SvetainėsBuilder.com apžvalga

Ar tai paukštis, ar tai lėktuvas? Ar tai „Sitey“, ar tai „Sitelio“?

Ne! Tai yra SvetainėBuilder.com

Vienam interneto svetainių kūrėjui tampa vis labiau populiaru dirbti su keliomis tapatybėmis, todėl tai dažnai gali suklaidinti ar nuvilti..

Vis dėlto kartais yra rimtų priežasčių tai padaryti.

Šios svetainės kūrėjo tapatybės krizės paslaptys yra išskleistos šioje svetainėsBuilder.com apžvalgoje.

Ar svetainėBuider.com yra teisėta?

Norėdami išspręsti šią dėlionę – taip, svetainėBuilder.com yra teisėta, bet ar autentiška? Ne.

Faktiškai, yra dar du žiniatinklio kūrėjai, naudojantys tą pačią programinę įrangą kaip ir „SiteBuilder“. Tai sužinojau parašęs apžvalgą „Sitelio“, kur pastebėjau panašumų. Atlikus tolesnius tyrimus paaiškėjo, kad yra kitas kaltininkas – Sitey.

svetainių kūrėjas-apžvalga

Kadangi trys svetainės susiliejo, jie įsigijo gana prastų klientų atsiliepimų katalogą. Ir nors daugelis problemų buvo iš dalies pakeista, kai kurios vis dar išlieka.

Be neigiamų atsiliepimų, pati svetainė „WebBuilder.com“ platforma yra paprasta naudoti. Kaip ir visi kiti internetinių svetainių kūrėjai, jis naudoja skyrius tinklalapiui tvarkyti. Su per šimtą iš anksto suprojektuotų skyrių, yra daugybė pasirinkimo galimybių, tačiau taip pat galite susikurti savo dizainą.

Tiems, kurie tikisi 100% be skausmo patirčių, nesikvėpkite.

svetainėbuilder.com apžvalga

Nors priešprojektavimo skyriai yra puikus laiko taupymo būdas, kitos funkcijos nėra.Pati sąsaja gali būti stulbinanti, rodomas nesuprantamas įrankių juostų skaičius.

Taip pat dar vienas painus elementas: yra daugybė animacijos parinkčių, tačiau vaizdai nėra paruošti tinklainei.

Koks „pasenęs“ dalykas?

„WebsiteBuilder.com“ temos & Kitos savybės

Kalbant apie temas, svetainė „WebBuilder.com“ pateikia labai sveiką 100+.

svetainių kūrėjas-apžvalga

Jie yra modernūs, tačiau jie ypač neišsiskiria. Ir dėl kažkokių keistų priežasčių, Pasirinkę savo temą negalite grįžti jos pakeisti. Švelniai tariant, tai nelinksma.

Vis dėlto yra keletas gerų naujienų. SvetainėBuilder.com sukūrė savo el. Prekybos sistemą su daugybe funkcijų, tokių kaip produktų variantai ir el. pašto pritaikymas.

Pateikta internetinių dienoraščių platforma yra dar viena naudinga savybė ir iš tikrųjų yra viena geresnių tinklaraščių redaktorių, kuriuos mačiau iš tinklalapių kūrėjų. Galite redaguoti nuolatinę nuorodą, kurti viršelio vaizdus, ​​prisegti žinutes ir dar daugiau.

svetainių kūrėjas-apžvalga-5

Detaliau apie planus ir kainodarą

„WebsiteBuilder.com“ siūlo tik savo klientams viena prenumeratos galimybė – mokėti kas mėnesį. Skirtingai nuo daugelio kitų svetainių kūrėjų, svetainėBuilder.com taip pat siūlo visiškai nemokamą paketą.

Nors nemokamame plane yra daug šablonų ir neribotas pralaidumas, aš jo nerekomenduočiau tokiose svetainėse kaip „WordPress“.

LaisvasPremijaVerslase-komercija
Nemokamas prieglobaTaipTaipTaipTaip
PralaidumasNeribotaNeribotaNeribotaNeribota
Šablonų skaičius100+100+100+100+
Tinkintas domenasNeNeNeNe
Nemokamas domenasNeTaipTaipTaip
PalaikymasPašto adresąPašto adresąPrioritetasPrioritetas
e-komercijaNeNeNeTaip
Rodomi skelbimai?TaipNeNeNe

Be to, galite pasirinkti tris mokamus planus. „SiteBuilder“ „premium“ sąskaita yra 4,61 USD per mėnesį, o jos verslo sąskaita prasideda nuo 5,38 USD per mėnesį. Abu planai yra pilni funkcijų ir už gana gerą kainą. Tačiau, skirtingai nei el. Prekybos plane, jose netrūksta reikšmingų funkcijų.

Far tiems vartotojams, kuriems bus naudinga elektroninė prekyba, tai grąžins jums 9,23 USD per mėnesį. Palyginti su konkurentais, ši mėnesio kaina yra pagrįsta.

Apskritai trys kainų planai yra labai panašūs ir jiems trūksta lankstumo. Aš labai norėčiau rekomenduoti bet kurį iš paketų dėl jų trūkumo ir prastų klientų atsiliepimų. Vartotojams, kurie norėtų rizikuoti, aš asmeniškai kreipsiuosi į elektroninės komercijos paketą.

Spektaklis

Norėdami baigti svetainės „WebBuilder.com“ veikimą, aš išbandžiau keletą patikrinimų, ar jis gerai veikia greičio srityje.

svetainių kūrėjas-apžvalga-5

Tai yra gana vidutiniai WebsiteBuilder.com rezultatai, todėl nieko gero ar blogo pasakyti negaliu, nes tai visiškai priklauso nuo to, kur yra jūsų verslas.

„WebsiteBuilder.com“ apžvalga – galutinės mintys

Sąžiningai kalbant, sunku patikėti, kad svetainėBuilder.com mano apie šiurpią atsiskaitymo praktiką ir pasenusią programinės įrangos kopiją. Nors jo kainos yra labai konkurencingos, produktas – ne.

Ir nepaisant to, kad esate el. Prekybos sistemos ir iš anksto suprojektuotų skyrių gerbėjas, Bijau, kad turiu pasakyti tik apie svetainęBuilder.com, kad to išvengčiau. Jei vis dar norėtumėte suteikti jam sūkurį iš smalsumo, išlaikykite žemus lūkesčius.

Taigi, jei bandysite svetainęBuilder.com, nedvejodami palikite savo svetainių svetainių kūrėjo apžvalgas ir patirtį žemiau, o jei ieškote pigesnių ir visapusiškų geresnių svetainių kūrimo variantų, yra daugybė pasirinkimo variantų..

Argumentai už

  • Puiki internetinių dienoraščių funkcija
  • Sąžiningos kainos paketai

Minusai

  • Prasta atsiskaitymo praktika
  • Blogi klientų atsiliepimai
  • Nelanksčios pakuotės
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me