivý charakter Dudy je nepochybne jedným z jej najsilnejších bodov.

Okrem toho bol Duda jedným z vedúcich pracovníkov v mobilnom priestore vďaka svojmu nástroju, ktorý vytvoril mobilné verzie webových stránok pre počítače. A pokračuje vo vývoji a zdokonaľovaní mobilných webových aplikácií.

Webové stránky spoločnosti Duda

Duda a jej webové stránky držia krok s časmi takmer dosť. Krásne a trendy "úvodná obrazovka na celú obrazovku" šablóny sú tu veľmi časté, takže tvorba úžasných webových stránok je skutočne jednoduchá.

duda recenzia

Dizajn v príklade z pracovnej plochy ma ohromil. Úpravy na mobilnom telefóne si na prvom mieste môžu zvyknúť, ale akonáhle to urobíte, môžete upravovať a vytvárať webové stránky na cestách..

Stránky reagovať, takže tu nemusíte robiť žiadne vážne úpravy.

Stránky Duda sa zdajú byť absolútne nereálne na pracovnej ploche a mobilné verzie týchto tém sú od začiatku úhľadné a vyzerajú skvele na mobilných zariadeniach..

Ako vidíte na príklade tu, text je usporiadaný dobre, každý textový prvok má takú veľkosť, aby sa zmestil na obrazovku a bol tiež čitateľný. Každý prvok webovej stránky je pripravený na použitie v mobilných zariadeniach.

Webové stránky spoločnosti Duda sú dizajnérske počítače na počítači.

Jedna vec, ktorá sa mi naozaj páčila, bola skutočnosť, že každá téma je už optimalizovaná na najvyššiu rýchlosť načítania a používa na to najlepšie postupy spoločnosti Google..

Môžete očakávať, že sa váš nový web načíta rýchlo a poskytne skvelé zážitky pre návštevníkov bez ohľadu na to, aký web si vytvoríte.

Ceny Duda

Ceny za Dudu sú pomerne primerané a flexibilné. Účet základnej úrovne 14 dolárov by mal byť v cenovom rozpätí väčšiny klientov, hoci ako každá zo zobrazených cien, to je len vtedy, ak sa rozhodnete, že sa bude fakturovať ročne..

Pri mesačných platbách sú ceny o 25% drahšie, čo znamená mesačne počiatočná cena je v skutočnosti 19 dolárov.

A pre super pokročilých používateľov ponúka spoločnosť Duda balík agentúry za 74 dolárov mesačne, ale je možné dohodnúť aj vlastný účet, ktorý vyhovuje potrebám vašej organizácie. Vďaka pokročilým funkciám, rozvojovej pomoci a pravdepodobne oveľa viac by to mohla byť skvelá voľba pre niektoré zložitejšie projekty.

Teraz sa však zamerajme iba na tie 3 plány, ktoré si môžete kúpiť práve teraz, pre vaše osobné potreby:

Podrobnejšie plány Duda

Základné (14 USD / mesiac)Tím (22 $ / mesiac)Agentúra (74 USD mesačne)
Miesto na diskuneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
Bandwidthneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
admin1tím & Úlohy klientovtím & Úlohy klientov
Nástroj na tvorbu widgetovžiadnyžiadnyÁno
Počet šablón363636
Webové stránky zahrnuté118
podporaIba e-mailE-mail, chat a telefónE-mail, chat a telefón (všetky priority)

Zdá sa, že tieto plány sa ohromujú, pokiaľ ide o ponúkané funkcie. Jedinou hlavnou nevýhodou pre mňa je nedostatok možností podpory v základnom balíku.

Určite by ste si mysleli, že za 14 dolárov mesačne by som sa s niekým mohol občas rozprávať.

Duda Performance

Teraz je čas dotknúť sa témy výkonu. Tu je príklad, ako to urobil Duda z hľadiska doby odozvy servera:

duda recenzia

Pri miernych rýchlostiach po celom svete sa Duda osvedčuje ako hodné globálne riešenie. Nie je to bleskovo rýchle, ale robí to dosť dobre.

Záverečné myšlienky z prehľadu My Duda

Duda mal celkovo dobré predstavenie. Napriek tomu, že existujú nejaké čkanie – napríklad spoločnosť, ktorá ukončuje činnosť DudaMobile a tu problémy s mobilnými webovými stránkami – existuje viac dobrých vecí ako zlých.

Konkrétne, šablóny webových stránok pre počítače sú úplne ohromujúce. A časy odozvy nie sú úžasné na žiadnom konkrétnom mieste – ale v priemere sú veľmi elegantné.

Duda má stále veľa zaujímavých vecí. Pre podnikových používateľov, ktorým by bola poskytnutá technická podpora, by to mohla byť perfektná voľba. Pre osobných používateľov sa však niečo ako Wix alebo GoCentral pravdepodobne ukáže ako lepšia hodnota za peniaze.

Ale čo ty? Ak ste vyskúšali Duda, neváhajte a zanechajte nižšie svoje vlastné recenzie a skúsenosti s Duda. A ak ste len slíbali a stále ste sa nerozhodli, nebojte sa, existuje veľa ďalších tvorcov webových stránok na trhu. Nezabudnite ich skontrolovať!

Pros

  • Transparentné stanovovanie cien
  • Užívateľsky prívetivý staviteľ
  • Stabilný výkon

Zápory

  • Editor fotografií je buggy
  • Ceny platia mesačne o 25%
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me