Duda apžvalga

Yra didelis pasirinkimas, kai dabar kalbame apie svetainių kūrėjus, kai kurie iš jų yra geresni, o kai kurie blogiau. Kurdami svetainę norite, kad ji būtų naudinga, o ne tik gerai atrodo.

„Duda“ teigia siūlanti svetainių kūrėją, kuriame jūs galite greitai suprojektuoti svetainę tai tiek paskatins konversijas, tiek patrauks akis.

Bendrovė aptarnauja visų tipų klientus, pradedant nuo laisvai samdomų žiniatinklio profesionalų ir skaitmeninių agentūrų iki didžiausių prieglobos įmonių ir SAAS platformų.

Na, tai skamba ir daug žadančiai, ir įdomiai.

Savo „Duda“ apžvalgoje šį teiginį išbandysiu.

Duda – iš pirmo žvilgsnio

Pirmas dalykas, kurį pastebėjau apie „Duda“ lankydamasis svetainėje, yra jo paprastumas. „Duda“ sąsaja veikia nepaprastai gerai, tai reiškia, kad pradedantieji gali greitai susidoroti su jos ypatybėmis.

Taip pat radau, kad įtrauktos interneto svetainių kūrimo priemonės yra galingos ir lanksčios, leidžiančios tai padaryti per trumpą laiką sukurkite įspūdingus tinklalapius su pakenkiama dizaino kokybe. Patogus vartotojui „Duda“ pobūdis yra neabejotinai vienas stipriausių jos taškų.

Be to, „Duda“ buvo viena iš mobiliųjų kosmoso lyderių, naudodama savo įrankį, kuris gamino mobiliųjų kompiuterių svetainių versijas. Ir toliau plėtoja ir tobulina mobiliųjų interneto programų programas.

„Duda“ internetinės svetainės

„Duda“ ir jos tinklalapiai beveik neatsilieka nuo laiko. Gražu ir madinga "viso ekrano purslai" Čia labai paplitę šablonai, todėl apsvaiginimo svetainių kūrimas yra labai paprastas.

duda peržiūra

Esu sužavėtas darbalaukio pavyzdžio dizainu. Visų pirma, redagavimas mobiliajame telefone gali šiek tiek užtrukti, bet kai tai padarysite, galite redaguoti ir kurti svetaines keliaudami..

Puslapiai yra reaguoja, todėl jums nereikės čia atlikti rimtų tinkinimų.

Atrodo, kad „Duda“ puslapiai yra visiškai nerealūs darbalaukyje, o mobiliosios tų temų versijos yra slidžios ir puikiai atrodo mobiliuosiuose įrenginiuose nuo pat pradžių..

Kaip matote čia pateiktame pavyzdyje, tekstas yra gerai išdėstytas, kiekvienas teksto elementas yra tokio dydžio, kad atitiktų ekraną ir būtų lengvai skaitomas. Kiekvienas svetainės elementas yra paruoštas naudoti mobiliesiems.

„Duda“ internetinės svetainės yra projektavimo jėgainės darbalaukyje.

Vienas dalykas, kuris man labai patiko, buvo tai, kad kiekviena tema jau yra optimizuota atsižvelgiant į geriausią įkrovimo greitį ir tam naudojama geriausia „Google“ praktika..

Galite tikėtis, kad naujoji svetainė greitai įkeliama ir suteiks puikių lankytojų įspūdžių, nesvarbu, kokią svetainę kuriate.

„Duda“ kainodara

„Duda“ kainos yra gana pagrįstos ir lanksčios. Pradinio lygio 14 USD paskyra turėtų gerai atitikti daugumos klientų kainų diapazoną, nors, kaip ir kiekviena iš rodomų kainų, tai tik tuo atveju, jei pasirinksite mokėti kasmet.

Mėnesinių įmokų kainos yra 25% brangesnės, reiškia mėnesį pradinė kaina iš tikrųjų yra 19 USD.

Aukšto lygio pažengusiems vartotojams „Duda“ siūlo Agentūros paketą, kurio kaina yra 74 USD per mėnesį, tačiau taip pat įmanoma susitarti dėl pasirinktinės paskyros, kuri atitiktų jūsų organizacijos poreikius. Turėdamas patobulintas funkcijas, pagalbos plėtrai ir, tikėtina, daug daugiau, tai galėtų būti puiki galimybė keliems sudėtingesniems projektams.

Tačiau kol kas sutelkime dėmesį į tuos 3 planus, kuriuos galite įsigyti jau dabar, savo asmeniniams poreikiams:

„Duda“ planai išsamiau

Pagrindinis (14 USD / mėn.)Komanda (22 USD / mėn.)Agentūra (74 USD / mėn.)
Disko talpaNeribotaNeribotaNeribota
PralaidumasNeribotaNeribotaNeribota
Administratorius1Komanda & Kliento vaidmenysKomanda & Kliento vaidmenys
Valdiklių kūrėjasNeNeTaip
Šablonų skaičius363636
Įtrauktos internetinės svetainės118
PalaikymasTik elEl. Paštas, pokalbiai ir telefonasEl. Paštas, pokalbiai ir telefonas (visi prioritetai)

Atrodo, kad šie planai gana gerai atrodo siūlomų funkcijų atžvilgiu. Vienintelis didelis mano neigiamas aspektas yra tai, kad pagrindiniame pakete trūksta palaikymo galimybių.

Be abejo, jūs manote, kad už 14 USD per mėnesį galėčiau gauti kuo mažiau pokalbių su kuo nors.

„Duda“ pasirodymas

Dabar laikas paliesti spektaklio temą. Štai kaip Duda pasielgė pagal serverio atsakymo laiką:

duda peržiūra

Esant nedideliam greičiui visame pasaulyje, „Duda“ įrodo, kad yra vertas globalus sprendimas. Tai nėra žaibiška, tačiau darbą atlieka pakankamai gerai.

Paskutinės mintys iš „Mano Duda“ apžvalgos

Duda parodė gerą pasirodymą. Nepaisant to, kad yra keletas žagsulysčių – pavyzdžiui, bendrovė nutraukia „DudaMobile“ ir čia, mobiliųjų svetainių problemos -, yra daugiau gerų dalykų nei blogų.

Būtent stalinių kompiuterių svetainių šablonai yra be galo stulbinantys. O reakcijos laikas nėra nuostabus bet kurioje konkrečioje vietoje – tačiau vidutiniškai jie labai tvarkingi.

Duda vis dar turi daug įdomių dalykų. Verslo vartotojams, kuriems būtų teikiama pažangi techninė pagalba, tai gali būti puiki galimybė. Asmeniniams vartotojams, ko gero, geriau pasirodys kažkas panašaus į „Wix“ ar „GoCentral“.

Bet kaip tu? Jei išbandėte „Duda“, nedvejodami palikite savo „Duda“ apžvalgas ir patirtį žemiau. Ir jei jūs tik naršote ir vis dar nesusimąstėte, nesijaudinkite, rinkoje yra daugybė kitų svetainių kūrėjų. Nepamirškite jų patikrinti!

Argumentai už

  • Skaidri kainodara
  • Patogus naudoti statybininkas
  • Stabilus pasirodymas

Minusai

  • Nuotraukų redaktorius yra klaidingas
  • Kainos yra 25% didesnės, jei mokate kas mėnesį
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me